Rozgrywki: Ekstraliga - IV runda - 30. kolejka
Sędziowie główni: Michał Baca - Bartosz Kaczmarek
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Rafał Noworyta

Strzały na bramkę przeciwnika: 42 - 37 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 12
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0
Bramki w przewadze: 2 - 0
Łączna długość kar w meczu: 45 - 57 min.

1 : 0 Jean Dupuy ( Mateusz Gościński - Jarosław Rzeszutko ) 5 na 5 +/- 03:43
1 : 1 Dominik Jarosz ( Kamil Wróbel ) 5 na 5 +/- 04:25
2 : 1 Christian Mroczkowski ( Michael Cichy - Alexander Szczechura ) 5 na 5 +/- 06:35
3 : 1 Brycen Martin ( Michael Cichy - Alexander Szczechura ) 5 na 5 +/- 21:37
3 : 2 Radosław Nalewajka ( Kamil Wróbel - Ēriks Ševčenko ) 5 na 5 +/- 27:04
4 : 2 Michael Cichy ( Alexander Szczechura - Christian Mroczkowski ) 5 na 4 +/- 28:12
5 : 2 Bartłomiej Jeziorski ( Filip Komorski ) 5 na 5 +/- 28:25
6 : 2 Jakub Witecki ( Szymon Marzec ) 5 na 5 +/- 42:05
6 : 3 Arkadiusz Kostek ( Marek Hovorka ) 5 na 5 +/- 48:18
7 : 3 Jean Dupuy ( Christian Mroczkowski - Alexander Szczechura ) 5 na 4 +/- 55:51

58:31 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 5 min. Nadmierna ostrość w grze
58:31 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 20 min. Kara meczu za niesportowe zachowanie
58:31 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 2 min. Niesportowe zachowanie
58:31 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 10 min. Niesportowe zachowanie

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

60. min - Gęsta atmosfera w końcówce spotkania, ale nic już nie odbierze zwycięstwa gospodarzom.
59. min - Rękawice na lodzie, muzyko graj! Michałowski kontra Dupuy i górą jastrzebianin, który obalił Kanadyjczyka!
59. min - Mesikammen rzucił się na Raca, a słowacki napastnik uniknął konfrontacji. Obustronne wykluczenie.
57. min - Gościński urwał się obronie, ale nie opanował krążka pod bramką.
56. min - GOOOL! 7:3! Dupuy ukłuł po raz drugi! Skorzystał z dogrania Mroczkowskiego i strzałem pod poprzeczkę nie pozostawił złudzeń Nechvatalowi.
56. min - Ależ okazja jastrzębian! Urbanowicz idealnie wystawił krążek Racowi, a ten nie zdołał pokonać Murraya!
54. min - Fatalna dyscyplina jastrzębian w dzisiejszym meczu. Tym razem podwójne wykluczenie dla Kasperlika. Ucierpiał Jeziorski.
54. min - Kostek ponownie pokazał się w ataku, nie zdobył jednak drugiej bramki.
52. min - Strata Seeda za własną bramką, ale Phillips nie skorzystał z tego prezentu. Kara Wronki wygasła.
51. min - Hovorka! Murray zdołał odbić krążek.
51. min - Gospodarze dobrze radzą sobie grając bez jednego zawodnika.
49. min - GOOOL! 6:3! Hovorka dograł do Kostka od zakrystii po stracie Biro, a temu nie pozostało nic innego, jak tylko umieścić "gumę" w bramce.
47. min - Rzeszutko błysnął teraz technicznym zwodem i był o krok od siódmej bramki dla tyszan.
46. min - Kolejny błąd jastrzębian. Nechvatal mrozi krążek.
45. min - JKH w komplecie.
45. min - Marzec dobrze popracował pod bramką, Nechvatal nie był w stanie podjąć interwencji, ale napastnik trójkolorowych tego nie wykorzystał.
45. min - Novajovsky huknął z dystansu, ale ponad bramką.
43. min - Kolejne dzisiejszego wieczoru wykluczenie dla JKH. Ponownie Mateusz Bryk odesłany na dwie minuty.
43. min - Nechvatal wraca do bramki.
43. min - Bramkarz JKH ucierpiał w tej sytuacji, zjechał do boksu, gdzie jest już opatrywany przez masażystkę.
43. min - GOOOL! 6:2! Ale tym razem się nie pomylił! Jass przeszkodził Markowi w interwencji, a Witecki posłał krążek do bramki!
42. min - Witecki indywidualnie, położył bramkarza, ale nie postawił kropki nad "i".
41. min - Filip Komorski ucierpiał pod bandą, grymas bólu na jego twarzy. Przerwa w grze.
41. min - I ruszyli! Rozpoczęła się ostatnia tercja.

