Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:
Łączna długość kar w meczu: 32 - 16 min.

1 : 0 Jeremy Welsh ( Luke Ferrara - Richard Nejezchleb ) 5 na 5 10:04
1 : 1 Mateusz Zieliński ( Andriej Stiepanow ) 5 na 5 14:11
1 : 2 Mateusz Michalski ( Szymon Mularczyk - Maciej Kruczek ) 5 na 5 15:12
1 : 3 Jesse Rohtla ( Mikael Kuronen - Jyri Marttinen ) 5 na 5 24:41
1 : 4 Andriej Stiepanow ( Grzegorz Pasiut - Maciej Kruczek ) 5 na 4 37:40
2 : 4 Darcy Murphy ( Jiří Gula ) 5 na 4 50:51
2 : 5 Bartosz Fraszko ( Patryk Krężołek ) 5 na 4 52:13

02:35 Taylor Doherty (#4) Comarch Cracovia 2 min. Atak ciałem - natarcie
20:37 Jeremy Welsh (#15) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
21:11 David Goodwin (#64) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
25:56 Richard Nejezchleb (#10) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
26:09 Jesse Rohtla (#11) GKS Katowice 2 min. Przeszkadzanie
26:11 Jakub Šaur (#33) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
32:23 Grzegorz Pasiut (#18) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
36:41 Tomáš Franek (#88) Comarch Cracovia 2 min. Atak z tyłu
36:41 Tomáš Franek (#88) Comarch Cracovia 10 min. Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:00 Kamil Paszek (#91) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

20 Koniec I tercji, Cracovia przeważała w większości tercji. Dopiero na 5 minut przez końcem do głosu doszli Katowiczanie i już do końca tej części meczu posiadali zdecydowaną przewagę w grze, co udowodnili zdobyciem dwóch bramek.
19min Sędzia przeszkodził Rohtli w prowadzeniu krążka w efekcie czego przejęli go obrońcy Pasów
18min Strzał Stepanova obok bramki. W odpowiedzi Kapica wprost w Simbocha
17min Cracovia próbuje odpowiedzieć jednak samotny rajd Franka spokojnie zatrzymany przez obrońców Gieksy
16min Gol dla GKSu! Błyskawicznie wyszli na prowadzenie gości. Podanie Kruczka pewnie z bliska wykończył Michalski i goście prowadzą!
15min Gol dla GKSu! Cracovia nie była w stanie wybić krążka ze swojej tercji, który przejął Stepanov i wyłożył do Zielińskiego, który pewnie z prawej strony zdobył bramkę!
13min Kontra Katowiczan, groźny strzał Adamusa broni Petrasek
12min Strzał Ferrary zablokowany i krążek poza lodowiskiem
11min GKS w natarciu, goście próbują błyskawicznie wyrównać stan meczu
10min Gol dla Cracovii! Welsh objechał bramkę GKS-u po czym pokonał strzałem z nadgarstka Simbocha!
9min Samotny rajd Fraszki lewym skrzydłem zakończony niecelnym strzałem
8min Odpowiedź gości. Pasiut strzela z ostrego konta jednak na posterunku bramkarz Pasów
7min Groźny strzał Franka spomiędzy bulików broni Simboch
6min Dużo walki i zaangażowania w grze, nikt nie jest w stanie przejąć kontroli nad meczem
5min Cracovia w pełnym zestawieniu, bez większego zagrożenia ze strony GKS-u
3min GKS ma problemy z założeniem zamka w tercji Pasów
2min ataki Katowiczan skutkują karą dla Dohertyego. GKS w przewadze
1min Pierwszy krążek dla Cracovii

WItamy z lodowiska Cracovii. Dziś gospodarze podejmują GKS Katowice w ramach 27 kolejki PHL

48 M. Petrásek (BR1) 60:00 37 32 5 0.86