Sędziowie liniowi: Artur Hyliński - Andrzej Nenko

Strzały na bramkę przeciwnika: 33 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 3
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 500

0 : 1 Kamil Kalinowski ( Mateusz Zieliński ) 5 na 5 +/- 12:30
1 : 1 Aleksandr Wasiljew ( Jewgienij Nikiforow ) 5 na 5 +/- 18:48
2 : 1 Andrej Dubinin ( Michał Bernacki - Armen Khoperia ) 5 na 5 +/- 23:53
3 : 1 Dominik Nahunko ( Szymon Luszniak - Tomasz Kozłowski ) 5 na 5 +/- 25:55
3 : 2 Kamil Kalinowski ( Robert Korczocha - Mikałaj Syty ) 5 na 4 +/- 39:28
3 : 3 Mikałaj Syty ( Miro Lehtimäki ) 5 na 3 +/- 43:07
3 : 4 Miro Lehtimäki ( Adrian Jaworski - Robert Korczocha ) 5 na 4 +/- 44:23
4 : 4 Tomasz Kozłowski ( Dominik Nahunko - Bartłomiej Bychawski ) 5 na 5 +/- 50:26
5 : 4 Jewgienij Nikiforow ( Tomasz Kozłowski - Aleksandr Wasiljew ) 5 na 3 +/- 60:43

20:00 Alaksandr Szkrabau (#12) KH Energa Toruń 2 min. Przeszkadzanie
38:36 Bartłomiej Bychawski (#24) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Trzymanie
41:16 Martin Przygodzki (#11) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
42:26 Aleksandr Wasiljew (#40) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Wysoki kij
58:47 Jegor Rożkow (#43) KH Energa Toruń 2 min. Przeszkadzanie
60:34 Jegor Szkodienko (#23) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
61. min - GOOOL!!! Nikiforow huknął spod bulika i wpakował krążek do bramki Studzińskiego.
61. min - Kogut wyłuskał krążek i pognał momentalnie do przodu, ale został mu odebrany krążek przez jednego z obrońców Zagłębia.

Koniec III tercji
60. min - Sosnowiczanie nie wykorzystali przewagi jednego zawodnika w trzeciej tercji i czeka nas dogrywka.
59. min - Czas dla drużyny Zagłębia
58. min - Dubinin dobre zagranie do Wasiljewa, lecz ten miał dwóch obrońców przed sobą i nie dał rady oddać celnego strzału.
56. min - Torunianie założyli zamek w tercji rywali i mocno ich atakują.
55. min - Dwójkowa akcja Wasiljew-Nikiforow, ale nie zdołali pokonać Studzińskiego.
53. min - Rożkow wrzucił krążek z tercji neutralnej w kierunku Czernika, ale ten zamroził gumę.
52. min - Torunianie mocno podrażnieni stratą tej bramki.
51. min - GOOOL!!! Kozłowski z najbliższej odległości wymanewrował Studzińskiego i załadował gumę wprost do siatki.
50. min - Przygodzki z bulika! Odbija gumę Studziński.
49. min - Bernacki samotnie zatrzymał rozpędzający się atak torunian.
48. min - Torunianie ambitnie się bronią we własnej tercji.
47. min - Nahunko przeszkadza zawodnikom torunian w tercji obronnej.
45. min - GOOOL!!! Krążek odbił się od bandy za bramką Czernika, Lehtimaki przejął gumę i z najbliższej odległości pokonał bramkarza gospodarzy.
44. min - GOOOL!!! Zakotłowało się pod bramką Czernika i Syty ostatecznie zmieścił gumę pod parkanami bramkarza i zdobył wyrównującą bramkę
43. min - Wasiljew na ławce kar i szansa dla Torunia na wyrównanie w stanie liczebnym 5 na 3.
42. min - Torunianie przed szansą na wyrównanie w przewadze liczebnej. Przygodzki na ławce kar.
41. min - Strzał na bramkę Studzińskiego odbity parkanem do boku.

