PLHK: Wysoka porażka lidera
Za nami kolejne spotkania weekendowe w ramach Polskiej Ligi Hokejowej Kobiet. Niespodziewaną porażkę odniósł lider tabeli UKHK Unia Oświęcim przegrywając ze Stoczniowcem Gdańsk aż 3:7.
Sobota 09.11
UKHK Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec Gdańsk 6:5 (1:3, 1:1, 3:1; D.1:0)
0:1 Marta BIGOS - Joanna RYKACZEWSKA - Katarzyna BYCZKOWSKA 02:05
0:2 Katarzyna BYCZKOWSKA - Joanna DETMER 07:56 (5/4)
0:3 Katarzyna BYCZKOWSKA - Marta BIGOS 14:13 (5/4)
1:3 Kamila WIECZOREK - Katarzyna FRĄCKOWIAK 18:41
2:3 Katarzyna FRĄCKOWIAK - Kamila WIECZOREK 22:57
2:4 Marta BIGOS - Katarzyna BYCZKOWSKA - Renata TOKARSKA 25:55
3:4 Kamila WIECZOREK - Katarzyna FRĄCKOWIAK - Sylwia STRZELECKA 48:32 (5/4)
4:4 Katarzyna FRĄCKOWIAK - Magdalena NOWACKA-GWOREK - Katarzyna KOZŁOWSKA 55:38
4:5 Marta BIGOS - Katarzyna BYCZKOWSKA - Joanna RYKACZEWSKA 55:57
5:5 Sylwia BIELAS - Magdalena NOWACKA-GWOREK - Kamila WIECZOREK 58:42
6:5 Sylwia BIELAS - Sylwia STRZELECKA - Joanna STRZELECKA 62:32
UKHK Unia Oświęcim:Anna Trzop-Pieczyk (Aleksandra Krzemień n/g) - Joanna Strzelecka (2), Małgorzata Metyk; Sylwia Strzelecka (2), Aneta Michałek, Małgorzata Gałuszka (2) - Katarzyna Kozłowska, Magdalena Nowacka-Gworek; Kamila Wieczorek (4), Katarzyna Frąckowiak, Sylwia Bielas (4) - Karolina Churas, Karolina Trethan, Karolina Kosma. Trener Robert Piecha
GKS Stoczniowiec Gdańsk:Agata Kosińska (Dagmara Gruszczyńska n/g) - Joanna Detmer, Katarzyna Kasprzycka; Tetiana Onyshchenko, Aleksandra Berecka, Aleksandra Piekur - Małgorzata Nowak, Renata Tokarska (4); Marta Bigos (2), Katarzyna Byczkowska (2), Joanna Rykaczewska - Sylwia Wnuczko (4), Alicja Siejka; Aleksandra Hintzke, Magdalena Obłońska (2), Daria Czachowska (2). Trener Henryk Zabrocki
Kary:14min. - 16min.
