Hokej.Net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów

Grupa A

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-29 17:30:00 MMKS Podhale Nowy Targ UKS Zagłębie Miejska Hala Lodowa 0 : 3
(0:0, 0:2, 0:1)
2 2020-12-09 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ MOSM Tychy Miejska Hala Lodowa 5 : 4 k.
(2:0, 1:2, 1:2, d. 0:0, k. 3:1)
3 2021-01-13 18:30:00 MOSM Tychy UKS Zagłębie Stadion Zimowy 4 : 7
(2:2, 2:2, 0:3)
4 2021-01-22 15:30:00 UKS Zagłębie MMKS Podhale Nowy Targ Stadion Zimowy 6 : 11
(1:5, 0:1, 5:5)
5 2021-01-23 17:00:00 UKS Zagłębie MOSM Tychy Stadion Zimowy 7 : 3
(2:1, 3:1, 2:1)
6 2021-01-24 12:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ MOSM Tychy Miejska Hala Lodowa 3 : 4 k.
(0:2, 2:0, 1:1, d. 0:0, k. 1:3)
7 2021-03-05 18:00:00 MOSM Tychy UKS Zagłębie Stadion Zimowy 3 : 4 k.
(1:2, 2:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:2)
8 2021-03-06 13:00:00 UKS Zagłębie MMKS Podhale Nowy Targ Stadion Zimowy 5 : 6
(1:1, 1:4, 3:1)
9 2021-03-07 13:00:00 MOSM Tychy MMKS Podhale Nowy Targ Stadion Zimowy 4 : 8
(1:3, 1:3, 2:2)

Grupa B

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-29 16:30:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok KH Polonia Bytom Arena Sanok 2 : 7
(0:1, 2:2, 0:4)
2 2020-10-30 13:30:00 KH Polonia Bytom UKH Unia Oświęcim Jastor 8 : 3
(2:0, 1:1, 5:2)
3 2020-10-31 14:15:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok UKH Unia Oświęcim Arena Sanok 8 : 1
(3:0, 4:0, 1:1)
4 2021-01-22 18:00:00 UKH Unia Oświęcim KH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 5
(0:1, 0:2, 1:2)
5 2021-01-23 16:00:00 KH Polonia Bytom UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Jastor 2 : 5
(1:2, 0:0, 1:3)
6 2021-01-24 13:00:00 UKH Unia Oświęcim UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(0:2, 2:0, 1:2)
7 2021-03-05 18:30:00 KH Polonia Bytom UKH Unia Oświęcim Jastor 10 : 1
(5:0, 3:0, 2:1)
8 2021-03-06 19:00:00 UKH Unia Oświęcim UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 7
(0:1, 3:3, 0:3)
9 2021-03-07 13:30:00 KH Polonia Bytom UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Jastor 2 : 5
(0:2, 2:0, 0:3)

Grupa C

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-29 17:45:00 MKS Cracovia MKS Sokoły Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 5
(0:1, 1:3, 0:1)
2 2020-10-30 13:45:00 KS Katowice Naprzód MKS Sokoły Toruń Jantor 3 : 4
(0:2, 3:0, 0:2)
3 2020-10-31 11:00:00 MKS Cracovia KS Katowice Naprzód Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 1
(1:1, 5:0, 1:0)
4 2021-01-22 18:00:00 MKS Sokoły Toruń KS Katowice Naprzód Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 1 : 3
(0:1, 0:2, 1:0)
5 2021-01-23 15:30:00 MKS Cracovia KS Katowice Naprzód Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 1
(2:0, 0:1, 1:0)
6 2021-01-24 13:30:00 MKS Sokoły Toruń MKS Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 1 : 2 d.
(0:0, 1:1, 0:0, d. 0:1)
7 2021-03-05 18:30:00 KS Katowice Naprzód MKS Sokoły Toruń Jantor 3 : 2
(1:1, 0:0, 2:1)
8 2021-03-06 12:15:00 MKS Cracovia MKS Sokoły Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 6
(2:3, 2:1, 0:2)
9 2021-03-07 12:15:00 KS Katowice Naprzód MKS Cracovia Jantor 3 : 6
(2:2, 1:1, 0:3)

Baraże

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2021-03-12 13:00:00 UKH Unia Oświęcim KS Katowice Naprzód Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(2:0, 0:2, 1:0)
2 2021-03-13 13:00:00 MOSM Tychy UKH Unia Oświęcim Stadion Zimowy 1 : 2 k.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:2)
3 2021-03-14 13:00:00 MOSM Tychy KS Katowice Naprzód Stadion Zimowy 4 : 5 d.
(2:0, 1:1, 1:3, d. 0:1)

Turniej Finałowy

Grupa D

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2021-03-23 15:00:00 KH Polonia Bytom UKS Zagłębie Arena Sanok 3 : 4 d.
(1:0, 2:2, 0:1, d. 0:1)
2 2021-03-23 18:00:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok KS Katowice Naprzód Arena Sanok 5 : 0
(3:0, 0:0, 2:0)
3 2021-03-24 15:30:00 KS Katowice Naprzód UKS Zagłębie Arena Sanok 3 : 9
(1:2, 0:7, 2:0)
4 2021-03-24 18:30:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok KH Polonia Bytom Arena Sanok 2 : 4
(1:3, 0:1, 1:0)
5 2021-03-25 15:30:00 KH Polonia Bytom KS Katowice Naprzód Arena Sanok 6 : 2
(3:0, 2:2, 1:0)
6 2021-03-25 18:30:00 UKS Zagłębie UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Arena Sanok 3 : 4
(0:1, 2:1, 1:2)

Grupa E

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2021-03-23 09:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ UKH Unia Oświęcim Arena Sanok 8 : 0
(0:0, 5:0, 3:0)
2 2021-03-23 12:00:00 MKS Cracovia MKS Sokoły Toruń Arena Sanok 3 : 11
(0:3, 1:5, 2:3)
3 2021-03-24 09:00:00 UKH Unia Oświęcim MKS Sokoły Toruń Arena Sanok 3 : 5
(0:1, 3:2, 0:2)
4 2021-03-24 12:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ MKS Cracovia Arena Sanok 6 : 5 d.
(1:2, 2:3, 2:0, d. 1:0)
5 2021-03-25 09:00:00 MKS Cracovia UKH Unia Oświęcim Arena Sanok 4 : 3
(1:0, 2:2, 1:1)
6 2021-03-25 12:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ MKS Sokoły Toruń Arena Sanok 3 : 4 d.
(0:1, 3:0, 0:2, d. 0:1)

Półfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2021-03-26 16:00:00 KH Polonia Bytom MMKS Podhale Nowy Targ Arena Sanok 2 : 1
(1:0, 0:0, 1:1)

Półfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2021-03-26 19:00:00 MKS Sokoły Toruń UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok Arena Sanok 2 : 9
(1:6, 0:3, 1:0)
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V