Koniec II tercji
40. min - GOOOL!!! Kamil Kalinowski z pierwszego krążka pakuje gumę do bramki pomiędzy parkanami Czernika.
39. min - Rzeszutko w tercji rywali, niedokładne zagranie na niebieską i strata krążka.
37. min - Dobre, szybkie tempo tego spotkania. Akcje toczą się z dwóch stron tafli.
36. min - Nikiforow sam na sam, ale nie zdołał wymanewrować Studzińskiego.
35. min - Trójkowa akcja Zagłębia, ale Bernacki nie pokonał Studzińskiego.
34. min - Rybczik ofiarnie atakuje swoich rywali w ich tercji.
33. min - Kozłowski mocno walczy o krążek za bramką Studzińskiego.
32. min - Bombardowanie bramki Zagłębia, ma problemy z obronami Michał Czernik.
31. min - Mocny strzał z niebieskiej, zatrzymany przez sosnowieckich obrońców.
30. min - Sosnowiczanie nie mogą wyjść z własnej tercji.
28. min - Mocno podrażnieni torunianie starają się mocno atakować swoich rywali.
27. min - Sędzia główny nie uznaje bramki. Krążek wpadł do bramki poprzez ruch łyżwą zawodnika.
27. min - Będziemy mieli analizę wideo tej bramki.
27. min - Szybka odpowiedź torunian. Huhdanpää mocno pociągnął z nadgarstka, krążek odbił się wprost na kij Szabanowa, a ten do pustej bramki wpakował krążek do siatki.
26. min - GOOOL!!! Nahunko mocno przydymił z niebieskiej, zasłonięty Studziński i ostatecznie guma wpada do bramki gości.
26. min - Petarda Mickiewicza z niebieskiej! Obok bramki.
25. min - Kontra gości zatrzymana przez ekipę Zagłębia.
24. min - GOOOL!!! Dubinin otrzymał podanie przed bramkę, odwrócił się i z bekhendu pociągnął i załadował krążek wprost w okienko bramki.
24. min - Rybczik samotnie przedziera się do tercji torunian, zagrał do Bychawskiego, ten mocno atakowany przez torunian i stracił krążek.
23. min - Blanik ofiarnie walczy o krążek w tercji gości.
21. min - Dobrze bronią się torunianie w tym osłabieniu.

Koniec I tercji
20. min - Torunianie zamknięci we własnej tercji.
19. min - GOOOL!!! Wasiljew przejmuje krążek po błędzie torunian, zagrywa za siebie do Nikiforowa, ten odgrywa i Wasiljew pozostawił Studzińskiego bez szans i wpakował krążek wprost do bramki.
18. min - Szybka akcja torunian, podanie z ostrego kąta przed bramkę do Arraka, ten nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
18. min - Zając huknął z bliska! Nie ma bramki.
17. min - Khoperia z niebieskiej, lecz nikt nie zdołał przekierować lotu krążka i minął światło bramki.
17. min - Nahunko do Blanika, ten niestety pogubił się i ostatecznie stracił krążek.
16. min - Nikiforow przed bramkę do Bernackiego, ten niestety nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
15. min - Szkodienko samotnie przedarł się do tercji rywali, oddał strzał, lecz obroniony bez większych problemów przez Michała Czernika.
14. min - Limma z bliska! Odbija krążek Czernik.
13. min - GOOOL!!! Niedokładne wybicie krążka przez Czernika i Kamil Kalinowski wykorzystuje błąd sosnowieckiego golkipera i otwiera wynik spotkania.
12. min - Mocno Wasiljew! Broni Studziński.
12. min - Dwójkowa akcja torunian! Zatrzymana przez bramkarza gospodarzy.
11. min - Mała przepychanka zawodników pod bramką Czernika.
10. min - Kogut z pierwszego krążka! Lecz strzał nie powędrował w światło bramki.
8. min - Wasiljew z najbliższej odległości! Ale blokowany przez toruńskich obrońców i nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
7. min - Jaśkiewicz z niebieskiej! Odbija do boku ten krążek Mateusz Studziński.
6. min - Syty przedziera się do tercji Zagłębia, ale jeden z obrońców gospodarzy przygwoździł go do bandy.
5. min - Syrojeżkin mocno spod bulika! Lecz złamany kij sosnowieckiego obrońcy.
5. min - Rybczik samotnie! Zatrzymany przez toruńską obronę.
4. min - Nahunko rozpędza akcję ofensywną, ale niedokładne podanie na niebieską i strata krążka.
3. min - Piotrowicz z ostrego kąta! Obok bramki.
3. min - Wasiljew z najbliższe odległości nie pokonał Studzińskiego.
2. min - Torunianie spod bulika! Mrozi gumę Czernik.
1. min - Jaśkiewicz z niebieskiej, ale bez problemu broni to uderzenie Mateusz Studziński.
1. min - Rozpoczynamy starcie pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a KH Energą Toruń.

34 M. Czernik (BR1) 60:43 30 26 4 0.87