1 : 6 Maciej Kruczek ( Andriej Stiepanow - Grzegorz Pasiut ) 5 na 4 +/- 33:40
1 : 7 Kiriłł Lamin ( Mikael Kuronen - Bartosz Fraszko ) 5 na 5 +/- 48:53
2 : 7 Jakub Stasiewicz ( Szymon Łabinowicz - Oskar Lehmann ) 5 na 5 +/- 58:29
2 : 8 Bartosz Fraszko ( Tomáš Kubalík ) 5 na 5 +/- 59:26

01:45 Michał Sadowski (#7) GKH Stoczniowiec 2 min. Zahaczenie
09:45 Michał Zając (#8) GKH Stoczniowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
12:51 Szymon Mularczyk (#95) GKS Katowice 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
24:45 Jyri Marttinen (#58) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
32:58 Krystian Mocarski (#21) GKH Stoczniowiec 2 min.
38:21 GKS Katowice 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:25 Bartosz Liśkiewicz (#14) GKH Stoczniowiec 2 min. Trzymanie
49:36 Maciej Rybak (#24) GKH Stoczniowiec 2 min. Zahaczenie

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec meczu.
60. min - W ostatnich sekundach Marttinen nie opanował krążka pod bramką "Stoczni".
60. min - GOOOL! 2:8! Fraszko otrzymał dobre podanie od Kubalika i strzałem ze slotu dołożył kolejne trafienie
60. min - Kuronen nie zdołał pokonać Solińskiego z bliskiej odległości.
59. min - GOOOL! 2:7! Stasiewicz zmniejszył rezultaty porażki ładnym uderzeniem z bulika
58. min - Od dłuższego czasu nie uświadczyliśmy żadnej ciekawej akcji.
54. min - Akcja przenosi się do tercji Katowic. W końcu udało im się wyłuskać krążek.
53. min - Sadowski ucierpiał mocno bez kontaktu z rywalem, wygląda to na uraz kostki. Zjechał do boksu przy asyście kolegów.
52. min - Poprzeczka po strzale Lamina.
50. min - GieKSa przed szansą na następną bramkę. Ukarany Maciej Rybak.
50. min - Kolejna groźna akcja katowiczan. Tym razem szczęście dopisało Solińskiemu.
49. min - GOOOL! 1:7! Lamin błysnął teraz w ataku, pewnym strzałem pokonując Solińskiego
49. min - Miarka zmuszony do zamrożenia krążka po niefrasobliwości obrońców.
48. min - Odważnie spróbowali teraz gdańszczanie, Maciej Miarka nie musiał się jednak zanadto wysilać.
47. min - Przewaga GieKSy nie przyniosła bramki. Stoczniowiec w pełnym zestawieniu.
46. min - Próbował Lamin, zablokował Vitek.
45. min - Liśkiewicz ukarany za podcięcie Krężołka. Przed gwizdkiem przerywającym grę groźny strzał zdołał oddać jeszcze Kruczek.
44. min - Słupek uratował Solińskiego po strzale Mateusza Zielińskiego.
43. min - Wołoszyk ucierpiał w starciu z Marttinenem. Jest przerwa w grze, ale nie ma mowy o wykluczeniu.
42. min - Fraszko oko w oko z Solińskim. Górą bramkarz "Stoczni".
41. min - Przed nami finałowa tercja. Tylko jakiś cud mógłby odwrócić losy tego meczu.

