eWinner

Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Łączna długość kar w meczu: 10 - 8 min.

0 : 1 Jarosław Rzeszutko ( Martin Przygodzki - Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 4 +/- 24:58
0 : 2 Martin Przygodzki ( Jarosław Rzeszutko ) 5 na 5 EN +/- 58:28

06:58 Aleksandr Jakimienko (#98) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
14:35 Anthon Eriksson (#53) GKS Katowice 2 min. Uderzanie kijem
23:59 Mateusz Rompkowski (#97) GKS Katowice 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
31:08 Tomasz Kozłowski (#18) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
36:03 Armen Khoperia (#37) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Uderzanie kijem
39:59 Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:41 Joona Monto (#9) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
51:46 Bartłomiej Bychawski (#24) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
59:26 Patryk Krężołek (#88) GKS Katowice 2 min. Atak łokciem

Minuta po minucie

60 min - koniec meczu
60 min - na 34 sekundy przed końcem meczu, Patryk Krężołek atakuje zawodnika Zagłębia, za co odesłany na ławkę kar.
59 min - 2:0 dla Zagłębia. Murray zjechał do boksu, jednak błąd w tercji ataku gospodarzy. Krążek przejął Przygodzki i precyzyjnym strzałem z własnej tercji podwyższa wynik meczu
57 min - Nikiforow prosto w Murraya
56 min - najpierw Kotuła, a później słupek ratują gości od utraty gola
55 min - kontra gości 3 na 1, ale w ostatniej chwili wrócił Pasiut, który wybił krążek spod kija jednego z sosnowiczan
54 - min chwilę po zakończeniu kary Fraszko trafił w poprzeczkę
53 - min goście w komplecie
52 min - Wronka..... obok bramki
51 min - Bychawski faulował Pasiuta, za co został odesłany na ławkę kar
50 min - Lundvald i Wasilijew próbowali pokonać Murraya, lecz górą Amerykanin. W odpoiwedzi szybka akcja gospodarzy, w której dwukrotnie Lehtonen szukał okazji na pokonanie bramkarza gości. Wynik bez zmian
48 min - Hudson próbował gdzieś pod poprzeczką umieścić krążek, ale Kotuła odczytał jego zamiary
47 min - zamieszanie pod bramką GieKSy, ale bez efektu bramkowego. Gospodarze już w 5
46 min- Pasiut, w ósłabieniu próbował doprowadzić do wyrównania, lecz jego strzał daleko obok bramki
45 min - kara dla Monto ,okazja dla gości na podwyższenie prowadzenia
43 min - najpierw Lundvald przegrał pojedynek z Murrayem, a w odpowiedzi na bramkę Zagłebia pognał Krężołek, któremu w ostatniej chwili krążek wybił Jaśkiewicz
43 min - siły na lodzie się wyrównały
41 min - Zaczynamy trzecią tercję.

III tercja

40 min - koniec II tercji
40 min - na niecałe 2 sekundy przed zakończeniem tercji, Zagłębie popełniło błąd przy zmianie, co wyłapał sędzia liniowy. Po naradzie sędzia główny nałożył 2 karne minuty za nadmierną liczbę zawodników na lodzie
39 min - diwe okazje Smala, lecz bramka Zagłębia jakby zaczarowana
39 min - siły na lodzie się wyrównały
37 min - Fraszko do Erikssona, a ten niepilnowany, mając przed sobą sosnowieckiego bramkarza strzela prosto w niego
37 min - Khopeira odesłany na ławkę kar
34 min - goście w komplecie
32 min - kara dla Zagłębia, a chwilę wcześniej fenomenalną interwencją popisał się Kotuła po strzale Pasiuta z bliskiej odległości
31 min - Khopeira prosto na kij Bepierszcza, a ten w sytuacji oko w oko z Kotułą przegrywa pojedynek
29 min - Przygodzki spod niebieskiej, prosto w łapawicę Murraya
28 min - Fraszko minął obrońcę Zagłębia i wyszedł sam na sam z Kotułą, jednak sosnowiecki bramkarz wyczekał do końca napastnika GKS-u i nie dał się pokonać
26 min - Bychawski stracił krążek na rzecz Erikssona, jednak Kotuła mrozi krążek
24 min - Do trzech razy sztuka. Gości otwierają wynik spotkania. Przygodzki wjechał do tercji gospodrzy, odegrał do Rzeszutki, a ten nie sygnlizowanym strzałem otwiera wynik spotkania. 1-0 dla Zagłębia
23 min - dobra okazja Zagłębia po błędzie Rompkowskiego, który chcąc naprawić swój błąd, faulował Lundvalda. 3 wykluczenie dla GieKSy w tym meczu
21 min - zablokowany strzał Lundvalda
21 min - Zaczynamy drugą odsłonę spotkania

Tercja II

20 min - bezbramkowym wynikiem kończy się pierwsza tercja
19 min - Ponownie Nikiforow szukał okazji do gola, ale po raz kolejny Murray broni
17 min - gospodarze w komplecie. Chwilę po opuszczeniu ławki kar Eriksson trafił w słupek
15 min - Nikiforow próbował otworzyć wynik spotkania, jednak jego strzał nie sprawił problemów Murrayowi
15 min - kara dla Erikssona. Goście drugi raz w tym meczu w przewadze
15 min - Dubinin próbował pokonać Murraya, jednak czujny bramkarz gospodarzy.
12 min - dwukrotnie Bepierszcz próbował pokonać Kotułę, lecz golkiper gości nie dał się pokonać. Powoli zarysowuje się przewaga gospodarzy
10 min - Fraszko do Wronki a ten w doskonałej sytuacji trafia w łapaczkę Kotuły
9 min - wybronione osłabienie
8 min Wasilijew z ostrego kąta, jednak niecelnie
7 min - okazja gości, którą przerwał Jakimienko. W tej sytuacji katowicki obrońca zagrał niezgodnie z przepisami, za co został odesłany na ławkę kar
5 min - Lehtonen strzela, ale zbyt lekko i czytelnie
4 min - ładna akcja Wronki, lecz jego strzał odbija sosnowiecki bramkarz
1 min - Początek spotkania

31 J. Murray (BR1) 59:9 21 20 1 0.95