0 : 1 Damian Kapica ( Taavi Tiala - Erik Němec ) 5 na 5 09:13
0 : 2 Erik Němec ( Damian Kapica - Jakub Šaur ) 5 na 5 10:43
1 : 2 Jere Helenius ( Gregor Koblar - Luka Kalan ) 5 na 5 13:48
1 : 3 Jakub Šaur ( Damian Kapica ) 5 na 5 14:03
2 : 3 Jere Helenius ( Gregor Koblar - Klemen Pretnar ) 5 na 5 30:13
3 : 3 Patryk Noworyta ( Sebastian Kowalówka - Damian Piotrowicz ) 5 na 5 31:46
3 : 4 Richard Nejezchleb 5 na 5 48:30
4 : 4 Aleksiej Trandin ( Eliezer Sherbatov - Ryan Glenn ) 5 na 4 52:23
4 : 5 Erik Němec ( Damian Kapica - Taavi Tiala ) 5 na 5 59:23

40:42 Jakub Šaur (#33) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
45:41 Tomáš Franek (#88) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
46:17 Taylor Doherty (#4) Comarch Cracovia 2 min. Opóźnianie gry
51:00 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
53:40 Eliezer Sherbatov (#13) Re-Plast Unia 2 min. Atak ciałem - natarcie
55:45 Lassi Raitanen (#33) Re-Plast Unia 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu.
60. min - GOOOL! 4:5! Nemec po podaniu Kapicy pokonuje Saundersa. To chyba decydujący cios
58. min - Unia wybroniła osłabienie.
56. min - Kolejna kara dla Unii. Na ławkę kar wędruje Raitanen.
56. min - Sherbatov jest już na lodzie.
55. min - Oświęcimianie kradną cenne sekundy. Dobra zmiana Kalana i Koblara, którzy ukradli 40 sekund.
55. min - Jeśli mówiliśmy, że Unia źle rozgrywa przewagi, to Cracovia robi to kilka razy gorzej.
54. min - Kara dla Sherbatova. Z wysokości trybun wyglądało to tak, że Jeżek przegrał walkę o pozycje.
53. min - GOOOL! 4:4! Trandin wyjechał zza bramki i niesygnalizowanym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał Petraska.
52. min - Unia rozgrywa krążek w przewadze, ale zbyt wolno i zbyt przewidywalnie.
51. min - Kara dla Jirziego Guli. Zdaniem arbitrów nieprzepisowo powstrzymywał Przygodzkiego.
50. min - Unia znów zrywa się do ataku.
49. min - GOOOL! 3:4! Nie dasz? Stracisz. Nejezchleb udrzeniem w krótki róg pokonuje Saundersa
49. min - Doherty też. Oświęcimianie nie wykorzystują przewagi.
48. min - Franek jest już na lodzie.
48. min - Trzy kąśliwe uderzenia Pretnara. Dobrze broni Perasek.
47. min - Krakowianie skomplikowali sobie sytuację. Doherty wystrzelił krążek z własnej tercji poza pleksę. Dwie minuty karne. Unia w przewadze 5 na 3 przez 85 sekund.
46. min - Krzemień faulowany przez Franka. Unia znów przewadze.
44. min - Teraz krakowianie atakują. Zamknęli gospodarzy w ich tercji.
43. min - Saur jest już na lodzie.
42. min - Źle rozgrywają przewagę biało-niebiescy. Choć "źle" to wyjątkowo łagodne słowo.
42. min - Da Costa! Ładnie obrócił się z krążkiem, ale jego uderzenie obronił Petrasek.
41. min - Koblar powalczył o krążek i został sfaulowany przez Saura. Unia zagra w przewadze.
41. min - Przed nami ostatnia odsłona.