Koniec II tercji. Strzały: 11-11.
40. min - Sadowski! Obok bramki.
39. min - Błąd GKS-u Katowice. Sześciu zawodników na lodzie, a na ławkę zjeżdża Mateusz Adamus.
37. min - GieKSa nie ustaje w atakach. Nie ma jednak zmiany rezultatu.
35. min - Starzyński! Soliński poradził sobie z tym uderzeniem.
34. min - GOOOL! 1:6! Kruczek sprytnie strącił krążek przed bramką Solińskiego i podwyższył prowadzenie.
34. min - Kontra katowiczan przerwana przez Krystiana Mocarskiego, który podciął rywala.
33. min - Zawodnicy GieKSy stracili krążek we własnej tercji, ale Vitek nie zrobił z niego użytku.
31. min - GOOOL! 1:5! Katowiczanie ponownie obejmują czterobramkowe prowadzenie. Pasiut z bliskiej odległości zaskoczył Solińskiego.
31. min - GOOOL! 1:4! Śliczna trójkowa akcja gdańszczan. Vitek odegrał do Mocarskiego, a ten ulokował krążek między parkanami Miarki.
30. min - Wrzutka Marttinena. Bez zagrożenia.
29. min - W odpowiedzi gospodarze. Również bez bramki.
29. min - Strata gdańszczan skończyła się groźną akcją katowiczan. Nie ma jednak efektu bramkowego.
29. min - Kubalik huknął z klepy, Soliński zdążył z interwencją.
28. min - Napastnik GieKSy próbował z ostrego kąta, nie zmieścił jednak krążka.
27. min - Koniec przewagi Stoczniowca.
27. min - Kąśliwy strzał Vitka, Miarka na posterunku.
26. min - Gdańszczanie długo utrzymują się przy krążku w tercji ofensywnej, mają jednak problem z oddaniem groźnego strzału.
25. min - Marttinen indywidualnie przedarł się pod bramkę Solińskiego, ucierpiał przy tym mocno bramkarz Stoczniowca. Sędziowie przyznali kare fińskiemu defensorowi.
24. min - Zieliński! Czujny Soliński.
22. min - Groźna kontra gości, bez efektu.
21. min - GOOOL! 0:4! Krężołek przebojowo wjechał w tercję rywala, a Tomas Kubalik zdobył swą pierwszą bramkę na polskich taflach.
21. min - Druga tercja rozpoczęta. Na lodzie melduje się Maciej Miarka, który zmienił Juraja Simbocha.

Koniec I tercji. Strzały: 6-16.
20. min - Paszek mógł natychmiast dołożyć kolejne trafienie, ale nieskutecznie.
20. min - GOOOL! 0:3! Bramka zostaje uznana, a trafienie zostało przypisane Dominikowi Nahunce.
20. min - Krążek prześlizgnął się pod parkanami Solińskiego i zatrzymał się w okolicy linii bramkowej. Sędziowie przeanalizują tę akcję na wideo.
19. min - Gdańszczanie dokręcili teraz pressing, ich rywale nie mieli jednak problemu z przedarciem się pod bramkę.
19. min - Wołoszyk z nadgarstka, Simboch odbił przed siebie krążek.
18. min - Kombinacyjna akcja katowiczan. Broni Soliński.
18. min - Kubalik uruchomiony na skrzydle, jego strzał minął minimalnie bramkę.
17. min - Twarda walka pod bandami. Sędziowie w końcu przerywają tę akcję gwizdkiem.
16. min - Kruczek podłączył się do ataku. Został powstrzymany tuż przed oddaniem strzału.
15. min - Koniec przewagi Stoczniowca.
15. min - Zakotłowało się pod bramką Katowic. Simboch wychodzi z opresji.
14. min - Stasiewicz z bliskiej odległości! Wprost w Simbocha.
13. min - Tym razem kara nałożona na hokeistę GKS-u Katowice. Mularczyk nieczysto potraktował pod bramką Wołoszyka.
12. min - Zając wrócił do gry.
12. min - Pasiut! Intuicyjnie Soliński.
11. min - Lamin przymierzył z dystansu, nie trafił jednak w światło bramki.
10. min - Druga przewaga ekipy przyjezdnej. Na ławce kar melduje się Michał Zając.
9. min - Nahunko dynamicznie wjechał do tercji rywala. Akcję przerywa spalony w polu bramkowym.
8. min - Vitek dobrze dograł do Mocarskiego, ten nie znalazł sposobu na Simbocha.
7. min - Katowiczanie rozgościli się w tercji ofensywnej. Gospodarze mają problem z wyprowadzeniem ataku.
6. min - Nahunko przymierzył z półobrotu na slocie. Soliński znów poradził sobie z tym strzałem.
5. min - Nahunko próbował po lodzie. Przytomnie zareagował Soliński.
4. min - GOOOL! 0:2! Stiepanow uderzył z nadgarstka z samego bulika i podwyższył prowadzenie!
4. min - Kruczek strzałem spod niebieskiej wywołał sporo zamieszania pod bramką Stoczniowca. Miejscowi hokeiści ratują się wybiciem krążka na uwolnienie.
3. min - GOOOL! 0:1! Franssila huknął z dystansu, a krążek przeleciał tuż pod parkanami bramkarza.
2. min - Pierwsze wykluczenie w tym meczu. Ukarany zawodnik gospodarzy - Michał Sadowski.
2. min - Starzyński próbował od zakrystii, Soliński nie dał się zaskoczyć.
2. min - Leśniak blokuje strzał Stiepanowa, katowiczanie cały czas w natarciu.
1. min - Rozpoczynamy zaległe starcie 30. kolejki Polskiej Hokej Ligi.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

11 W. Soliński (BR1) 60:00 41 33 8 0.8