6 : 1 Kamil Wałęga ( Kamil Wróbel ) 5 na 5 51:56

02:25 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
09:54 Martin Dudaš (#2) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
09:54 Roman Rác (#89) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
17:20 Jiří Klimíček (#57) JKH GKS 2 min. Wysoki kij
23:00 Martin Dudaš (#2) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
29:54 Łukasz Kamiński (#8) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
31:14 Martin Kasperlík (#82) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
41:10 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
43:06 Arkadiusz Kostek (#16) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
43:33 Māris Jass (#3) JKH GKS 2 min. Wysoki kij
47:37 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
54:38 Łukasz Kamiński (#8) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
56:47 Patryk Pelaczyk (#8) JKH GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
56:47 Patryk Pelaczyk (#8) JKH GKS 10 min. Niesportowe zachowanie
57:34 Maciej Urbanowicz (#92) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
57:34 Erik Němec (#14) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
58:46 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji
60. min - Po meczu Ales Jezek miał jeszcze coś do wyjaśnienia sobie z ekipą gospodarzy, zaiskrzyło nieco na lodzie.
60. min - Goście mieli okazję jeszcze wyprowadzić kontrę, zostają powstrzymani w ostatniej chwili.
59. min - Zakotłowało się teraz pod bramką Petraska. W podbramkowym zamieszaniu faulu dopuścił się Jiri Gula.
58. min - Erik Nemec oraz Maciej Urbanowicz odesłani wspólnie na ławkę kar.
58. min - Krakowianie starają się zagrozić z dystansu, na razie udaje im się jednak jedynie łamać kije.
57. min - Sytuacja się teraz odwraca. Na ławce kar Patryk Pelaczyk, który przesiedzi na niej już do końca meczu, bowiem dostał dodatkową karę za niesportowe zachowanie. Przez 2 minuty będzie mu towarzyszył Kamil Wróbel.
57. min - Ta przewaga nie przyniosła zbyt wiele zagrożenia.
55. min - Sygnalizowana kara dla Cracovii. Gospodarze spokojnie rozgrywają krążek, utrzymując go poza zasięgiem przeciwnika.
53. min - GOOOL! 6:1! Kamil Wałęga w techniczny sposób wykończył akcję.
52. min - Filip Drzewiecki ucierpiał teraz przy starciu, gwizdek sędziego.
51. min - GOOOL! 5:1! Marcin Horzelski zaskoczył kompletnie wrzutką z dystansu zasłoniętego Petraska.
50. min - Gula już na tafli.
49. min - Petrasek zgubił teraz z oczu krążek, który znajdował się tuż przy słupku. Ostatecznie udało mu się go jednak zamrozić.
48. min - Jiri Gula przekroczył przepisy i został odesłany na ławkę kar.
47. min - Phillips świetnie zasłaniał się z krążkiem i utrzymał się przy nim nawet leżąc na lodzie. Jego zagrania przed bramkę nie przyniosło jednak efektu.
46. min - Jastrzębianie obronną ręka wyszli z opresji i grają już w pełnym zestawieniu.
46. min - Kotek już na lodzie. Ostatnie sekundy przewagi przyjezdni spędzają za swoją bramką.
45. min - Nechvatal broni jak w transie! Torpedowany potężnymi strzałami z niebieskiej dwukrotnie poradził sobie z dobitkami rywali.
44. min - Krakowianie nie będą mieli lepszej okazji do zdobycia gola. Przed nimi półtorej minuty gry w przewadze dwóch zawodników po faulu Jassa.
44. min - Kolejna okazja dla Cracovii. Tym razem na ławkę kar zjeżdża Kostek.
42. min - GOOOL! 4:1! Błyskawiczna odpowiedź gości. Po bardzo dobrym rozegraniu przewagi Gula umieszcza krążek w niemalże pustej bramce.
42. min - Kara dla Gimińskiego. Czy Cracovia nawiąże jeszcze bramkę?
42. min - GOOOL! 4:0! Potężny strzał Marisa Jassa zatrzepotał w siatce!
41. min - Dominik Paś otrzymał krążek przed bramką, z trudem broni Petrasek.
41. min - Nejezchleb zagrywał teraz przed bramkę, Nechvatal zmuszony do interwencji.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Koniec II tercji. Strzały: 13-9
40. min - Jass zablokował torsem bardzo mocny strzał. To musiało boleć.
39. min - Michael Petrasek przetrwał teraz spory napór ofensywnego tercetu JKH. Kładąc się na lodzie zamroził krążek.
38. min - Klimicek ostatkiem sił oddaje strzał na bramkę Petraska. Górą bramkarz gości.
37. min - Rudolf Rohacek podkręcił teraz pressing swoich podopiecznych. Grają teraz zdecydowanie agresywniej.
36. min - Kolejny śmiały najazd Kasperlika. Nie znalazł jednak luki, gdzie mógłby zmieścić krążek.
35. min - Phillips przejmuje krążek na czerwonej, okazuje się jednak być zbyt wolny i oddaje krążek nadjeżdżającemu koledze. Kombinacyjna akcja zmarnowana.
33. min - Przewaga Cracovii dobiega końca.
32. min - Kamiński już na lodzie, ponad minuta przewagi krakowian.
32. min - Sił na lodzie wyrównują się. Faulował teraz Kasperlik.
30. min - "Pasy" w ogromnych tarapatach. Na ławce kar zasiada Łukasz Kamiński po faulu na Jakubie Michałowskim.
30. min - GOOOL! 3:0! Kamil Wróbel natychmiastowo podwyższa prowadzenie!
30. min - GOOOL! 2:0! Kasperlik otrzymał prostopadłe podanie. Petrasek wyjechał do krążka i pomylił się w obliczeniach, bowiem został wyprzedzony przez swojego rodaka, który spokojnie umieścił krążek w bramce. Fatalny błąd czeskiego golkipera.
29. min - Pelaczyk mocno potraktował Dudasa pod bandą. Czech długo się nie podnosi, niezbędna jest interwencja medyczna.
29. min - Paś próbował zagrywać zza bramki. Mrozi Petrasek.
28. min - Groźna akcja gospodarzy, Petrasek blokuje krążek parkanem.
27. min - Teraz moment optycznej przewagi "Pasów". Jastrzębianie mieli problem z wyprowadzeniem krążka.
26. min - Zakończyła się kara Dudasa.
25. min - Strzał Jarosza pewnie odbity przez Petraska poza pleksi.
24. min - Najazd Sawickiego sprawił Petraskowi sporo problemów, nie opanował jednak krążka przy dobitce.
23. min - Martin Dudas zdecydowanie przesadził pod bandą. Odpocznie teraz na ławce kar dwie minuty.
22. min - Phillips mocno potraktowany ciałem przez Dudasa ku uciesze przyjezdnych. Wszystko jednak w granicach przepisów.
21. min - Hovorka! Zabrzęczał jedynie słupek.
21. min - Martin Kasperlik świetnie krążek nadjeżdżającemu Kostkowi, strzał zablokowany.
21. min - Ruszyła druga odsłona spotkania! Pierwszy bulik dla Cracovii.

