6 : 8 Łukasz Krzemień ( Luka Kalan - Klemen Pretnar ) 5 na 3 51:42
7 : 8 Jan Sołtys ( Radosław Sawicki ) 5 na 5 53:10
8 : 8 Roman Rác ( Kamil Górny ) 5 na 5 56:12
8 : 9 Daniił Oriechin ( Martin Przygodzki ) 4 na 5 58:19

01:34 Kamil Wałęga (#21) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
27:01 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
41:06 Patryk Malicki (#20) Re-Plast Unia 2 min. Wysoki kij
47:46 Radosław Sawicki (#13) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
48:19 Jiří Klimíček (#57) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
56:33 Clarke Saunders (#90) Re-Plast Unia 2 min. Opóźnianie gry

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

60. min - GOOOL! 8:10! Jest dwucyfrówka! Ryan Glenn pieczętuje zwycięstwo Unii strzałem do pustej bramki!
59. min - GOOOL! 8:9! Oriechin trafia w osłabieniu!
57. min - GOOOL! 8:8! Emocje sięgają zenitu! Wyrównanie gospodarzom daje Roman Rac!
54. min - GOOOL! 7:8! To jeszcze nie koniec emocji! Jan Sołtys!
50. min - GOOOL! 6:8! Jass został trafiony niefortunnie krążkiem, a jastrzębianie bronili się we dwóch. Okazji nie zmarnował Łukasz Krzemień.
49. min - Nechvatal paruje strzał Kalana.
49. min - Gospodarze w opałach! Przez najbliższe dwie minuty Klimicek dotrzyma towarzystwa Sawickiemu.
48. min - Sawicki odpocznie teraz na ławce dwie minuty za faul na Sherbatovie.
48. min - Wrzutka Sherbatova mogła zagrozić bramce JKH, ale Garszyn nie sięgnął krążka.
46. min - GOOOL! 6:7! Kasperlik przymierzył i jastrzębianie łapią kontakt!
44. min - Unici w pełnym zestawieniu.
44. min - Łukasz Nalewajka wpadł z całym impetem na bandę i mocno ucierpiał.
42. min - Jastrzębianie przed szansą na złapanie kontaktu. Malicki ukarany karą mniejszą.
41. min - GOOOL! 5:7! Garszyn nie dał szans Nechvatalowi!
41. min - Urbanowicz próbował zaskoczyć bramkarza, Saunders błysnął refleksem.
41. min - Rozpoczynamy finałową odsłonę meczu.

Koniec II tercji
39. min - Obydwie ekipy opadły nieco z sił, pojawiło się trochę niedokładności.
37. min - Nechvatal wraca do gry! Trener Robert Kalaber dokonuje dzisiaj drugiej zmiany bramkarza.
35. min - Obydwie strony nie zwalniają tempa. Ciekawe, ile jeszcze ujrzymy dziś bramek.
33. min - GOOOL! 5:6! Nie kazali nam długo czekać na kolejne trafienie.
31. min - GOOOL! 5:5! Łukasz Krzemień z najbliższej odległości!

30. min - Nieskuteczność Unii. JKH w pełnym zestawieniu.
28. min - Czy zobaczymy kolejne trafienia? Na ławce kar zasiadł Jakub Gimiński.
27. min - GOOOL! 5:4! Sawicki po raz drugi w tym meczu!
26. min - Kombinacyjna akcja jastrzębian, Phillips nieczysto przymierzył.
25. min - Kalan mógł wyprowadzić "Biało-Niebieskich" na prowadzenie, nieskutecznie.
23. min - Marek zmienia Nechvatala.
23. min GOOOL! 4:4! Oriechin przymierzył z klepy i daje wyrównanie!
22. min - GOOOL! 4:3! Rac dobija strzał Kasperlika i umieszcza krążek w bramce!

21. min - Przed nami druga tercja tego emocjonującego spotkania.

Koniec I tercji
19. min - GOOOL! 3:3! Marek Hovorka fatalnie stracił krążek na rzecz Eliezera Sherbatova, a ten nie pomylił się w idealnej sytuacji!
18. min - Uspokoiło się nieco tempo meczu, choć to jastrzębianie wciąż dyktują swoje warunki.
16. min - GOOOL! 3:2! Ależ się oni rozstrzelali! Pretnar wpisuje się na listę strzelców po precyzyjnym strzale z backhandu!
14. min - GOOOL! 3:1! Saunders popisał się fenomenalną interwencją przy strzale Pasia, ale był bezradny wobec dobitki Jassa!
13. min - Górny wrzucał krążek spod niebieskiej, nikt nie był go jednak w stanie strącić.
11. min - GOOOL! 2:1! Kontaktowe trafienie Unii! Krążek po strzale Przygodzkiego przekracza linię bramkową.
9. min - Nechvatal ucierpiał w podbramkowym starciu. Potrzebował chwili, by dojść do siebie.
8. min - Dwójkowa akcja Urbanowicza z Hovorką, ofiarnie broni Saunders.
6. min - GOOOL! 2:0! Sawicki wpisuje się na listę strzelców po dobrym podaniu Raca.
5. min - Najpierw kąśliwym strzałem próbował Sawicki, następnie strzał Hovorki musnął słupek, a krążek opuścił taflę.
4. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu. Ta przewaga przyniosła gościom więcej szkody niż pożytku.
3. min - GOOOL! 1:0! Perfekcyjna kontra gospodarzy zwieńczona przez Jiriego Klimicka!
3. min - Szansa dla oświęciminan na ławkę kar zjeżdża Kamil Wałęga.
2. min - Martin Kasperlik uruchomiony na skrzydle przez Romana Raca, Nie trafia jednak w bramkę.
1. min - Rozpoczynamy hitowe starcie pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Unią Oświęcim!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

7 P. Nechvátal (BR1) 47:16 30 23 7 0.77
1 D. Marek (BR2) 12:32 9 7 2 0.78