Rozgrywki: Ekstraliga - IV runda - 29. kolejka
Sędziowie główni: Robert Długi - Marcin Polak
Sędziowie liniowi: Kamil Korwin - Andrzej Nenko

Strzały na bramkę przeciwnika: 46 - 18 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0
Bramki w przewadze: 1 - 0
Łączna długość kar w meczu: 6 - 12 min.

0 : 1 Mateusz Strużyk ( Kacper Niedźwiecki ) 5 na 5 +/- 11:27
1 : 1 Roman Rác ( Marek Hovorka - Radosław Sawicki ) 5 na 5 +GOUT PENS +/- 19:04

55:48 Mateusz Rompkowski (#97) GKH Stoczniowiec 2 min. Zahaczenie

60. min - Koniec kary Stoczniowca.
60. min - Zając błysnął techniką, nie zdało się to jednak na nic.
58. min - GOOOL! 4:2! Hovorka wreszcie się wstrzelił. Tym razem nie był to najmocniejszy strzał, ale znalazł drogę do bramki Kielera.
58. min - 17 sekund podwójnej przewagi gospodarzy, na ławce ponownie melduje się Lehmann.
58. min - Sawicki w dobrej okazji pod bramką, nie trafił w krążek.
57. min - Kara Liśkiewicza właśnie wygasła.
56. min - Wykluczeniem ukarany także Rompkowski. Podwójna przewaga JKH.
56. min - Krążek w klinczu pod bandą w tercji Stoczniowca. Gwizdek sędziego.
55. min - Liśkiewicz wybił nieprzepisowo krążek i odpocznie na ławce kar.
54. min - Hovorka wjechał dynamicznie z tercji neutralnej i huknął z klepy. Słowak ma dziś jednak rozregulowany celownik.
53. min - Zawrzało teraz pod bramką Kielera. Sędziowie uspokajają sytuację.
52. min - Ponownie Hovorka. Tym razem mocnym uderzeniem polował na krótszy słupek bramki.
52. min - Hovorka zgubił krycie rywala, pomylił się nieco w obliczeniach w kluczowym momencie przed Kielerem.
51. min - Lehmann wraca do gry.
50. min - Kontra Pesty. Najeżdżał jednak ze zbyt ostrego kąta, a akcję zatrzymał Klimicek.
49. min - Horzelski na lodzie. 2 minuty i 12 sekund przewagi JKH.
47. min - Siły na lodzie wyrównują się. Podwójna kara mniejsza dla Lehmanna, za tak łokciem i cross-checking..
47. min - Marcin Horzelski odesłany na ławkę kar.
46. min - GOOOL! 3:2! JKH po raz pierwszy dziś obejmuje prowadzenie, a na twarzach jego hokeistów widać ulgę. Zdobywcą gola Sawicki.
45. min - Jastrzębianie szukają sposobu na składne zawiązanie akcji. Defensywa Stoczniowca staje na wysokości zadania.
43. min - Zając urwał się obronie gospodarzy. Został w ostatniej chwili powstrzymany przez Kasperlika.
42. min - Horzelski nie trafił czysto w krążek, a ten sunął powoli obok bramki. Jego kolejna próba została zakończona na kiju rywala.
42. min - Klimicek z nadgarsta, trafił krążkiem wprost w twarz Jakuba Stasiewicza. Sędziowie przerywają grę.
41. min - Finałowa tercja zainaugurowana. Czy Stocznia pokusi się o niespodziankę?

