4 : 0 Taavi Tiala ( Damian Kapica - Michal Gutwald ) 5 na 5 50:14
5 : 0 Tomáš Franek ( Aleš Ježek ) 5 na 5 52:44
6 : 0 Richard Nejezchleb ( Tomáš Franek ) 5 na 4 57:10

02:26 Taavi Tiala (#16) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
15:23 Eduard Kaščak (#5) Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
17:31 Michał Bernacki (#10) Zagłębie 2 min. Trzymanie
22:52 Michał Bernacki (#10) Zagłębie 2 min. Zahaczenie
35:41 Andrej Dubinin (#8) Zagłębie 2 min. Zahaczenie
41:02 Richard Nejezchleb (#10) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
45:17 Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:04 Michał Naróg (#15) Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:11 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie

- 56 min. - GOL! 6-0! Sam na sam Nejezchleb i po krótkim rogu pokonuje Kotułę.
- 53 min. - GOL! 5-0! Za bramką krążek źle podał Syrojeżkin, guma odbija się od Nejezchleba i dostaje ją Franek który z backhandu pokonuje Kotułę.
- 52 min. - Nejezchleb sam na sam i lepszy Kotuła
- 50 min. - Za Czernika wchodzi Kotuła.
- 50 min. GOL! 4-0! - Kapica wycofał do Taili a ten idealnie przymierzył w samo okienko aż bidon podskoczył!
- 46 min. - W przewadze Gula, łapie Czernik
- 45 min. - Błąd z boksu gości i za dużo graczy na lodzie.
- 45 min. - Uderzenie Kapicy na raty broni Czernik.
- 42 min. - Uderzenie Nikiforowa odbija Petrasek.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Nahunko przed bramkę, ale tam Bernacki zablokowany.
- 38 min. - Goście tym razem skutecznie w obronie.
- 36 min. - Na ławce kar Dubinin, z niebieskiej Gula - pewnie Czernik.
- 35 min. - Szurowski z niebieskiej, odbija Czernik.
- 34 min. - Csamango i Widmar w tercji rywala, ale powstrzymani.
- 32 min. - Kapica z bliska i mrozi krążek leżąc Czernik.
- 30 min. - Kulas z niebieskiej i spokojnie odbija parkanem Petrasek.
- 29 min. - GOL! 3-0! Kontra gospodarzy, Kapica wyłożył gumę Nemecowi a ten najpierw trafił z bliska w parkan Czernika ale dobitka była już skuteczna
- 28 min. - GOL! 2-0! Prawie całą długość lodowiska popędził Nejezchleb i uderzył zza bulika zaskakując Czernika. Bramkarz gości przepuścił nie najmocniejszy strzał Czecha pomiędzy parkanami.
- 27 min. - W boczny słupek Nemec, próbował z półobrotu dobijać Kapica ale obok słupka
- 26 min. - Przycisnęli gospodarze, strzelał Kapica i odbija Czernik.
- 25 min. - GOL! 1-0! Kapica do Guli, jego pierwszy strzał zablokował obrońca ale dobitka ląduje pomiędzy parkany Czernika.
- 24 min. - W przewadze gospodarze. Z bliska Csamango odbija Czernik blisko dobitki Jezek lecz bramkarz Zagłębia był szybszy.
- 23 min. - Z bliska Kamiński w zamieszaniu pod bramką, obok słupka.
- 22 min. - Próba Saura, ale nieudana.
- 21 min. - Szurowski z niebieskiej, zmiana krążka przez Franka obok słupka.

- Koniec I tercji. Strzały: 15-6
- 20 min. - Gula mocno z niebieskiej i paruje gumę do boku Czernik.
- 19 min. - Najpierw Nejezchleb ale spudłował, a strzał Franka po rykoszecie poza taflą.
- 18 min. - Jezek z trzech metrów i instynktownie odbija Czernik, guma ląduje tuż obok słupka.
- 17 min. - Dudas z niebieskiej, odbija Czernik.
- 16 min. - Cracovia w przewadze, z bliska Czernik broni strzał Kapicy i Guli.
- 15 min. - Świetna sytuacja Kapicy w zamieszaniu pod bramką, ale guma przechodzi obok słupka.
- 14 min. - Kamiński zamieszał pod bramką, strzał odbija Czernik.
- 12 min. - Świetna sytuacja przed Kascakiem, dostał podanie sam na sam ale przestrzelił!
- 11 min. - Kapica z bulika zza obrońcy, ale guma trafia obok słupka.
- 10 min. - Kontra Smala, który popędził lewą stroną lecz jego strzał z okolicy bulika mrozi w parkanach Petrasek.
- 9 min. - Groźnie strzelał Jezek, na raty radzi sobie Czernik.
- 8 min. - Nieczysty strzał Nemca i nie musiał interweniować Czernik.
- 6 min. - Baszyrow po wznowieniu, na posterunku Petrasek.
- 4 min. - Mocno z niebieskiej Kozłowski, ale uderzenie zablokowane.
- 3 min. - Uderzenie Baszyrowa odbija Petrasek.
- 2 min. - Akcja Tiali ale nie udało się uderzyć na bramkę.
- 1 min. - Lekki strzał Nikiforowa łapie Petrasek.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

48 M. Petrásek (BR1) 60:00 13 13 0 100