2 : 0 Damian Kapica ( Jewgienij Bodrow - Jiří Gula ) 5 na 5 +/- 38:16
3 : 0 Iwan Jacenko ( Artiom Woroszyło ) 4 na 5 +/- 40:53
4 : 0 Saku Kinnunen ( Damian Kapica ) 5 na 5 +/- 41:38

02:22 Erik Němec (#14) Comarch Cracovia 2 min. Wysoki kij
04:50 Jakub Müller (#49) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
19:41 Martin Dudaš (#2) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
29:01 Marcin Kolusz (#20) Tauron Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
30:24 Robert Mrugała (#77) Tauron Podhale 2 min. Zahaczenie
35:31 Jewgienij Bodrow (#10) Comarch Cracovia 2 min. Rzucenie na bandę
39:30 Saku Kinnunen (#16) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
57:05 Fabian Kapica (#91) Tauron Podhale 2 min. Uderzanie kijem

Koniec meczu
59. min - Po upływie 90 sekund wykluczenia Fabiana Kapicy nowotarżanom w końcu udało się wyekspediować krążek z własnej tercji.
58. min - Gula próbował zaskoczyć Bizuba strzałem pod parkanami, ale odpowiednio szybko golkiper gości je złączył i nie dał puścić tego uderzenie.
57. min - Jacenko usiłował zagrać gumę na drugą stronę do kolegi z zespołu, ale krążek odbił się od łyżwy jednego z nowotarżan i krakowianie stracili posiadanie tego krążka.
56. min - Krakowianie zamknęli swoich rywali w ich tercji, lecz nie mogą oddać celnego strzału.
55. min - Dziurdzia w tercji gości mocno przygwożdżony do bandy przez Patryka Wsoła.
54. min - Słowakieiwcz huknął pomiędzy bulikami, lecz strzał minął światło bramki.
53. min - Dobrze grają pressingiem podhalanie.
52. min - Bodrow samotnie wymanewrował nowotarską obronę. Znalazł się tuż przed bramkarzem, lecz nie oddał precyzyjnego strzału.
51. min - Fabian Kapica próbował swojego szczęścia z bulika, lecz strzał powędrował nad krakowską bramką.
50. min - Kapica próbował zaskoczyć Bizuba od zakrystii, ale czujnie golkiper przyjezdnych.
49. min - Dziurdzia z Bezwińskim mocno walczą o krążek w tercji gości.
48. min - Fabian Kapica z bulika! Odbija krążek przed siebie Pieriewozczikow.
47. min - Kapica na drugą stronę do Bodrowa, ten jednak nieczysto trafił w krążek.
46. min - Bondaruk dostał dobre zagranie przed tercją rywala, lecz krakowska obrona momentalnie zareagowała i wyczyściła tę akcję.
45. min - Gula mocno przydymił z niebieskiej, lecz niecelnie.
44. min - Kolusz huknął z bulika po lodzie! Dobrze jednak interweniuje Pieriewozczikow.
43. min - Saroka z ostrego kąta! Trafił jedynie w słupek bramki strzeżonej przez rosyjskiego golkipera.
42. min - Czas dla drużyny Podhala Nowy Targ.
42. min - GOOOL!!! Kolejna kontra gospodarzy. Kinnunen wyprzedził nowotarską obronę i w sytuacji sam na sam strzałem przy słupku zaskoczył Bizuba.
41. min - GOOOL!!! Samotna kontra Jacenki. Przedarł się przez nowotarską obronę i przymierzył tuż obok słupka i wpakował gumę do siatki.

