Rozgrywki: Ekstraliga - II runda - 15. kolejka
Lodowisko: Toruń (Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego)
Sędziowie główni: Krzysztof Kozłowski - Marcin Polak
Sędziowie liniowi: Paweł Bajon - Dawid Pabisiak

Strzały na bramkę przeciwnika: 47 - 20 Liczba wszystkich kar w meczu: 1 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:
Bramki w przewadze: 1 - 0
Łączna długość kar w meczu: 2 - 8 min.

1 : 0 Lauris Rancevs ( Siergiej Kuzniecow ) 5 na 5 02:02
2 : 0 Jegor Szkodienko ( Jegor Fieofanow - Andriej Czwanczikow ) 5 na 5 PENS 06:58
3 : 0 Konsta Jaakola ( Andriej Czwanczikow - Gleb Bondaruk ) 5 na 4 29:11
4 : 0 Bartosz Skólmowski ( Lauris Rancevs - Dominik Olszewski ) 5 na 5 30:51
5 : 0 Dienis Sierguszkin ( Dmitrij Kozłow - Jegor Fieofanow ) 5 na 5 35:20
6 : 0 Kamil Kalinowski ( Michał Kalinowski - Kostas Gusevas ) 5 na 5 48:24

24:11 Michał Kieler (#35) GKH Stoczniowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
27:32 Michał Zając (#8) GKH Stoczniowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
32:32 Dmitrij Kozłow (#57) KH Energa 2 min. Zahaczenie
32:32 Michał Zając (#8) GKH Stoczniowiec 2 min. Wymuszanie kary (symulowanie)
36:41 Jakub Wala (#76) GKH Stoczniowiec 2 min. Przeszkadzanie

Koniec meczu!
54 min- Kilka dobrych okazji dla gości, ale Studziński czujny. Nie dał się zaskoczyć.
51 min- Niezwykle aktywny jest dziś Rancevs. Wie, że to jego ostatnia okazja do pokazania się, bo po tym meczu ma zapaść decyzja, co do jego ewentualnego pozostania w Toruniu.
49 min- GOOL 6:0! Kamil Kalinowski strzelił w samo okienko, aż bidon spadł z bramki Kielera!
46 min- Sierguszkin sam przed bramkarzem, próbował jeszcze podawać do kolegi. Powinien był strzelać.
44 min- Gusevas wybił krążek poza taflę, powinna być kara, ale sędziowie jej nie nałożyli.
42 min- Z pełnego zamachu Maciej Rybak. Studziński odbił krążek.
41 min- Rozpoczęła się trzecia tercja.

40 min- Wściekły na swoich partnerów z obrony Michał Kieler. Statycznie grają gdańszczanie, wiele swobody mają gospodarze.
39 min- Słaba przewaga gospodarzy. Już Gdańsk w pełnym składzie.
37 min- Wala ląduje na ławce kar.
35 min- GOOL 5:0! Sierguszkin dostał podanie do pustej bramki i nie mógł tego nie wykorzystać.
35 min- Oba zespoły już w pełnych składach. Michał Kalinowski prosto w Kielera.
33 min- Obustronne wykluczenie.
33 min- Zmiana w toruńskiej bramce. Studziński za Svenssona.
31 min- GOOL 4:0! Szybka kontra Energi, Rancevs zagrał na środek do Skólmowskiego, a ten tylko dołożył łopatkę kija i pokonał gdańskiego bramkarza!
30 min- GOOL 3:0! Świetne dogranie do Jaakoli, który był sam przed Kielerem. Fin przełożył sobie krążek na łopatce i pewnie umieścił go w siatce!
28 min- Energa znów zagra w przewadze.
27 min- Goście w pełnym zestawieniu.
25 min- Michał Kalinowski sam na sam! Bramkarz biało-niebieskich górą!
24 min- Kolejna szansa Rancevsa! Kieler tym razem popisał się znakomitą interwencją.
22 min- Trwa napór gospodarzy.

18 min- Sierguszkin! Wykładał krążek do Czwanczikowa, ale ten nie umieścił go w pustej bramce.
17 min- Kontra 2 na 1 Stoczniowca. Zając do Bandarenki...świetnie barkiem obronił Svensson!
16 min- Znakomita akcja Olszewskiego, Kieler interweniował z najwyższym trudem.
13 min- Dwa kąśliwe strzały gości, Svensson odbił krążek.
11 min- Bartosz Liśkiewicz ucierpiał w starciu pod bandą.
10 min- Sporo niedokładności na lodzie.
7 min- GOOL 2:0! Sygnalizowana była kara dla Oskara Lehmanna, ale torunianie zdołali rozklepać gdańską obronę i Szkodienko z najbliższej odległości podwyższył wynik!
5 min- Krążek raz za razem leci w kierunku bramki gości.
4 min- Trwa oblężenie gdańskiej bramki.
2 min- Słupek po strzale Kalinowskiego!
2 min- GOOL 1:0! Wrzutka Kuzniecowa, odbił krążek Kieler, ale prosto pod nogi Rancevsa i Łotysz otworzył wynik spotkania!
1 min- Niepewnie, ale broni Kieler po strzale Czwanczikowa z bliska!
1 min- Gramy! Krążek wygrali torunianie.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

28 A. Svensson (BR1) 32:11 11 11 0 100
51 M. Studziński (BR2) 27:49 9 9 0 100