40. min - Poszkodowany podjechał do ustawionego na środku tafli krążka, ale Saunders nie dał się pokonać.
40. min - Zatko faulował Nemeca w sytuacji sam na sam. Rzut karny.
39. min - Zatko uderzył ze slotu. Zbyt lekko.
38. min - Krakowianie przez 80 sekund zamknięci we własnej tercji. Ale uderzenia na bramkę Petraska nie miały odpowiedniej jakości. Szczęścia szukali Glenn, Da Costa i Sherbatov.
36. min - Coraz agresywniej grają gospodarze. Poczuli krew.
35. min - Raitanen wrzucił gumę z niebieskiej, a Trandin zmienił jej lot krążka. Petrasek złapał ją do raka.
33. min - Helenius ładnie wypalił z nadgarstka. Dobrze interweniuje Petrasek.
32. min - GOOOL! 3:3! Autorem wyrównującego gola Patryk Noworyta. To od niego odbił się krążek uderzany przez Kowalówkę
31. min - Unia idzie za ciosem.
31. min - GOOOL! 2:3! Helenius mierzonym uderzeniem z bulika pokonuje Petraska
30. min - Kamiński w sytuacji sam na sam. Broni Saunders, który dobrze zakrył "piątą dziurę".
29. min - Oriechin z nadgarstka! Broni Petrasek.
28. min - Kolejne uwolnienie gości.
28. min - Czas dla Cracovii.
27. min - Teraz wyższy bieg włączył pierwszy atak gospodarzy. Szanse Koblara i Heleniusa, broni Petrasek.
27. min - Kapica! Znów urwał się oświęcimskim defensorom. Saunders obronił strzał "Kapiego" i naprawił błąd swoich kolegów z pola.
25. min - Sporo błędów w szeregach obu drużyn.
24. min - W końcu składna akcja gospodarzy. Sherbatov do Koblara. Ten uderzył z pierwszego krążka, a Petrasek efektownie złapał gumę do raka.
23. min - Cracovia jak na razie kontroluje przebieg tego meczu.
22. min - Nejezchleb! Uderzył z zerowego kąta, licząc na błąd Saundersa. Ruszona bramka i gra przerwana.
22. min - Wrzutka Wanackiego, przekierowanie Garszyna! Krążek powędrował tuż obok słupka.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Sherbatov urwał się krakowskim defensorom. Mimo asysty obrońcy oddał strzał. Broni Petrasek. Dobitka Da Costy! Niecelna.
19. min - Koblar z bulika! Broni Petrasek.
19. min - Cracovia szuka swoich szans w kontrach. Teraz Franek uciekł obrońcom i uderzył. Niecelnie.
18. min - Kapica z nadgarstka! Boczna siatka.
17. min - Nie ma gola. Wciąż 3:1 dla Cracovii.
17. min - Do gumy podjechał Franek, uderzył i będziemy mieli analizę wideo.
17. min - Luża faulował Kapicę i mamy rzut karny.
16. min - Co tu dużo mówić, ten mecz nie układa się po myśli Unii.
15. min - GOOOL! 1:3! Ależ odpowiedź Pasów. Strzał Saura i przekierowanie Tiali. Tak padł trzeci gol.
14. min - GOOOL! 1:2! Kalan z Koblarem rozegrali gumę za bramką. Przed bramką czaił się Helenius, który dobrze uderzył w krótki róg. Petrasek bez szans
13. min - Teraz nieco aktywniejsi są oświęcimianie.
12. min - Krakowianie są konkretniejsi w swoich poczynaniach. Oświęcimianom jakby brakowało wiary.
11. min - GOOOL! 0:2! Krążek po strzale Kapicy zatrzymał się na słupku. Do gumy dopadł Nemec i posłał ją do pustej bramki
11. min - Kapica uderzył z bulika, Saunders dobrze interweniuje parkane.
10. min - Unia rusza do odrabiania strat. Petrasek pewnie broni.
10. min - GOOOL! 0:1! Zamieszanie pod bramką gości. Kapica z najbliższej odległości pokonuje Saundersa
9. min - Widmar! Miał dobrą okazję, ale oświęcimski golkiper zdołał odbić jego strzał. Pachniało golem.
8. min - Nejezchleb zza bramki do Jeżka. Uniwersalny czeski zawodnik posłał gumę nad poprzeczką.
7. min - Krzemień do S. Kowalówki! Broni Petrasek.
6. min - Nejezchleb! Uderzył z bulika, ale Saunders był na posterunku.
5. min - Sporo niedokładności w szeregach obu drużyn.
4. min - Na razie obie ekipy nie oddały kąśliwych strzałów.
3. min - Cracovia na trzy formacje, Unia na cztery pełne linie ataków i obron.
2. min - Ryan Glenn wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka, minimalnie niecelnie.
1. min - Koblar uderzył bez przyjęcia, dobra interwencja krakowskiego golkipera.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Saunders i Petrasek.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

90 C. Saunders (BR1) 59:45 41 36 5 0.88