Rozgrywki: Ekstraliga - 1 Runda - 2. kolejka
Sędziowie główni: Patryk Kasprzyk - Paweł Kosidło
Sędziowie liniowi: Michał Gerne - Wojciech Moszczyński

Strzały na bramkę przeciwnika: 35 - 42 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 700
Bramki w przewadze: 2 - 0
Łączna długość kar w meczu: 4 - 14 min.

0 : 1 Filip Starzyński ( Bartłomiej Pociecha - Mateusz Gościński ) 5 na 5 +/- 01:41
1 : 1 Jewgienij Nikiforow 5 na 5 +/- 02:12
1 : 2 Bartłomiej Jeziorski ( Jegor Fieofanow - Artiom Smirnow ) 5 na 5 +/- 09:51
2 : 2 Jarosław Rzeszutko ( Damian Piotrowicz ) 5 na 5 +/- 38:45
2 : 3 Dienis Sierguszkin ( Jegor Fieofanow - Olaf Bizacki ) 5 na 5 +/- 47:22
3 : 3 Jewgienij Nikiforow ( Aleksandr Wasiljew - Tomasz Kozłowski ) 5 na 3 +/- 50:39
4 : 3 Jarosław Rzeszutko ( Aleksandr Wasiljew - Jewgienij Nikiforow ) 5 na 4 +/- 55:29

24:13 Renārs Kārkls (#7) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
33:40 Aleksandr Wasiljew (#40) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
36:29 Damian Piotrowicz (#32) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
49:41 Michael Cichy (#78) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
50:25 Olaf Bizacki (#12) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
53:17 Alexander Szczechura (#8) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
54:56 Artiom Smirnow (#76) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie

Bez rozstrzygnięcia w dogrywce i już za moment będziemy mieli rzuty karne
65. min - Smirnow! Obok bramki.
64. min - Zakotłowało się pod bramką Czernika, ale krążek ostatecznie zamrożony przez bramkarza gospodarzy.
63. min - Wasiljew w sytuacji sam na sam, ale Lewartowski popisał się fenomenalną obroną!
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę w Sosnowcu.

Koniec III tercji
60. min - Zagłębianie dużo czasu spędzają w tercji tyszan.
59. min - GOOOL!!! Mroczkowski huknął z całej siły spod bulika i strzałem prosto w okienko zaskoczył Michała Czernika.
58. min - Sierguszkin nie wykorzystuje rzutu karnego i Zagłębie wciąż na prowadzeniu!
58. min - Starzyński sam na sam, ale faulowany i będzie rzut karny.
56. min - GOOOL!!! Podanie od zakrystii do Rzeszutki, a ten z pierwszego krążka wpakował krążek do bramki Lewartowskiego.
55. min - Kolejne wykluczenie dla tyszan. Widać, że są mocno poirytowani sytuacją na lodzie.
54. min - Czas dla drużyny Zagłębia Sosnowiec.
54. min - Kolejne wykluczenie dla tyszan.
51. min - GOOOL!!! Nikiforow wykorzystuje zagranie od Wasiljewa i z pierwszego krążka przymierzył i zdobył wyrównującą bramkę dla Zagłębia.
51. min - Podwójna przewaga Zagłębia.
48. min - GOOOL!!! Sierguszkin z najbliższej odległości wymanewrował Czenika i wpakował krążek do bramki.
47. min - Szczechura spod bulika! Obok bramki.
46. min - Waslijew huknął z bliska! Ale Lewartowski ze spokojem broni to uderzenie.
44. min - Sierguszkin pognał do przodu i znalazł się tuż przed bramkarzem gospodarzy, ale ponownie Czernik dobrze interweniował.
42. min - Tyszanie starają się zaskoczyć Czernika, ale nic z tego nie wychodzi.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję tego spotkania.

Koniec II tercji
39. min - GOOOL!!! Jarosław Rzeszutko w kontrze zdobywa bramkę wyrównującą.
38. min - Tyszanie nie pozwalają odebrać sobie krążka.
36. min - Bomba Sierguszkina zatrzymana przez bramkarza gospodarzy.
35. min - Duża ilość strzałów na bramkę Czernika, ale wciąż nie daje się pokonać.
34. min - Wróbel od zakrystii, ale broni Czernik.
32. min - Bombardowanie bramki Zagłębia i Czernik w opałach.
29. min - Karkls indywidualnie w tercji Zagłębia, powstrzymany przez Czernika.
26. min - Słaba przewaga w wykonaniu Zagłębia.
25. min - Kolejna kara dla GKS-u Tychy. Tym razem dwie minuty na ławce kar spędzi Karkls.
24. min - Strzał z bulika. Broni Czernik.
23. min - Nahunko sam na sam! Broni Lewartowski.
22. min - Mocno atakują tyszanie swoich rywali.
21. min - Bomba Nikiforowa z niebieskiej! Lewartowski bez problemów obronił to uderzenie.

Koniec I tercji
20. min - Mocno tyszanie atakują swoich rywali w ich tercji.
19. min - Kontra gospodarzy, ale nie udało im się to za sprawą przerwanej akcji przez tyską obronę.
18. min - Petarda z niebieskiej zatrzymana przez Czernika.
16. min - Szczechura próbował od zakrystii, lecz nie powiódł mu się ten manewr.
14. min - Szczechura przymierzył spod niebieskiej, ale pewnie interweniuje Czernik.
13. min - Tyszanie w natarciu.
12. min - Dobrze bronią się tyszanie.
11. min - Szansa na wyrównanie dla Zagłębia. Na ławce kar ląduje Michałowski.
10. min - GOOOL!!! Jeziorski dostał fenomenalne zagranie i wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy i między parkanami załadował mu krążek wprost do bramki.
9. min - Mroczkowski z bliska! Broni Czernik.
7. min - Założony zamek w tercji tyszan, ale zdecydowanie za mało strzałów przez Zagłębie.
6. min - Sosnowiczanie mocno przycisnęli tyszan w ich tercji co poskutkowało faulem na jednym z zawodników Zagłębia.
3. min - GOOOL!!! Szybka odpowiedź sosnowiczan. Spod bulika Nikiforow trafia w samo okno.
2. min - GOOOL!!! Strzał z niebieskiej zatrzymany przez Czernika, ale nie zamroził krążka i Filip Starzyński załadował krążek do bramki.
1. min - Pierwszy strzał na bramkę Lewartowskiego, ale nie dał się zaskoczyć i pewnie interweniował.
1. min - Pierwszy bulik wygrany przez tyszan.

34 M. Czernik (BR1) 65:00 42 38 4 0.9