Sędziowie liniowi: Artur Hyliński - Jacek Szutta

Strzały na bramkę przeciwnika: 33 - 20 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 3
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 633

1 : 0 Ladislav Havlík ( Christian Mroczkowski ) 5 na 5 00:43
1 : 1 Riku Sihvonen ( Jesperi Viikilä - Jauhienij Kamienieu ) 5 na 5 10:23
2 : 1 Christian Mroczkowski ( Peter Novajovský - Patryk Wronka ) 5 na 4 13:49
2 : 2 Mateusz Wilusz ( Marcin Biały - Maciej Bielec ) 5 na 5 22:15
3 : 2 Kacper Gruźla ( Bartosz Ciura ) 5 na 5 55:20

12:08 Bartosz Florczak (#5) Ciarko STS Sanok 2 min. Uderzanie kijem
18:07 Eemeli Piippo (#95) Ciarko STS Sanok 2 min. Przeszkadzanie
32:09 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
48:06 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
57:55 Jakub Bukowski (#8) Ciarko STS Sanok 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

58 min - Czas dla Sanoka
55 min - GOOOL! 3:2! Gruźla dobija krążek do bramki!
51 min - Filipek wprost w Lewartowskiego
51 min - Tyszanie w pełnym zestawieniu. Słaba przewaga drużyny gości
49 min - Sanoczanie będą grali w przewadze
48 min - Filipek przed bramkę do Dobosza! Lewartowski broni parkanem
46 min - Samotny rajd Dobosza. Oddaje nawet strzał, ale świetnie łapie Lewartowski
45 min - Biały z ostrego kąta, ale Lewartowski dobrze interweniuje
43 min - Dupuy mierzył w samo okienko! Spesny odbija końcówką kija!
41 min - Wronka znalazł się sam przed bramką! Miał dużo czasu, ale jego strzał świetnie odbija Spesny!
41 min - Trzecią tercję wznawiają goście

Koniec III tercji
40 min - Krzyżek uderza niecelnie w dobrej sytuacji
39 min - Wronka przed bramkę do Komorskiego! Ten pudłuje z kilku metrów!
38 min - Strzał Dupuya w długi róg, Spesny z problemami
36 min - Dobry okres gry w wykonaniu gospodarzy. Utrzymują się w tercji rywala, ale są przy tym nieskuteczni
33 min - Jeziorski wyjeżdżał sam na sam i został przewrócony! Sędziowie nie przerywają gry!
33 min - Dość kontrowersyjna kara dla Pociechy. Goście w przewadze
32 min - Strzał Pociechy z klepy, ale pewnie Spesny
32 min - Marzec ucierpiał w starciu pod bramką, sędzia nie przerwał gry, ale napastnik o własnych siłach zjechał do boksu
31 min - Komorski z bliska wprost w bramkarza gości
30 min - Strzał z czerwonej linii Novajovskyego, z problemami broni Spesny
29 min - Dupuy uderza po lodzie z okolic bulika. Spesny odbija krążek poza lodowisko
28 min - Ginda sam na sam z Lewartowskim! Tyski bramkarz świetnie broni strzał lecący pod poprzeczkę!
25 min - Poprzeczka po strzale Novajovskyego! Bramka dla gospodarzy wisi w powietrzu
25 min - Dobra okazja Marca! Wjechał pod bramkę, ale Spesny broni na raty
24 min - Świetna akcja tyszan. Mroczkowski przed bramkę do Galanta, ale strzela wprost w Spesnego
23 min - GOOOL! 2:2! Wilusz z bliska pokonuje Lewartowskiego!
21 min - Druga odsłona rozpoczęta! Wznawiają gospodarze!

Koniec I tercji
20 min - Zamieszanie pod bramką Sanoka! Spesny odbija do boku!
19 min - Tyszanie ponownie w przewadze
17 min - Galant indywidualnie pognał na bramkę i akcję zakończył niecelnym strzałem
14 min - GOOOL! 2:1! Rzeszutko z najbliższej odległości pokonuje Spesnego!
13 min - Tyszanie będą grali w przewadze
11 min - GOOOL! 1:1! Fatalny błąd Jeziorskiego! Strata we własnej tercji i krążek trafił do Piippo, a ten podał przed bramkę do Sihvonena, który nie dał szans Lewartowskiemu!
11 min - Strzał Bukowskiego, ale wprost w Lewartowskiego
9 min - Novajovsky wrzuca na bramkę. Spesny popełnia błąd, bo wypluł krążek przed siebie, ale żaden z tyszan nie był w pobliżu bramki
8 min - Biały z ostrego kąta, chciał zaskoczyć Lewartowskiego strzałem po lodzie, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć
7 min - Zagranie przed bramkę do Komorskiego! Dobrze broni Spesny.
5 min - Dobosz z bliska w Lewartowskiego
5 min - Sanoczanie zamknięci we własnej tercji. Tyszanie nacierają
3 min - Kotlorz w doskonałej sytuacji przestrzelił
1 min - GOOOL! 1:0! Świetny początek gospodarzy! Havlik z bliska pokonuje Spesnego!