Strzały na bramkę przeciwnika: 22 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0

0 : 1 Mateusz Bryk ( Roman Rác ) 5 na 5 +/- 18:31
0 : 2 Jan Sołtys ( Dominik Paś - Māris Jass ) 5 na 5 +/- 31:52

22:01 Kamil Wróbel (#15) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
27:21 Łukasz Krzemień (#44) Re-Plast Unia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
29:08 Patryk Noworyta (#55) Re-Plast Unia 2 min. Zahaczenie
55:51 Kamil Wróbel (#15) JKH GKS 2 min. Atak ciałem - natarcie

Koniec meczu.
59. min - Trener gospodarzy znów decyduje się na manewr z wycofaniem bramkarza.
58. min - Unia znów bez bramkarza.
57. min - Kolejna fatalna przewaga w wykonaniu Unii.
56. min - Kara dla JKH. Wróbel wrzucił Krzemienia na własnego bramkarza.
56. min - Trener Kevin Constantine postawił wszystko na jedną kartę.
55. min - Wrzutka Przygodzkiego, przekierowanie Trandina. Guma powędrowała obok prawego słupka.
53. min - Jastrzębianie pewnym krokiem zmierzają w kierunku zwycięstwa.
52. min - Oświęcimianie szukają gola. Na razie odbywa się to metodą: wrzuć na bramkę i próbuj "przekierować".
51. min - Nie klei się gra biało-niebieskim.
50. min - Jarosz szukał miejsca między parkanami Saundersa. Kanadyjski golkiper nie dał się pokonać.
48. min - Unia nie ma dziś argumentów, by przeciwstawić się jastrzębianom.
47. min - Na tempo dzisiejszego meczu nie można narzekać. Mecz jest też twardy, ale czysty.
45. min - Hovorka! Guma otarła się o boczną siatkę.
44. min - Da Costa dostał gumę o Sherbatova. Od razu wypalił, ale jastrzębski golkiper zanotował dobrą interwencję.
42. min - Jeszcze raz słowacki defensor! Tym razem niecelnie.
42. min - Bezuszka! Broni Nechvatal.
41. min - Unia odważnie ruszyła do przodu. Nie można się dziwić, bo gospodarze nie mają nic do stracenia.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Sporo walki pod bandami.
39. min - Unia bez bramkarza. Odważny manewr amerykańskiego trenera biało-niebieskich.
39. min - Czas dla JKH. Trener Kalaber widział, że jego zawodnicy przedłużyli zmianę i wybili krążek na uwolnienie.
38. min - GOOOL! 0:3! Błąd Zatki, gumę przejął Kasperlik i w sytuacji sam na sam pokonał Saundersa
38. min - Bryk próbował zagrania lobem. Nie zrozumiał się z kolegami z ataku. Mamy uwolnienie.
36. min - Długo przy krążku utrzymała się czwarta formacja oświęcimian. Koniec końców strzał Krzemienia obronił Nechvatal.
35. min - Z kolei biało-niebiescy popełniają wiele prostych błędów.
34. min - Bardzo dobrze zorganizowani są goście.
32. min - GOOOL! 0:2! Szybka kontra jastrzębian. Paś wzdłuż bramki do Sołtysa, a ten złapał na przemieszczeniu Saundersa
32. min - Szansa dla gospodarzy! Uderzał Oriechin, jednak Nechvatal jest na posterunku.
32. min - Oświęcimianie obronili się. Ofiarnie, nieco szczęśliwie, ale obronili się.
31. min - Nacierają jasytrzębianie, dobrze dysponowany jest dzisiaj Saunders.
30. min - Krzemień jest już na lodzie.
30. min - Kara dla Noworyty. Faulował szarżującego Raca. Jastrzębianie w podwójnej przewadze przez 13 sekund.
29. min - Bardzo dobrze tę przewagę rozgrywają jastrzębianie.
