U20: Powołania na zgrupowanie w Tychach
W dniach 14-19 grudnia Kadra Narodowa Juniorów przebywać będzie na konsultacji szkoleniowej w Tychach. Trener Artur Ślusarczyk powołał 23 zawodników i 21 rezerwowych.
Na 14 grudnia hokeiści mają zaplanowaną zbiórkę w Tychach, gdzie będą przebywać do 19 grudnia. W dniach 18-19 rozegrają dwa mecze kontrolne. Szkoleniowiec kadry U20 powołał 23 hokeistów i 21 rezerwowych.
Dotyczy: konsultacji szkoleniowej Kadry Narodowej Juniorów U20 oraz meczów kontrolnych w Tychach w dniach 14 – 19 grudnia 2020 r.
14 grudnia 2020 r. – Zbiórka zawodników KNJU20 w Tychach,
14 – 17 grudnia 2020 r. – Konsultacja szkoleniowa w Tychach,
18 grudnia 2020 r. – Mecz kontrolny w Tychach,
19 grudnia 2020 r. – Mecz kontrolny w Tychach
19 grudnia 2020 r. – Zakończenie zgrupowania szkoleniowego.
Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Augustyniak Igor - MKS Cracovia Kraków
2. Bajwenko Oskar - MKS Sokoły Toruń
3. Bezwiński Mateusz - MKS Cracovia Kraków
4. Bieniek Szymon - Bili Tygri Liberec
5. Biłas Karol - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
6. Blanik Jakub - UKS Zagłębie Sosnowiec
7. Brynkus Sebastian - MKS Cracovia Kraków
8. Bukowski Krzysztof - EHC Kloten/Szwajcaria
9. Florczak Bartosz - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
10. Glazer Tymoteusz - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
11. Kasperek Oliwier - MOSM Tychy
12. Kotuła Marcel - UKS Zagłębie Sosnowiec
13. Krzyżek Jan - MOSM Tychy
14. Lewandowski Jakub - HC Vitkovice/Czechy
15. Miarka Maciej - GKS Katowice
16. Opiłka Kacper - UKS Zagłębie Sosnowiec
17. Płachetka Marcin - JKH GKS Jastrzębie
18. Proczek Michał - KH Polonia Bytom
19. Świderski Filip - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
20. Ubowski Mateusz - MOSM Tychy
21. Witan Maciej - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
22. Wróblewski Dawid - JKH GKS Jastrzębie
23. Zając Michał - GKH Stoczniowiec Gdańsk
Zawodnicy rezerwowi:
1. Cuber Klaudiusz - KH Polonia Bytom
2. Dobosz Szymon - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
3. Drozd-Niekurzak Stanisław - GKH Stoczniowiec Gdańsk
4. Dworaźny Mateusz - KH Polonia Bytom
5. Garsztka Filip - JKH GKS Jastrzębie
6. Ginda Damian - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
7. Kapica Fabian - MMKS Podhale Nowy Targ
8. Kapica Tobiasz - Kiruna AIF J 20/Szwecja
9. Kasprzyk Dominik - UKS Zagłębie Sosnowiec
10. Kołodziej Mateusz - KH Polonia Bytom
11. Kot Piotr - UKH Unia Oświęcim
12. Liśkiewicz Bartosz - GKH Stoczniowiec Gdańsk
13. Piskalski Konrad - MKS Sokoły Toruń
14. Płonka Filip - UKH Unia Oświęcim
15. Polak Oskar - MMKS Podhale Nowy Targ
16. Rogos Mateusz - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
17. Sosnowski Krystian - UKH Unia Oświęcim
18. Stacherski Wiktor - KS Katowice Naprzód Janów
19. Wenker Jakub - MKS Sokoły Toruń
20. Wicher Sebastian - KH Polonia Bytom
21. Żurawski Jakub - MMKS Podhale Nowy Targ
Kierownictwo KN JuniorówJuniorów U20 :
1. Artur Ślusarczyk - Trener główny KN Juniów
2. Arkadiusz Burnat - Trener asystent KN Juniorów
3. Bartłomiej Nowak - Trener asystent KN Juniorów
4. Paweł Milart - Serwisant KN Juniorów
5. Rafał Malasiewicz - Fizjoterapeuta KN Juniorów
6. Marta Zawalska - Kierownik KN Juniorów
Komentarze