Koniec II tercji
40. min - Bramka nie zostaje uznana, ponieważ wcześniej zakończyła się II tercja.
40. min - Mamy analizę wideo trafienia Franka.
40. min - Kolejne wykluczenie dla gospodarzy i szansa na pierwszą bramkę dla Podhala.
39. min - GOOOL!!!! Kapica objechał bramkę rywala, wyjechał na pozycję bulika, huknął wprost w okienko i umieścił gumę w siatce rywala.
38. min - Kapica z najbliższej odległości pokonał Bizuba, lecz został odgwizdany spalony na niebieskiej i bramka Kapicy nie zostaje uznana.
37. min - Sulka huknął z niebieskiej, lecz złamał kij i rywale wyszli z kontrą. Niedługo jednak ona trwała, ponieważ akcja została wyczyszczona przez nowotarskiego obrońcę.
36. min - Kolejna szansa dla gości na wyrównanie w przewadze liczebnej.
35. min - Saroka z kontrą, ale wyłuskał od niego krążek Muller.
34. min - Muller z bulika! Lecz niecelnie.
33. min - Kinnunen mocno pociągnął z niebieskiej, ale broni uderzenie Bizub.
32. min - Kapica z bliska! Broni Bizub.
31. min - GOOOL!!! Damian Kapica zagrał do Jakuba Saura przed niebieską, ten pociągnął z nadgarstka z pierwszego krążka i wpakował gumę do siatki tuż przy prawym okienku bramki.
30. min - Saur pociągnął z niebieskiej, Bodrow jeszcze próbował dobijać, ale wciąż z czystym kontem Paweł Bizub.
29. min - Dudas z bulika przymierzył w okienko, lecz złapał krążek Bizub.
28. min - Kinnunen pociągnął z bulika, lecz trafił w łyżwy jednego z nowotarskich zawodników.
27. min - Dziurdzia z krążkiem przez Bizubem, próbował go zaskoczyć strzałem z bekhendu, lecz nie zakończyło się to trafieniem dla krakowian.
26. min - Franek wypalił z ostrego kąta, lecz skutecznie interweniuje Rosjanin.
25. min - Saroka przymierzył z bliska! Niepewnie interweniuje Pieriewozczikow.
24. min - Shirley samotnie w tercji rywala, próbował pociągnąć z bekhendu, ale nie dał się zaskoczyć golkiper Podhala.
23. min - Bomba Guli z niebieskiej! Mrozi gumę Bizub.
23. min - Nowotarżanie póki co dużo częściej przebywają w tercji rywala.
22. min - Jacenko pociągnął z nadgarstka z okolic bulika, lecz nie trafił w światło bramki.
21. min - Majoch z najbliższej odległości trafia w słupek krakowskiej bramki.

Koniec I tercji
20. min - Bryniczka zagrał do najeżdżającego Bondaruka, ten przedarł się przez krakowską obronę, ale w momencie oddawania strzału został faulowany przez Dudasa.
19. min - Gosztyła pociągnął z nadgarstka, lecz nie doszedł ten strzał do nowotarskiej bramki.
18. min - Muller z bulika! Broni Bizub.
17. min - Dziurdzia próbował zaskoczyć Bizuba strzałem z tercji neutralnej, lecz nowotarski bramkarz bez problemu mrozi ten krążek.
16. min - Shirley zagrał przed bramkę do Jacenki, lecz zbyt lekkie to zagranie i nowotarżanie zgarnęli tę gumę.
15. min - Bondaruk pociągnął z niebieskiej, ale Pieriewozczikow mrozi tę gumę na raty.
15. min - Kamińśki samotnie przedarł się przez nowotarską obronę, oddał mocny strzał, ale dobrze wybronił to uderzenie Bizub.
14. min - Krakowianie dużo czasu spędzają w tercji rywala, lecz ich strzały nie są zbyt skuteczne.
13. min - Nemec na drugą stronę do Saura, ten z ostrego kąta jednak nie wpakował krążka do siatki rywala.
12. min - Kinnunen stracił krążek za własną bramką, Fabian Kapica przejął gumę, zagrał przed bramkę do Bartłomieja Wsóła, lecz ten nie zdołał umieścić krążka w bramce.
11. min - Muller przed bramkę do nadjeżdżającego Bodrowa, lecz ten z najbliższej odległości nie pokonał Bizuba.
10. min - Kontra gospodarzy, ale nie opanował krążka Kapica i stracił gumę w tercji rywala.
10. min - Bondaruk z bulika! Obok bramki.
9. min - Saroka samotnie pognał do przodu, ale krakowski obrońca odebrał mu krążek.
7. min - Goście założyli zamek w tercji rywala, ale nie oddali celnego strzału i ostatecznie stracili krążek, jak i również szansę na wyjście na prowadzenie w przewadze.
6. min - Dobrze bronią się gospodarze w tym osłabieniu.
5. min - Kontra gospodarzy, Shirley samotnie pognał do przodu, ale był blokowany przez nowotarskiego obrońcę i utrudnił mu oddanie precyzyjnego strzału.
4. min - Majoch niecelnie zagrał do kolegi z drużyny na linię niebieską. Bodrow przejął krążek i wyekspediował go z własnej tercji.
3. min - Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Na ławce kar Erik Nemec.
3. min - Kamiński przymierzył spod bulika, ale bez większych problemów mrozi gumę Bizub.
2. min - Jacenko dwukrotnie próbował zaskoczyć Bizuba, ale bezskutecznie.
1. min - Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy zatrzymana przez nowotarską obronę.
Obie drużyny meldują się już na tafli i już za moment rozpoczniemy pierwszą tercję tego spotkania.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 110 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

59 D. Pieriewozczikow (BR1) 60:00 22 22 0 100