Strzały:32 - 37
Sędziowali:Michał Baca - Zbigniew Wolas, Jacek Szutta
MKHL Krynica-Zdrój MUKS Naprzód Janów 3:4 (1:3, 0:0, 2:0; D. 0:0, K. 0:1)
0:1 Joanna Orawska - Ewelina Czarnecka 01:16
0:2 Aleksandra Pocheć 05:39
1:2 Agnieszka Pióro - Karolina Szewczyk - Aneta Cygan 07:37 (5/4)
1:3 Magdalena Jabłońska - Dominika Korkuz - Joanna Orawska 19:30 (5/4)
2:3 Karolina Szewczyk - Daniela Szeląg 50:10
3:3 Karolina Szewczyk - Aneta Cygan 57:39
3:4 Paulina Kulas 65:00 (decydujący rzut karny)
MKHL Krynica - Zdrój:Gabriela Mizera (Justyna Szewczyk n/g) - Magdalena Mytnik (4),Joanna Król; Aneta Cygan (2), Agnieszka Pióro, Karolina Szewczyk - Jolanta Górczyk, Magdalena Drozd; Daniela Szeląg, Dominika Sopata, Karolina Darłak - Ewelina Hajduk, Sylwia Kuchnia (n/g); Natalia Wrona, Anna Sopata, Wiktoria Gogoc (2). Trener: Janusz Pióro
MUKS Naprzód Janów:Małgorzata Burda-Krokosz ( od 33:26 Monika Chodak) - Izabela Malinowska (2), Magdalena Grzemska; Paulina Kulas, Sandra Kosakowska (2), Anna Dreinert - Dominika Korkuz (2), Magdalena Jabłońska; Aleksandra Pocheć, Ewelina Czarnecka, Joanna Orawska - Kamila Klonowska (2), Zofia Grzemska; Monika Sośnierz, Olivia Tomczok, Katarzyna Cieślińska - Patrycja Pirogowicz, Nicole Sosnowska. Trener: Grzegorz Klich
Kary:8min. - 8min.
Strzały:23 - 24
Sędziowali:Sławomir Strózik - Jarosław Bryniarski, Tomasz Wilk
TMH Polonia Bytom - Atomówki GKS Tychy 4:0 (-:-, -:-, -:-)
Niedziela 10.11
UKHK Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:7 (2:3, 1:1, 0:3)
0:1 Katarzyna KASPRZYCKA - Magdalena OBŁOŃSKA 01:28
0:2 Katarzyna BYCZKOWSKA - Marta BIGOS 02:42
0:3 Tetiana ONYSHCHENKO - Daria CZACHOWSKA 10:03
1:3 Kamila WIECZOREK - Joanna STRZELECKA 11:14
2:3 Sylwia STRZELECKA - Aneta MICHAŁEK 14:41
3:3 Katarzyna KOZŁOWSKA - Kamila WIECZOREK - Sylwia BIELAS 34:24 (5/4)
3:4 Katarzyna BYCZKOWSKA - Marta BIGOS 36:14 (5/4)
3:5 Aleksandra PIEKUR - Aleksandra BERECKA - Joanna DETMER 41:55
3:6 Aleksandra BERECKA - Renata TOKARSKA 51:12
3:7 Aleksandra BERECKA - Katarzyna KASPRZYCKA 53:36
UKHK Unia Oświęcim:Aleksandra Krzemień ( od 02:42 Anna Trzop-Pieczyk) - Joanna Strzelecka (2), Małgorzata Metyk; Sylwia Strzelecka, Aneta Michałek, Małgorzata Gałuszka - Katarzyna Kozłowska (2), Magdalena Nowacka-Gworek; Kamila Wieczorek (2), Katarzyna Frąckowiak (2), Sylwia Bielas - Karolina Churas, Karolina Trethan, Karolina Kosma. Trener Robert Piecha
GKS Stoczniowiec Gdańsk:Dagmara Gruszczyńska (Agata Kosińska n/g) - Joanna Detmer, Katarzyna Kasprzycka; Tetiana Onyshchenko, Aleksandra Berecka (2), Aleksandra Piekur - Małgorzata Nowak, Renata Tokarska (2); Marta Bigos, Katarzyna Byczkowska, Joanna Rykaczewska - Sylwia Wnuczko (2), Alicja Siejka; Aleksandra Hintzke, Magdalena Obłońska (2), Daria Czachowska (2). Trener Henryk Zabrocki
Kary:8min. - 12min.
