Strzały na bramkę przeciwnika: 38 - 23 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 7
Bramki w osłabieniu: 1 - 0 Liczba widzów na meczu: 0

1 : 0 Jan Sołtys ( Kamil Wałęga - Dominik Paś ) 5 na 5 +/- 05:28
2 : 0 Roman Rác ( Martin Kasperlík - Arkadiusz Kostek ) 5 na 5 +/- 09:49
2 : 1 Pawieł Nowożyłow ( Jegor Fieofanow - Dmitrij Kozłow ) 5 na 5 +/- 12:33
2 : 2 Ville Saloranta ( Elias Elomaa - Artiom Smirnow ) 5 na 5 +/- 21:12
2 : 3 Dienis Sierguszkin ( Pawieł Nowożyłow ) 5 na 5 +/- 30:08
3 : 3 Marek Hovorka ( Roman Rác - Radosław Sawicki ) 5 na 4 +/- 33:46
4 : 3 Kamil Górny ( Zackary Phillips - Marek Hovorka ) 5 na 3 +/- 38:33
5 : 3 Marek Hovorka ( Roman Rác - Martin Kasperlík ) 5 na 4 +/- 39:07
5 : 4 Pawieł Nowożyłow ( Dienis Sierguszkin - Jegor Fieofanow ) 5 na 5 +/- 40:43

53:49 Jan Sołtys (#18) JKH GKS 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

58. min - Wałęga technicznie obkręcił się z krążkiem, ale nie znalazł sposobu na Studzińskiego.
56. min - GOOOL! 6:4! Kostek przebojowo wyprowadził krążek i wystawił krążek Hovorce, a ten skompletował hat-tricka!
55. min - Sierguszkin przymierzył wprost w Kielera.
55. min - Groźny strzał Fieofanowa. Krążek minął bramkę.
54. min - Jastrzębianie nie cieszyli się długo z przewagi. Na ławkę kar odesłany został Jan Sołtys.
54. min - Chwilę później rozjemcy przyznali karę Jarosławowi Dołędze, który zaatakował kijem trzymanym oburącz.
54. min - Kolejne uwolnienie spowodowane przez JKH. Z boksu gospodarzy rozlegają się protesty.
50. min - Strata Phillipsa, krążek przejął Bondaruk, lecz posłał krążek tuż nad poprzeczką. A tymczasem Skólmowski opuścił ławkę kar.
48. min - Kara przyznana Skólmowskiemu. Czy gospodarze dołożą kolejne trafienie w power-playu?
46. min - Hovorka z Phillipsem pozostawili w tyle obronę. Słowak dograł do Kanadyjczyka, ale ten nie trafił w bramkę.
44. min - Gospodarze po raz kolejny prokurują uwolnienie.
43. min - Trener Kalaber zdecydował się wziąć czas.
41. min - GOOOL! 5:4! Przyjezdni szybko łapią kontakt. Nowożyłow dobrze odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu i posłał krążek między słupki.
41. min - Przed nami finałowa odsłona spotkania.

Koniec II tercji. Strzały: 13-10.
40. min - GOOOL! 5:3! Gospodarze dokładają kolejne trafienie! Kolejny mocny strzał Hovorki przyniósł mu drugą bramkę w tym meczu.
39. min - GOOOL! 4:3! Kamil Górny pociągnął z nadgarstka, wieńcząc tę przewagę!
38. min - Nie upłynęło 25, sekund, a już dołączył do niego Jegor Fieofanow. Wyborna okazja przed JKH.
38. min - Okazja przed jastrzębianami. Skólmowski odesłany na ławkę kar.
37. min - Obydwie strony starają się narzucić swoje warunki, w efekcie ciężar gry przeniósł się do tercji neutralnej.
34. min - GOOOL! 3:3! Hovorka huknął potężnie w sam środek bramki, ale to w zupełności wystarczyło, by pokonać Studzińskiego!
34. min - Roman Rac także zameldował się na lodzie.
33. min - Czwanczikow trafił w zewnętrzną część słupka. Matusik powrócił do gry.
33. min - A teraz gra toczy się w układzie 4 na 3. Kara nałożona na Eliasa Elomę.
32. min - "Stalowe Pierniki" przez 1,5 minuty w podwójnej przewadze! Do Matusika dołączył Roman Rac.
31. min - Kłopoty JKH. Wkrótce na ławkę kar oddelegowany został Patryk Matusik.
31. min - GOOOL! 2:3! Sędziowie uznają bramkę, a torunianie wychodzą na prowadzenie! Gol zapisany na konto Dienisa Sierguszkina.
31. min - Trójkowa akcja gospodarzy nie przyniosła efektu. W odpowiedzi torunianie, lecz także nieskutecznie. Po gwizdku wybuchło małe zamieszanie pod bramką Kielera. Zarządzono analizę wideo.
30. min - Hovorka! Obok bramki.
30. min - Kostek mógł przymierzyć z pierwszego krążka, nie trafił jednak w gumę.
29. min - Sawicki mógł wyjść sam na sam, nie sięgnął jednak krążka.
28. min - Paś! Znalazł się w dogodnej sytuacji, ale nie trafił w krążek.
27. min - Phillips po lodzie, zagrożenie zostaje szybko zneutralizowane.
25. min - Radosław Nalewajka strzałem z bliskiej odległości mógł wyprowadzić swój zespół na ekipę; zadźwięczał tylko słupek.
25. min - Jastrzębianie zagościli teraz w tercji torunian, lecz nie mieli dobrej okazji do oddania strzału. W końcu próba Pasia została zablokowana, a krążek opuścił taflę.
22. min - GOOOL! 2:2! Po dynamicznej akcji wyrównanie "Stalowym Piernikom" zapewnia Ville Saloranta!
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji. Strzały: 11-6.
19. min - Ta przewaga nie przyniosła bramkowego efektu.
17. min - Wałęga podcięty przez Jaakolę.
16. min - Szabanow także już zmaledował się na lodzie.
16. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
14. min - Siły na lodzie wyrównują się. Na ławce kar zasiadł Szabanow.
14. min - Kara Klimicka. Podciął on Salorantę.
12. min - GOOOL! 2:1! Nowożyłow oddał strzał na dalszy słupek bramki Kielera i zdobył bramkę kontaktową!
10. min - GOOOL! 2:0! Rac z bekhendu podwyższa prowadzenie gospodarzy
10. min - Ekwilibrystyczny strzał Raca został zablokowany.
8. min - Dobra okazja przed Klimickiem! Nie znalazł jednak sposobu na pokonanie Studzińskiego.
6. min - GOOOL! 1:0! Sołtys otrzymał dobre podanie przed bramkę i nie zmarnował tej okazji.
4. min - Jastrzębianie zbyt kombinacyjnie podeszli do tej akcji i nie zdołali oddać strzału.
3. min - Wróbel nie zmieścił krążka w bramce z bliskiej odległości.
3. min - Nalewajka z bekhendu; nieskutecznie.
2. min - Pierwsza interwencja Kielera, zażegnał zagrożenie mrożąc krążek.
1. min – Rozpoczynamy ostatnie starcie sezonu zasadniczego.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

1 M. Kieler (BR1) 60:00 23 19 4 0.83
90 O. Prokop (BR2) - 0 - 0 -
6 Ē. Ševčenko (LO) 0 0 0 0 -2
59 M. Horzelski (PO) 0 0 0 0 -2