Koniec II tercji. Strzały 14-13.
40. min - Komorski niepilnowany pod bramką, ale połamał kij przy strzale, a krążek minął słupek!
39. min - Wałęga ostro potraktowany pod bramką. Sędziowie kontynuują grę.
39. min - Pociecha! Marek broni jego strzał.
38. min - Przyjezdni wychodzą obronną ręka z tego osłabienia.
37. min - Podwójna interwencja Davida Marka, przy trzeciej próbie Cichy nie trafił w bramkę.
36. min - Kolejna kara dla JKH. Tym razem dla Marisa Jassa.
36. min - Sołtys został najpierw powstrzymany przez Seeda, chwilę później plany pokrzyżował mu Murray.
35. min - Dupuy wypracował sobie dobrą okazję, ale został powstrzymany przez Marka.
34. min - Jastrzębianie niedokładnie w ataku i marnują dobrą okazję do zminimalizowania strat.
33. min - Phillips z ostrego kąta. Murray poradził sobie z tym strzałem.
31. min - Ciura opuścił ławkę kar i pognał na bramkę JKH! Uderzył jednak ponad poprzeczką.
29. min - Kara dla Ciury.
29. min - Czas dla JKH. Zmiana bramkarzy, a na lodzie melduje się David Marek.
29. min - GOOOL! 5:2! Fantastyczna postawa tyszan! Niepilnowany pod bramką Jeziorski z dziecinną łatwością podwyższa prowadzenie.
29. min - GOOOL! 4:2! Tyszanie ponownie oddalają się rywalom na odległość dwóch bramek! Szczechura świetnie zagrał do Cichego, a ten z bliska wpakował krążek do bramki.
28. min - Czwarta okazja tyszan w liczebnej przewadze. Ukarany Sawicki.
27. min - GOOOL! 3:2! Sprytne strącenie przed bramką i goście łapią kontakt.
26. min - Paś chciał zagrać z półobrotu, jego zagranie nie znalazło adresata.
25. min - Przyjezdni chcieli wyprowadzić krążek z własnej tercji, zrobili to jednak na tyle nieudolnie, że wylądował on na trybunach.
24. min - Cichy wypalił jak z armaty, Nechvatal zdołał wyłapać krążek.
24. min - GKS Tychy wciąż bez bramki w przewadze.
23. min - Jastrzębianie mogli przeprowadzić groźną kontrę, ale Nalewajka wrzucił głęboko krążek.
22. min - Kolejna pomyłka gości. Dwie minuty karne dla Pasia.
22. min - GOOOL! 3:1! Brycen Martin pociągnął z nadgarstka i pewnie podwyższył prowadzenie!
22. min - Seed spod niebieskiej, Nechvatal odbija krążek.
21. min - Przed nami druga tercja. Komorski ponownie lepszy od Raca.

Koniec I tercji. Strzały 14-13.
20. min - Cichy już na lodzie.
19. min - Phillips długo holował krążek, oddał strzał. Była okazja do dobitki, lecz nikt nie był do niej odpowiednio ustawiony.
18. min - Dwuminutowe wykluczenie dla Michaela Cichego, który pod bandą zaatakował kijem trzymanym oburącz swego rywala.
17. min - Zawodnicy GKS-u Tychy szybko przegrupowują się do tercji ofensywnej i oddaja dobre uderzenie. Nechvatal wyjaśnia sytuację Nechvatalem.
16. min - Murray błysnął teraz czujnością pod własną bramką, mrożąc krążek.
16. min - Bizacki chciał z dystansu zaskoczyć Nechvatala, bramkarz JKH na posterunku.
15. min - Martin neutralizuje akcję.
14. min - Hokeiści znad czeskiej granicy mogli wyprowadzić groźną kontrę, ale niweczą ją spalonym.
13. min - Przyjezdni w pełnym zestawieniu.
12. min - Wronka! Krążek zablokowany przez Kostka. Również strzał Novajovskyego nie sforsował defensywy JKH, ofiarna interwencja Nalewajki.
11. min - Cichy strzałem z klepy uderzył obok bramki.
11. min - Kolejne wykluczenie dla JKH. Tym razem na ławce kar melduje się Michałowski.
10. min - Mateusz Bryk wrócił na lód.
10. min - Wronka nie trafił krążek, z poprawką zdążył Novajovsky i bramkarz gości zmuszony do zamrożenia krążka.
9. min - Pociecha z ostrego kąta, broni Nechvatal!
9. min - Tyszanie mają problem z zawiązaniem akcji w przewadze.
8. min - Komplikuje się sytuacja JKH. Bryk wędruje na ławkę kar.
7. min - GOOOL! 2:1! Mroczkowski wrzucał krążek z ostrego kąta, krążek został trącony przed bramką i trójkolorowi powracają na prowadzenie!
7. min - Kombinacyjna akcja Jarosza z Michałowskim zaprzepaszczona. W odpowiedzi groźnie Szczechura, ale także nie ma gola.
6. min - Phillips świetnie odnalazł podaniem Urbanowicza, ale ten niecelnie.
5. min - Strata tyszan w ich tercji. Kasperlik nie znalazł sposobu na Murraya.
5. min - GOOOL! 1:1! Natychmiastowa odpowiedź gości! Jarosz z bliska sfinalizował akcję!
4. min - GOOOL! 1:0! Dupuy z kontry, a krążek prześlizgnął się obok Nechvatala!

4. min - Kostek ze slotu! Tyski bramkarz
4. min - Próbował Bryk. Krążek odbija się od bandy i wylatuje poza taflę.
3. min - Murray zmuszony do interwencji. Pierwsza próba przyjezdnych.
2. min - Jastrzębianie mają problem z wyprowadzeniem krążka, ale gospodarze też nie stwarzają większego zagrożenia.
1. min - Biro po lodzie, krążek po trafieniu w kij Nechvatala opuszcza pole gry.
1. min - Rozpoczynamy hit 30. kolejki! Na pierwszym buliku lepszy okazał się być Filip Komorski.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

31 J. Murray (BR1) 60:00 37 34 3 0.92