5 : 4 Jegor Szkodienko ( Artiom Smirnow - Dmitrij Kozłow ) 5 na 4 43:29
5 : 5 Gleb Bondaruk ( Michaił Szabanow ) 5 na 4 48:38
6 : 5 Kamil Wróbel ( Marek Hovorka - Zackary Phillips ) 5 na 5 54:37

04:02 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
11:35 Mateusz Bryk (#69) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
21:59 Marek Hovorka (#25) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
27:37 Konsta Jaakola (#79) KH Energa 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
37:44 Jegor Szkodienko (#23) KH Energa 2 min. Przeszkadzanie
41:54 Roman Rác (#89) JKH GKS 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
47:40 Jiří Klimíček (#57) JKH GKS 2 min. Wysoki kij
51:38 Māris Jass (#3) JKH GKS 2 min. Atak ciałem - natarcie

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

40. min - GOOOL! 4:2! Roman Rac wyprowadził w pole defensywę gości i strzałem pod samą poprzeczkę podwyższa prowadzenie JKH na zaledwie kilka sekund przed przerwą.
40. min - Mocne uderzenie Bryka, ale Svensson radzi sobie z tym strzałem.
40. min - Czas dla trenera Kalabera. Chce maksymalnie wykorzystać ostatnie pół minuty przewagi.
39. min - Jastrzębianie o krok od czwartego trafienia. Sawicki z najbliższej odległości nie trafił czysto w podskakujący krążek po podaniu Kamila Wróbla.
38. min - Gospodarze przed szansą na podwyższenie prowadzenia przed przerwą. Jegor Szkodienko dopuścił się faulu.
37. min - Ostra walka pod bandami, gospodarze narzucili wysoki pressing.
35. min - Silny strzał Jassa przelatuje tuż nad bramką.
34. min - GOOOL! 3:2! Hovorka ostatkiem sił zerwał się do indywidualnego rajdu i w sytuacji sam na sam pokonał Svenssona!
34. min - Mocny strzał Szabanowa, broni Nechvatal.
33. min - Roman Rac próbował z ostrego kąta, czujny Svensson.
32. min - Phillips przetrzymał teraz krążek w tercji gości, zdecydował się na strzał z nadgarstka, ale trafił wprost w Phillipsa.
30. min - Fatalne dwie minuty gospodarzy w przewadze. Zmarnowana szansa.
30. min - Zagubiona defensywa JKH. Nechvatal dwoi się i troi, by nie dopuścić do straty gola w przewadze.
29. min - Torunianie dobrze poradzili sobie w pierwszej minucie osłabienia. Najpierw przeprowadzili groźną kontrę, a następnie skradli cenne sekundy.
28. min - Przed gospodarzami otwiera się przed gospodarzami. Konsta Jaakola już zasiadł na łąwce kar.
28. min - Akcja JKH przerwana, ruszona bramka Svenssona.
26. min - Urbanowicz ucierpiał w starciu pod bandą. Przerwa w grze, a kapitan JKH zjeżdża do boksu trzymając się za nadgarstek.
26. min - Indywidualna próba Pasia. Bez efektu.
24. min - GOOOL! 2:2! Precyzyjny strzał Osipowa daje drużynie przyjezdnej prowadzenie!
23. min - Połowa przewagi "Stalowych Perników" już upłynęła, do tej pory nie sprawili wielkiego zagrożenia.
22. min - Marek Hovorka ostro potraktował Kalinowskiego i został ukarany dwoma minutami.
21. min - Przed nami druga odsłona meczu.

Koniec I tercji. Strzały: 6-6.
20. min -GOOOL! 2:1! W ostatniej minucie wynik tercji odwraca się o 180 stopni! Zackary Phillips nie dał najmniejszych szans Svenssonowi technicznym strzałem w sam róg bramki!
20. min - GOOOL! 1:1! Svensson poradził sobie ze strzałem Klimiczka, ale był kompletnie bezradny wobec dobitki Kasperlika!
19. min - Wrzucony przez gości krążek odnajduje adresata. Jaakola jednak nie znalazł sposobu na Nechvatala.
18. min - Strata Horzelskiego przed własną bramką. Toruń przeprowadza kombinacyjną akcję, ale Czwanczikow przestrzelił.
16. min - Zdezorientowany Svensson nie potrafił zlokalizować krążka, ostatecznie oddalił zagrożenie mrożąc "gumę".
14. min - GOOOL! 0:1! Na dwie sekundy przed wygaśnięciem kary Bryka mierzonym strzałem w róg bramki na listę strzelców wpisuje się Michaił Szabanow!
13. min - Dobry strzał Szkodienki. Na posterunku Nechvatal.
12. min - Bryk podciął za własną bramką Olkinuorę i odpocznie dwie minuty na ławce kar.
11. min - Kasperlik popędził skrzydłem, nie znalazł jednak luki, by zmieścić krążek między słupkami.
10. min - Zażarty pojedynek. Akcje przenoszą się spod bramki pod bramkę. Nechvatal zmuszony do interwencji., mrozi "bezpański" krążek.
9. min - Spore zamieszanie pod bramką Svenssona, Szwed zamroził ostatecznie krążek.
8. min - Bryk wjechał pewnie w tercję gości, ale jego strzał został zablokowany kijem, a krążek opuścił taflę.
7. min - Bondaruk mógł się zerwać defensywie gospodarzy, ale został zdecydowanie powstrzymany przez Górnego.
7. min - Michałowski już na lodzie.
6. min - Torunianie mają problem z zawiązaniem akcji. Cierpliwe czekają z wyprowadzeniem akcji.
5. min - Niezła próba Kozłowa, ale krążek przelatuje nad bramką.
5. min - Okazja przed ekipą gości. Na ławce kar Jakub Michałowski.
4. min - Paś otrzymał krążek przed samą bramką, Svensson świetną interwencją uchronił swój zespół przed stratą gola.
3. min - Urbanowicz stracił krążek podczas wyprowadzania go z własnej tercji, torunianie założyli zamek, ale nie oddali strzału.
2. min - Hovorka wstrzelił krążek za bramkę torunian, a Wróbel uratował zespół przed uwolnieniem. Nic jednak nie wynikło z tej akcji, a Svensson zamroził krążek.
1. min - I ruszyli! Pierwszy bulik dla "Stalowych Pierników"!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

7 P. Nechvátal (BR1) 60:00 26 21 5 0.81