2 Dzień fazy grupowej Mistrzostw Polski Młodzików (TRANSMISJA NA ŻYWO)
Trwa drugi dzień fazy grupowej Mistrzostw Polski Młodzików rozgrywanych w Oświęcimiu. Zapraszamy do śledzenia statystyk oraz transmisji wideo na żywo.
GR.A
AH LEGIA WARSZAWA - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:4(0:1, 1:1, 0:2)
0:1 Maciej Poręba - Jakub Szcześniak (03:35, 5/4)
1:1 Wiktor Lewandowski - Maksymilian Dawid (26:32, 5/4)
1:2 Jakub Szcześniak - Jakub Onak, Wiktore Zając (29:49, 4/5)
1:3 Jakub Szcześniak - Jakub Onak (44:48, 4/5)
1:4 Maciej Poręba - Mateusz Piechaczek (50:17, 5/3)
Sędziowali:Artur Hyliński (główny) – Michał Majkut, Grzegorz Klaja (liniowi).
Minuty karne: 26-14
Strzały:25-46
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Legia:Rudniev - Gajda (6), Lewandowski (6); Chmielewski, Gauvin, Dawid Maksymilian (2) - Rutkowski (2), Srokosz (8); Woźniak, Pawela, Szeliga - Łapa, Mościcki (2); Zdziechowski, Jurek, Staniszkis - Radzimirski.
Trener: Tomasz Wołkowicz
Jastrzębie:K.Michalski - Piechaczek (2), Onak; Fyda, Stolarski, Poręba - Leśniok (2), Osiadły; W.Zając, S.Wojciechowski - F.Wojciechowski, Misiak; Szcześniak (2), Mrula (2), Mysłowski, Bielaczyc - Piechaczek, Lewek (2).
Trener: Mariusz Bernacki
GR.A
MKS SOKOŁY TORUŃ – KS KATOWICE NAPRZÓD JANÓW 7:3(2:2, 3:0, 2:1)
1:0 Kacper Ziarkowski - Michał Nawrot (01:09)
1:1 Jonasz Hofman (02:29, 4/5)
2:1 Łukasz Golik - Brus Wilmański (02:48, 5/4)
2:2 Jonasz Hofman - Kacper Wojciechowski (06:08)
3:2 Brus Wilmański - Rafał Podborny (29:56)
4:2 Fedor Lupanov - Kacper Ziarkowski (31:08)
5:2 Rafał Podborny - Filip Wiensak (38:35, 4/5)
6:2 Michał Nawrot - fedor Lupanov (44:20, 5/4)
7:2 Michał Nawrot (45:34)
7:3 Błażej Chodor (57:47)
Sędziowali:Artur Hyliński (główny) – Michał Majkut, Marian Witek (liniowi).
Minuty karne: 12-24
Strzały:34-32
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Sokoły Toruń:Woźniewski - Lupanov (2), Szotkiewicz (2); Ziarkowski, M.Wiwatowski, Nawrot - Golik (2), Osmołowski (4); Wilmański, Wiensak (2), Podborny - Dobrzyński, Gimiński; Piór, Hoszwa (2), Kopylov - Suszko, Żołnowski; Pawłowski, Lewandowski.
Trener: Paweł Głaz
Janów:Kaczyński (2) - Sławski, Wojciechowski (4); Babczyński, Bensz, Barbach - Chodor (4), Kruszyński; Jo.Hofman (2), Ja.Hofman (2), Gruca (2) - Kostorz, Koźmiński (4); Wojsław (2), Szczypa (2).
Trener: Jakub Radwan
GR.B
MOSM TYCHY – MKS CRACOVIA 5:3(2:0, 2:2, 1:1)
1:0 Dawid Chojęta - Maksymilian Charmuszko, Karol Sobecki (13:21)
2:0 Maksymilian Charmuszko (18:04)
3:0 Rafał Drabik - Karol Sobecki (20:49)
4:0 Rafał Drabik - Chojęta Dawid, Karol Sobecki (24:19, 5/3)
4:1 Kamil Żądło - Dawid Balasa (35:57)
4:2 Damian Kapa - Szymon Gumiński (38:14)
5:2 Oliwier Langner - Patryk Hanzel (45:05)
5:3 Kamil Żądło - Dawid Balasa (45:18)
Sędziowali:Michał Baca (główny) – Zachariasz Kadela, Marian Witek (liniowi).
Minuty karne: 2-10
Strzały:34-19
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Tychy:Łącki - Strużek, Sobecki; Langner, Drabik, Chojęta (2) - Hanzel, Krawczyk; Majchrzak, Figiel, Nowak - Wilczok, Majkowski; Wróblewski, Charmuszko, Kuc - Bieda, Krosny.
Trener: Krzysztof Majkowski
Cracovia:Tyczyński - Kapa, Najder; O.Laszkiewicz, Żądło (2), Tomal - Mętel (2), Sobczyk (2); Balasa, Gumiński, Janeczek - Lemek (2), Kosoń; Pawlik, Pękala, Ślusarek - Sobolewski.
Trener: Stanisław Urban
GR.B
UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS NIEDŹWIADKI MOSIR SANOK 3:6(1:2, 2:1, 0:3)
1:0 Adrian Ziober - Adrian Płonka, Jan Bratek (05:41)
1:1 Krzysztof Stabryła - Marcel Karnas, Maciej Czopor (13:01)
1:2 Maciej Czopor - Marcel Karnas (16:11)
2:2 Illia Baida - Danylo Baida (26:35)
2:3 Maciej Czopor - Marcel Karnas (34:18)
3:3 Adrian Płonka - Danylo Baida (36:00)
3:4 Michał Starościak - Sebastian Burczyk (48:54)
3:5 Maciej Czopor - Marcel Karnas (50:11)
3:6 Krzysztof Stabryła - Marcel Karnas, Kacper Rocki (59:17)
Sędziowali:Grzegorz Cudek (główny) – Zachariasz Kadela, Jacek Szutta (liniowi).
Minuty karne: 8-2
Strzały:20-43
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Unia:Kura - Shoferovskyi (2), Ludwinek; Tondryk, D.Bainda (2), I.Baida (2) - Kukla, Ćwiek; A.Płonka, Ziober, Bratek - Langner, Staniecko; Witek, A.Kot, D.Wróbel - A.Zaborska,K.Zaborska;Zabawski, Żyła, Gałuszka.
Trener: Wojciech Stachura
Sanok:Wrona - Rocki, Starościak; Łańko, Górniak, Burczyk - Niemczyk, Kozioł; A.Sawicki, Karnas (2), Stabryła - Tymcio, Klimczak; Słomiana, Prokopiak, Czopor - Koczera, Strzyżowski; Miszczyszyn, Śnieżek, Puszkarski.
Trener: Michał Radwański
Komentarze