Koniec I tercji. Strzały: 15-10
20. min - Gospodarze już w pełnym zestawieniu. Kasperlik próbował zaskoczyć bramkarza, nie znalazł jednak na niego sposobu.
19. min - Ależ interwencja Nechvatala! Wydawałoby się, że krążek zmierza nieuchronnie do pustej bramki, ale on ofiarnie wybił go kijem!
18. min - Jastrzębianie muszą bronić teraz prowadzenia. Klimicek ukarany za niebezpieczną grę wysokim kijem.
17. min - GOOOL! 1:0! Krążek przypadkowo odbity w podbramkowym zamieszaniu zaskoczył całkowicie Petraska!
17. min - Sporo niedokładności z obydwu stron. Krakowianie przyłapani na spalonym.
15. min - Jarosz w dobrej sytuacji, broni Petrasek.
15. min - Strzał Pasia zablokowany, krążek wylatuje poza bandy.
14. min - Widmar sprytnie zagrywał przed bramkę, podanie jednak nie znalazło adresata.
12. min - Żadna ze stron nie wykorzystała większej ilości miejsca na lodzie. Gramy 5 na 5.
10. min - Drobne spięcie pomiędzy Racem a Dudasem poskutkowało obustronnym wykluczeniem.
10. min - Do karnego przystąpił Zackary Phillips. Wydawałoby się, że już położył bramkarza, ale uniósł zdecydowanie zbyt wysoko krążek z backhandu.
10. min - Martin Kasperlik urwał się i znalazł sam przed Petraskiem! Został zahaczany i sędzia podyktował rzut karny!
9. min - Gutwald próbował z dystansu. Bez efektu.
9. min - Strzał Dudasa kijem zablokował Gimiński, krążek opuścił taflę.
8. min - Paś bliski szczęścia! Nieczysto trafił w krążek z bardzo bliskiej odległości!
8. min - Niezła próba Wałęgi sparowana przez Petraska.
7. min - Nemec uderzał po lodzie, krążek zamrożony.
5. min - "Pasy" już w pełnym zestawieniu.
4. min - Mocny strzał Hovorki mija nieznacznie bramkę.
3. min - Okazja dla jastrzębian. Kapica na ławce kar.
3. min - Strzał Tiali pewnie wyłapany przez Nechvatala.
2. min - Urbanowicz próbował zaskoczyć Petraska, nieskutecznie.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

7 P. Nechvátal (BR1) 60:00 32 31 1 0.97