Koniec II tercji. Strzały 17:6.
40. min - Urbanowicz posłał dobre podanie zza bramki, nie skorzystał z niego Klimicek. Chwilę później z dystansu przymierzył Kostek, ale nieskutecznie.
39. min - Jastrzębianie długo w tercji gości. Krążek wybity do boksu.
37. min - Stoczniowiec mógł wyprowadzić niezwykle groźną kontrę. Vitek nie sięgnał krążka na niebieskiej.
35. min - GOOOL! 2:2! Radość gdańszczan nie trwała zbyt długo. Phillips wpakował krążek do bramki z najbliższej odległości.
34. min - GOOOL! 1:2! Mocarski uderzył z bulika i ponownie wyprowadził gości na prowadzenie!
34. min - Dwójkowa kontra Raca i Kasperlika zaprzepaszczona przez drugiego z wymienionych.
33. min - Zakotłowało się pod bramką Marka. Leśniak świetnie popracował na bramkarzu, ale napastnicy z Gdańska nie zdołali tego wykorzystać.
33. min - Kara dla Macieja Urbanowicza po faulu w tercji ofensywnej.
32. min - Paskudnie wyglądała ta akcja pod bramką Stoczniowca. Martin Kasperlik przy upadku nadział się na kolano rywala.
31. min - Krążek wepchnięty do bramki "Stoczni". Przedwczesna radość gospodarzy. Spalony w polu bramkowym.
30. min - Phillips do Urbanowicza ustawionego na dalszym słupku. Nie ma bramki.
30. min - Rac uderzył na bramkę, Sawicki nie zdołał przekierować krążka.
29. min - Rac ładnie wprowadził krążek do tercji, odegrał do Sołtysa, ten nie zdołał jednak pokonać Kielera.
28. min - Radosław Nalewajka mógł wyprowadzić groźną akcję, ale nie utrzymał się przy krążku.
27. min - Swą szansę miał jeszcze Wróbel, również on nie zdołał wyprowadzić gospodarzy na prowadzenie.
26. min - Ależ wyczyn gdańszczan. Wybronili dwie minuty podwójnej przewagi.
26. min - Znów Hovorka, tym razem niecelnie, a jego kolejna próba zostaje zablokowana.
25. min - Jeszcze raz Hovorka, ale w sam środek bramki. Kieler nie musiał się nawet ruszyć.
25. min - Próba Klimiczka. Bramkarz zdążył z interwencją.
25. min - Hovorka wypalił spomiędzy bulików, dobitka Urbanowicza trafia wprost w Kielera.
24. min - Kasperlik podcięty przez Pestę. Sygnalizowana kara. Karę zainkasował jeszcze Lehmann. Wyborna okazja przed gospodarzami.
23. min - Wróbel oko w oko z Kielerem. Górą bramkarz Stoczniowca.
22. min - Urbanowicz wystawił krążek Hovorce, ten z ostrego kąta nie znalazł luki przy słupku.
21. min - Urbanowicz ze slotu, Kieler błysnął refleksem.
21. min - Przed nami druga tercja.

Koniec I tercji. Strzały 11-8.
20. min - Urbanowicz w ostrym starciu za bramką w ostatnich sekundach pierwszej tercji.
20. min - GOOOL! 1:1! Sygnalizowana kara dla Stoczniowca, Rac pakuje krążek do bramki z bliskiej odległości. Czy goście nie nie dotknęli jednak wcześniej krążka? Pretensje z boksu gdańskiej drużyny.
19. min - Paś z nadgarstka z dystansu, zasłonięty Kieler zdołał złapać krążek.
18. min - Po próbie Klimicka zadźwięczał jedynie słupek.
17. min - Rac wrzucił krążek z ostrego kąta, obrońcy "Stoczni" wyjaśniają sytuację.
16. min - Strużyk zagrywał przed bramkę, Stasiewicz nie zdążył z dobitką.
14. min - Hovorka popędził skrzydłem i zagrał do Phillipsa, lecz ten został zablokowany.
14. min - Hovorka wrócił na lód.
13. min - Przyjezdni mają problem z przedarciem się do tercji ofensywnej.
12. min - Gospodarze w opaźniony atakłach. Hovorka odesłany na ławkę kar za spóźniony atak.
12. min - GOOOL! 0:1! Błąd w defensywie JKH, Strużyk popędził sam na bramkę Marka i wpakował "gumę" do siatki!
11. min - Sędzia odgwizdał uwolnienie, choć Paś zdążyłby dojechać do krążka. Arbiter przyznał się do błędu, wznowienie na środku tafli.
10. min - Sawicki z bliskiej odległości nie zdołał pokonać bramkarza. W odpowiedzi groźna kontra gości, która zostaje zastopowana na linii niebieskiej.
9. min - Strużyk szukał szczęścia pod bramką Marka. Nieskutecznie.
8. min - Urbanowicz uruchomiony na skrzydle, traci krążek na rzecz Leśniaka.
7. min - Ciężar gry przenosi się pod bramkę Kielera, gospodarze bez pomysłu na zawiązanie akcji.
6. min - Jass twardo w obronie, neutralizuje zagrożenie.
5. min - Vitek przejął krążek wyprowadzany przez jastrzębian, zagrał do Zająca, ale ten nie znalazł sposobu na pokonanie golkipera.
4. min - Stasiewicz uderzył z nadgarstka. Marek spokojnie odbił strzał.
3. min - Defensywny błąd JKH za ich własną bramką. Niedźwiecki przejął krążek, ale niecelnie zagrał do partnera.
2. min - Dominik Paś dostał dobre podanie przed niebieską i urwał się obronie. Na jego drodze stanął Michal Kieler.
1. min - ....a pierwszy strzał oddaje Filip Pesta. Marek paruje to uderzenie.
1. min - Rozpoczynamy! Pierwszy bulik padł łupem Romana Raca.

1 D. Marek (BR1) 60:00 18 16 2 0.89