Rozgrywki: Ekstraliga - III runda - 22. kolejka
Sędziowie główni: Krzysztof Kozłowski - Tomasz Radzik
Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Artur Hyliński

Strzały na bramkę przeciwnika: 34 - 28 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0
Bramki w przewadze: 1 - 0
Łączna długość kar w meczu: 20 - 8 min.

1 : 0 Filip Komorski ( Bartłomiej Jeziorski - Bartłomiej Pociecha ) 5 na 5 08:24

40:56 Maciej Kruczek (#12) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

62min. GOOOL!!! Starzyński dopada do odbitego od słupka krążka i pakuje go w bramce obok bezradnego Murraya... katowicki GKS wygrywa w Tychach po dogrywce!

PRZERWA... czeka nas dogrywka

60min. Ciura bliski rozstrzygnięcia tego spotkania na korzyść gospodarzy
59min. Czas dla drużyny gości
58min. Dupuy z nadgarstka minimalnie obok słupka
57min. Rohtla z niebieskiej, Murray odbija
57min. Groźnie uderzał Kuronen, broni Murray
55min. GOOOL!!! Marzec przejmuje krążek przy bandzie i samotnie pędzi na brakę Simbocha... strzela precyzyjnie tuż przy słupku i doprowadza do remisu!
52min. Havlik prosto w Simbocha
48min. Michalski przycelował pod poprzeczkę, Murray odbija kaskiem
47min. Franssila z bliska, broni Murray
47min. Nie mają pomysłu gospodarze na sforsowanie szczelnej katowickeij defensywy
44min. Murray zaatakowany przez Franssile, spięcie pod tyską bramką
43min. Wreszcie pokazał się Wronka z dobrej strony, przebojowo przedarł się przez obronę lecz uderzył prosto w Simbocha
41min. Wznowienie dla GKSu Tychy

PRZERWA

39min. Bez zagrożenia pod tyską bramką
37min. Gieksa w przewadze
37min. GOOOL!!! Grzegorz Pasiut wykorzystuje bierność tyskich obrońców pokonując Murraya!
36min. GOOOL!!! Krężołek doprowadza do wyrównania!
36min. Krążek w tyskiej bramce... analiza video
34min. Franssila strzałem zza obrońcy uderzał na tyską bramkę, Murray nie dał się zaskoczyć
33min. Dupuy z nadgarstka pod poprzeczkę, Simboch jakimś cudem to odbija
32min. GOOOL!!! Christian Mroczkowski po indywidualnej akcji pokonuje katowickiego bramkarza !
31min. Tym razem gospodarze w przewadze, Pociecha z dystansu, broni Simboch
29min. Katowiczanie nie zagrozili bramce Murraya grając w przewadze... tyszanie już w komplecie
27min. Pociecha z dystansu, broni Simboch
26min. Gospodarze grają z przewagą jednego zawodnika, dobre okazje Wronki i Havlika
24min. Kuronen z bliska, Murray lepszy od fińskiego skrzydłowego
22min. Zieliński z niebieskiej po lodzie... małe spięcie pod tyską bramką
21min. Szczechura przed szansą... nie sięga gumy
21min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

17min. Pasiut przejechał przez tercję GKSu Tychy mijając obrońców jak tyczki, zagrywa przed bramkę do niepilnowanego Wajdy... kapitalnie Murray
15min. GOOL!!! Błąd przy wyprowadzeniu krążka z własnej tercji, Skrodziuk znalazł się tam gdzie powinien strącając krążek nie dając Murrayowi szans na interwencję! 1-1!!!
13min. Mroczkowski uderza... Simboch instynktownie odbija... spora przewaga gospodarzy
10min. Mocny strzał Ciury... jeszcze raz Simboch górą
9min. Dobra okazja Szczechury... Simboch broni
9min. GOOOL!!! Komorski po kapitalnym dograniu Pociechy otwiera wynik spotkania!
8min. Pociecha pod poprzeczkę, odbija bramkarz gości
7min. Marzec z bliska... za lekko
6min. Michalski marnuje doskonałą okazję, nie udało mu się pokonać Murraya
5min. GKS Tychy w pełnym zestawieniu
5min. Gościński sam na sam... lepszy Simboch
3min. Tyszanie atakują, Jan Krzyżek strzela prosto w bramkarza
2min. Z koła bulikowego uderzał Franssila, Murray broni
1min. Zaczynamy... pierwsze wznowienie dla GKSu Tychy

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

31 J. Murray (BR1) 61:21 28 24 4 0.86