Sędziowie główni: Tomasz Radzik - Mariusz Smura
Sędziowie liniowi: Piotr Matlakiewicz - Dawid Pabisiak

Strzały na bramkę przeciwnika: 28 - 23 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0
Łączna długość kar w meczu: 14 - 16 min.

1 : 0 Peter Novajovský ( Jakub Witecki - Szymon Marzec ) 5 na 5 +/- 00:27
2 : 0 Michał Kotlorz ( Olaf Bizacki - Jean Dupuy ) 5 na 5 +/- 38:22
3 : 0 Mateusz Gościński ( Jean Dupuy - Patryk Wronka ) 5 na 5 +/- 55:55
3 : 1 Bartłomiej Neupauer ( Kasper Bryniczka - Emil Švec ) 5 na 4 +/- 57:34

00:35 Bartosz Ciura (#6) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
00:55 Ihar Brykun (#31) Tauron KH Podhale 2 min. Trzymanie
06:26 Karel Kubát (#93) Tauron KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
16:04 Paul Szczechura (#38) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
17:10 Kasper Bryniczka (#13) Tauron KH Podhale 2 min. Zahaczenie
19:46 Bartosz Ciura (#6) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
24:00 Emil Švec (#62) Tauron KH Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
24:00 Marek Biro (#20) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
28:47 Bartłomiej Neupauer (#9) Tauron KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
32:30 Jakub Worwa (#12) Tauron KH Podhale 2 min. Wysoki kij
34:00 Oskar Jaśkiewicz (#40) Tauron KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
36:09 Petr Chaloupka (#24) Tauron KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
42:57 Szymon Marzec (#71) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
56:48 Jason Seed (#27) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
58:27 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60min. Sporo się działo pod tyską bramką ale wynik nie ulega zmianie... koniec spotkania. GKS Tychy wygrywa z Podhalem 3:1 !!!
59min. Kara dla Witeckiego... Podhale z przewagą i bez bramkarza
58min. GOOOL!!! Neupauer z najbliższej odległości... 3:1!!!
56min. GOOOL!!! Gościński z pierwszego krążka uderza na bramkę Brykuna... 3:0 !!!
55min. Mroczkowski oko w oko z Brykunem... bramkarz Podhala górą w tym pojedynku
54min. Jakub Witecki w swoim stylu przebojowo zaatakował bramkę Podhala... Brykun broni
53min. Kapitalny refleks Murraya po uderzeniu Słowakiewicza w akcji 2 na 1
52min. Kąśliwy strzał Gajora z dystansu, kijem odbija bramkarz GKSu
51min. Bepierszcz uderzał ale Murray domyka miejsce przy krótkim słupku
50min. Vachovec marnuje niezlą okazję
48min. Pettersson z bulika, Murray na posterunku
47min. Mrugała z dystansu, odbija parkanem Murray
45min. Tyszanie w pełnym zestawieniu
43min. Akcja za akcję... najpierw Dupuy bardzo groźnie uderzał a po chwili szansy nie wykorzystał Svec
42min. Mroczkowski obok słupka... ucierpiał tej akcji Maciej Sulka, który z pomocą kolegów zjeżdża do boksu
41min. Gajor mocno ale nieco za wysoko
41min. Wznowienie dla Podhala

PRZERWA

40min. Rzeszutko z Wronką przed szansą.... nie udało się zaskoczyć bramkarza gosci
39min. GOOL!!! Uderzenie z niebieskiej Kotlorza, po drodze krążek odbija się od łopatki kija Gościńskiego... Brykun kapituluje po raz drugi!!!
38min. Galant przed szansą... sytuacja wyjaśniona
36min. Cichy i ponownie Brykun górą
35min. Novajovsky z niebieskiej, Brycen Martin z klepy... Brykun niewzruszony w bramce
34min. Kanonada pod bramką Podhala, Brykun nawet leżąc i bez kija daje radę
33min. Akcja GKSu... Cichy ścięty na linii niebieskiej przez Jakuba Worwę
32min. Ponownie goście, Svec prosto w Murray
32min. Murray szczęśliwie interweniuje po uderzeniu Kubata
31min. Bizacki spod bandy a po chwili Ciura, Brykun odbija
30min. Seed z niebieskiej, Paul Szczechura z bliska i Cichy z bulika... Brikun ma teraz sporo pracy
29min. Zamieszanie pod bramką Brykuna, Wronka bliski pokonania bramkarza
29min. Jaśkiewicz z dystansu, krążek ląduje w łapaczce Murraya
28min. Kubat z bulika obija parkany tyskiego bramkarza... niezły fragment gry Podhala
27min. Ależ okazja Podhala... Murray złapany na wykroku jednak Pettersson nie trafia do pustej bramki
26min. Martin wzdłuż bramki do Szczechury... świetnie wyczuł ten strzał Brykun
25min. Gramy dalej... nadal 1:0 dla GKSu
25min. Uderzenie na bramkę GKSu w wykoniu Gajora... do wyjaśnienia sytuacji potrzebna będzie analiza video
24min. Szybka odpowiedź w wykonaniu pierwszej formacji Podhala... Murray mrozi gumę
23min. Wronka po lodzie obok bramki
23min. Akcja braci Szczechurów... blisko ale nie tym razem
22min. Bizacki po lodzie... broni Brykun... GKS w pełnym zestawieniu
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Svec marnuje okazję sam na sam
20min. Brikun mrozi gumę po zagraniu Ciury
19min. Strata Novajovskyego i szansa przed Podhalem, fatalne pudło Neupauera
17min. Goście w przewadze, Vachovec z kilku metrów... Murray wychodzi obronną ręką z tej sytuacji
15min. Jeszcze raz groźnie Podhale pod bramką GKSu, niezły strzał Vachovca
14min. Babincew z ostrego kąta pod poprzeczkę, odbija rakiem Murray
13min. Mocno przyłożył się Guzik do strzału z przestrzeni międzybulikowej jednak prosto w bramkarza
11min. Groźne uderzenie Dupuy... broni Brikun
7min. Mroczkowski po lodzie minimalnie obok słupka
6min. Dwukrotnie na bramkę GKSu uderzał Svec... Murray broni
3min. Tonge do Mroczkowskiego, mocny strzał z bulika broni Brikun
1min. Ciura ląduje na ławce kar... krótko po nim 2 minuty kary dla bramkarza Podhala. Gramy 4 na 4
1min. GOOL!!! 27 sekunda i 1:0 dla gospodarzy po uderzeniu z niebieskiej Petra Novajovskyego!
1min. Zablokowany Svec pod tyską bramką
1min. Zaczynamy. Wznowienie dla Podhala

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

31 J. Murray (BR1) 60:00 23 22 1 0.96