Strzały:22 - 29
Sędziowali:Zbigniew Wolas - Jacek Szutta, Rafał Noworyta
KS Cracovia 1906 - Ciarko PBS Bank KH Sanok 11:0 (1:0, 3:0, 7:0)
1:0 Aleksandra KAPANOWSKA 14:16
2:0 Aleksandra KAPANOWSKA - Paulina KĘKUŚ 33:56
3:0 Karolona CIESLOVA - Aleksandra KAPANOWSKA - Sandra CZUBAT 36:31
4:0 Kinga NIECHWIEJ - Karolona CIESLOVA - Sandra CZUBAT 39:12
5:0 Karolina WIELOGÓRSKA 44:42
6:0 Małgorzata SYNOWIEC - Aleksandra KAPANOWSKA 50:16
7:0 Karolina SMACH 51:35 (4/5)
8:0 Kinga NIECHWIEJ 53:47
9:0 Kinga NIECHWIEJ 54:26
10:0 Karolina WIELOGÓRSKA - Paulina KĘKUŚ 57:52
11:0 Paulina KĘKUŚ 59:36
KS Cracovia 1906:Marta Opyrchał (Sabina Szablowska n/g) - Magdalena Migacz, Justyna Głowina; Karolina Smach (2), Kinga Niechwiej (2), Karolina Cieslova - Paulina Kękuś (2), Aleksandra Kapanowska (2); Justyna Sobala, Alina Kryczek, Małgorzata Synowiec - Małgorzata Pytel, Beata Parzygnat (n/g); Agnieszka Kobylańska, Sandra Czubat, Karolina Wielogórska. Trener Stanisław Cieślak
Ciarko PBS Bank Sanok:Magdalena Radwańska (Joanna Bacior n/g) - Karolina Karbowniczyn, Karina Gliściak; Paulina Poznańska, Maja Bielecka, Gabriela Przetacznik - Anita Biega, Martyna Grodecka; Joanna Gołda, Martyna Golemo, Sabina Bykowska - Natalia Bykowska, Aleksandra Zimoń, Barbara Mazur (2), Diana Gondek. Trener Jerzy Hućko
Kary:8min. - 2min.
Sędziowali:Krzysztof Siemek - Sebastian Sałach, Łukasz Dziewoński
MMKS Podhale Nowy Targ - MKHL Krynica-Zdrój II 1:6 (0:4, 1:1, 0:1)
0:1 Joanna Król 00:54 (5/4)
0:2 Dominika Sopata 08:43
0:3 Karolina Darłak - Daniela Szeląg 13:41
0:4 Wiktoria Gogoc Gabriela Pytel - Natalia WRONA 19:44
0:5 Karolina Darłak - Karolina Szewczyk 26:46 (5/4)
1:5 Anna Podlipni 32:58
1:6 Daniela Szeląg - Karolina Darłak 58:15
MMKS Podhale Nowy Targ:Zuzanna Furtak (od 30:05 Aleksandra Zamarlik) - Anna Szewczyk, Agnieszka Paprocka-Maciaś (2); Karolina Truta, Magdalena Nieckarz, Marlena Wrzaszczak - Jagna Pawlikowska, Kinga Rapacz (n/g); Anna Podlipni, Anna Leśnicka, Ewa Budzyk (2) - Gabriela Chudoba (n/g), Martyna Wawrzykowska; Patrycja Batkiewicz, Kinga Cebulska, Paulina Różańska (4) - Aleksandra Sroka (n/g), Kinga Polińska (n/g). Trener Zbigniew Podlipni
MKHL Krynica - Zdrój:Zuzanna Oleksa ( Magdalena Goryl n/g) - Joanna Król, Magdalena Mytnik; Karolina Darłak, Daniela Szeląg, Karolina Szewczyk - Jolanta Górczyk (2), Magdalena Drozd; Sylwia Kuchnia (2), Dominika Sopata (2), Ewelina Hajduk - Adrianna Mizera, Patrycja Borucka (n/g), Gabriela Pytel, Zuzanna Baran, Urszula Małkowska (n/g) - Wiktoria Warchoł, Wiktoria Gogoc, Anna Sopata, Natalia Wrona. Trener Janusz Pióro
Kary:8min. - 6min.
Sędziowali:Przemysław Kępa - Robert Długi, Janusz Węgrzyniak
Komentarze