28. min - Słupek ratuje oświęcimian! Uderzał Phillips.
28. min - Hovorka z niebieskiej! Broni Sauders.
28. min - Kara dla Krzemienia.
27. min - Błąd Przygodzkiego i szansa dla JKH. Sawicki uderzył, ale Saunders świetnie interweniuje.
27. min - Trener Kalaber ma spore pretensje do sędziów. Teraz mocno dostało się jego podopiecznym.
26. min - Trzeba przyznać, że goście wykazują się więszą kulturą gry.
25. min - Bezuszka z niebieskiej! Broni Nechvatal.
25. min - Unia nie stworzyła zagrożenia.
24. min - Kontra JKH. Kasperlik z bulika! Słupek ratuje Saundersa!
24. min - Fatalnie "power play" w wykonaniu gospodarzy.
23. min - Kara dla Wróbla. Unia w przewadze.
22. min - Oświęcimianie starają się grać agresywnie.
21. min - Kowalówka przejął krążek, dograł do Koblara. Uderzenie Słoweńca zablokowane.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Da Costa do Oriechina! Ten uderzył ze slotu, ale nie ma gola!
19. min - GOOOL! 0:1! Rac wygrał wznowienie, a Bryk od razu uderzył! Mamy pierwszego gola w tym meczu
18. min - Glenn zaatakowany po oddaniu krążka. Klasyczny spóźniony atak ciałem. Sędziowie się zagapili.
17. min - Hovorka z niebieskiej! Broni Saunders, choć był zasłonięty.
17. min - Kontra Glenna, ale zabrakło kogoś, kto dobiłby uderzenie doświadczonego Kanadyjczyka.
16. min - Oświęcimianie zablokowali trzy uderzenia w jednej akcji. To są te detale, o których przy każdej okazji wspomina trener Kevin Constantine.
16. min - Dobry, twardy mecz oglądamy przy Chemików 4
15. min - Luża! Pociągnął z nadgarstka z linii niebieskiej, ale jastrzębian uratowała poprzeczka.
14. min - Twardo Hovorkę potraktował Da Costa. Obaj panowie zbili kijem "piątkę".
13. min - Miłosz Noworyta dobrze zablokował uderzenie Phillipsa.
12. min - Najlepsza sytuacja w tym spotkaniu! Kasperlik uciekł oświęcimskim defensorom i doszedł do sytuacji sam na sam z Saundersem. Kanadyjczyk broni jego strzał.
11. min - Miłosz Noworyta zbyt długo zwlekał z wyprowadzeniem krążka. To mogło się źle skończyć dla oświęcimian. Błąd w porę naprawiony.
10. min - Trzeszczą bandy. Nie ma dziś straconych krążków.
9. min - Bardzo agresywnie grają goście. Mocny forechecking i Unia ma problemy, by wyjść z własnej tercji.
8. min - Wrzutka Sevcenki. Czujny w bramce był Saunders.
7. min - Ofiarna interwencja Bezuszki! Przeciął podanie adresowane do Raca.
6. min - Kowalówka zza bramki do Zatki! Ten uderza bez przyjęcia, ale bramkarz JKH był dobrze ustawiony.
6. min - Glenn z niebieskiej i guma odbija się od słupka. Szczęście uśmiechnęło się do jastrzębian.
5. min - Wrzutka Malickiego, Nechvatal łapie i mrozi krążek.
3. min - Niezłe tempo tego spotkania. Akcje przenoszą się spod jednej bramki na drugą.
2. min - Wróbel zagrywał zza bramki do Phillipsa, jego strzał został jednak zablokowany przez Zatkę.
2. min - Bezuszka! Nie trafił w krążek na linii niebieskiej!
1. min - W bramkach Saunders i Nechvatal.
1. min - Rozpoczynamy starcie pomiędzy Unią Oświęcim a JKH GKS Jastrzębie! Pierwszy bulik dla gospodarzy.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

90 C. Saunders (BR1) 56:7 27 24 3 0.89