Hokej.Net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

1. runda

1. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-09-05 18:45:00 SMS Toruń MKS Sokoły Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 5 : 1
(1:0, 2:0, 2:1)
2 2020-09-06 15:00:00 UKS Niedźwiadki MMKS Podhale Arena Sanok 3 : 1
(1:1, 0:0, 2:0)
3 2020-09-06 16:30:00 MKS Cracovia UKH Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 2
(3:2, 2:0, 0:0)
4 2020-09-06 17:00:00 UKH Zagłębie ŁKH Łódź Stadion Zimowy 5 : 1
(2:0, 1:1, 2:0)
5 2020-09-06 17:00:00 Opole HK KH Polonia Toropol 0 : 5
walkower
6 2020-09-06 17:00:00 KS Katowice Naprzód MOSM Tychy Jantor 6 : 5 d.
(3:2, 1:3, 1:0, d. 1:0)

2. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-09-12 16:00:00 KS Katowice Naprzód MMKS Podhale Jantor 2 : 3
(1:0, 0:1, 1:2)
2 2020-09-12 16:00:00 UKH Unia MKS Sokoły Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 10 : 3
(4:1, 2:0, 4:2)
3 2020-09-12 17:00:00 UKH Zagłębie KH Polonia Stadion Zimowy 5 : 2
(2:2, 1:0, 2:0)
4 2020-09-12 17:30:00 MOSM Tychy UKS Niedźwiadki Stadion Zimowy 3 : 4
(2:0, 1:3, 0:1)
5 2020-09-12 17:30:00 ŁKH Łódź Opole HK Lodowisko "Bombonierka" 1 : 6
(0:0, 1:3, 0:3)
6 2020-09-12 19:00:00 MKS Cracovia SMS Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(2:1, 0:1, 3:1)

3. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-09-13 11:30:00 MKS Cracovia MKS Sokoły Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 3
(0:0, 0:0, 0:0)
2 2020-09-13 12:00:00 MOSM Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 2 : 4
(0:0, 0:0, 0:0)
3 2020-09-13 14:30:00 KS Katowice Naprzód UKS Niedźwiadki Jantor 1 : 5
(0:0, 0:0, 0:0)
4 2020-09-13 14:45:00 UKH Unia SMS Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(0:0, 0:0, 0:0)
5 2020-09-13 16:30:00 ŁKH Łódź KH Polonia Lodowisko "Bombonierka" 3 : 7
(1:0, 1:3, 1:4)
6 2020-09-13 20:00:00 UKH Zagłębie Opole HK Stadion Zimowy 4 : 2
(0:0, 0:0, 0:0)

4. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-09-26 12:30:00 MOSM Tychy KH Polonia Stadion Zimowy 0 : 4
(0:1, 0:2, 0:1)
2 2020-09-26 12:30:00 MMKS Podhale UKH Unia Miejska Hala Lodowa 4 : 5
(1:0, 0:1, 3:4)
3 2020-09-26 17:00:00 Opole HK KS Katowice Naprzód Toropol 9 : 0
(2:0, 5:0, 2:0)
4 2020-09-26 17:00:00 MKS Sokoły ŁKH Łódź Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 5 d.
(2:0, 1:2, 1:2, d. 0:1)
5 2020-09-26 17:30:00 SMS Toruń UKH Zagłębie Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 4
(0:1, 1:2, 1:1)
6 2020-09-26 18:45:00 MKS Cracovia UKS Niedźwiadki Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 7
(1:3, 1:4, 2:0)

5. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-09-27 10:30:00 MKS Sokoły UKH Zagłębie Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 10
(0:3, 0:5, 2:2)
2 2020-09-27 11:45:00 SMS Toruń ŁKH Łódź Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 0 : 5
(0:0, 0:3, 0:2)
3 2020-09-27 13:15:00 UKH Unia UKS Niedźwiadki Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 7
(1:3, 1:2, 3:2)
4 2020-09-27 16:30:00 MMKS Podhale MKS Cracovia Miejska Hala Lodowa 5 : 1
(2:0, 1:1, 2:0)
5 2020-09-27 17:00:00 KS Katowice Naprzód KH Polonia Jantor 2 : 11
(1:4, 0:4, 1:3)
6 2020-09-27 17:00:00 Opole HK MOSM Tychy Toropol 12 : 1
(2:1, 8:0, 2:0)

6. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-03 12:00:00 MKS Cracovia MOSM Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 2
(3:1, 1:1, 3:0)
2 2020-10-03 14:15:00 SMS Toruń KH Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 0 : 4
(0:1, 0:1, 0:2)
3 2020-10-03 17:00:00 KS Katowice Naprzód UKH Unia Jantor 2 : 5
(1:2, 0:1, 1:2)
4 2020-10-03 17:00:00 ŁKH Łódź MMKS Podhale Lodowisko "Bombonierka" 8 : 2
(3:2, 3:0, 2:0)
5 2020-10-03 18:00:00 UKH Zagłębie UKS Niedźwiadki Stadion Zimowy 5 : 2
(2:0, 2:1, 1:1)
6 2020-10-03 18:45:00 MKS Sokoły Opole HK Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 7
(0:2, 1:4, 1:1)

7. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-04 09:30:00 SMS Toruń Opole HK Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 6
(0:4, 0:2, 2:0)
2 2020-10-04 11:15:00 MKS Cracovia KS Katowice Naprzód Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 1
(0:0, 1:0, 1:1)
3 2020-10-04 12:00:00 MOSM Tychy UKH Unia Stadion Zimowy 1 : 2 d.
(0:0, 1:1, 0:0, d. 0:1)
4 2020-10-04 12:30:00 MKS Sokoły KH Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 5 : 10
(1:6, 3:2, 1:2)
5 2020-10-04 13:45:00 UKH Zagłębie MMKS Podhale Stadion Zimowy 3 : 4
(0:0, 1:1, 2:3)
6 2020-10-04 17:00:00 ŁKH Łódź UKS Niedźwiadki Lodowisko "Bombonierka" 1 : 3
(0:0, 0:0, 0:0)

8. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-10 00:00:00 MMKS Podhale MKS Sokoły więcej
2 2020-10-10 12:15:00 MKS Cracovia KH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 4
(0:2, 2:0, 1:2)
3 2020-10-10 14:30:00 MOSM Tychy UKH Zagłębie Stadion Zimowy 3 : 4
(0:0, 0:0, 0:0)
4 2020-10-10 17:00:00 KS Katowice Naprzód ŁKH Łódź Jantor 4 : 5
(0:0, 0:0, 0:0)
5 2020-10-10 17:00:00 UKS Niedźwiadki SMS Toruń Arena Sanok 7 : 1
(0:0, 0:0, 0:0)
6 2020-10-15 17:00:00 Opole HK UKH Unia Toropol 9 : 3
(0:0, 0:0, 0:0)

9. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-11 00:00:00 UKS Niedźwiadki MKS Sokoły więcej
2 2020-10-11 12:00:00 MOSM Tychy ŁKH Łódź Stadion Zimowy 3 : 7
(0:0, 0:0, 0:0)
3 2020-10-11 13:30:00 MMKS Podhale SMS Toruń Miejska Hala Lodowa 4 : 5
(0:0, 0:0, 0:0)
4 2020-10-11 17:00:00 KS Katowice Naprzód UKH Zagłębie Jantor 0 : 6
(0:0, 0:0, 0:0)
5 2020-10-11 18:30:00 UKH Unia KH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 4
(0:1, 1:1, 0:2)
6 2020-11-12 17:00:00 Opole HK MKS Cracovia Toropol więcej

10. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-17 14:15:00 MKS Sokoły KS Katowice Naprzód Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 1 : 2
(0:0, 0:0, 0:0)
2 2020-10-17 17:00:00 UKH Zagłębie MKS Cracovia Stadion Zimowy 2 : 3
(0:0, 0:0, 0:0)
3 2020-10-17 17:00:00 ŁKH Łódź UKH Unia Lodowisko "Bombonierka" odwołany
4 2020-10-17 17:15:00 UKS Niedźwiadki KH Polonia Arena Sanok 4 : 2
(1:1, 1:0, 2:1)
5 2020-10-17 17:30:00 MMKS Podhale Opole HK Miejska Hala Lodowa 5 : 6
(0:0, 0:0, 0:0)
6 2020-10-17 18:45:00 SMS Toruń MOSM Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 8 : 5
(0:0, 0:0, 0:0)

11. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-10-18 10:30:00 MKS Sokoły MOSM Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 1
(0:0, 0:0, 0:0)
2 2020-10-18 12:30:00 SMS Toruń KS Katowice Naprzód Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 1
(0:0, 0:0, 0:0)
3 2020-10-18 13:30:00 UKS Niedźwiadki Opole HK Arena Sanok 9 : 2
(0:0, 0:0, 0:0)
4 2020-10-18 13:45:00 UKH Zagłębie UKH Unia Stadion Zimowy 9 : 0
(0:0, 0:0, 0:0)
5 2020-10-18 17:00:00 ŁKH Łódź MKS Cracovia Lodowisko "Bombonierka" odwołany
6 2020-10-18 17:30:00 MMKS Podhale KH Polonia Miejska Hala Lodowa 3 : 7
(1:2, 0:3, 2:2)

2. runda

12. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-11-15 00:00:00 ŁKH Łódź UKH Zagłębie więcej
2 2020-11-15 00:00:00 MMKS Podhale UKS Niedźwiadki więcej
3 2020-11-15 00:00:00 Opole HK KH Polonia więcej
4 2020-11-15 00:00:00 UKH Unia MKS Cracovia więcej
5 2020-11-15 00:00:00 MKS Sokoły SMS Toruń więcej
6 2020-11-15 00:00:00 MOSM Tychy KS Katowice Naprzód więcej

13. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-11-21 00:00:00 UKS Niedźwiadki MOSM Tychy więcej
2 2020-11-21 00:00:00 MMKS Podhale KS Katowice Naprzód więcej
3 2020-11-21 00:00:00 UKH Zagłębie KH Polonia więcej
4 2020-11-21 00:00:00 Opole HK ŁKH Łódź więcej
5 2020-11-21 00:00:00 SMS Toruń MKS Cracovia więcej
6 2020-11-21 00:00:00 MKS Sokoły UKH Unia więcej

14. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-11-22 00:00:00 UKS Niedźwiadki KS Katowice Naprzód więcej
2 2020-11-22 00:00:00 MMKS Podhale MOSM Tychy więcej
3 2020-11-22 00:00:00 ŁKH Łódź KH Polonia więcej
4 2020-11-22 00:00:00 Opole HK UKH Zagłębie więcej
5 2020-11-22 00:00:00 MKS Sokoły MKS Cracovia więcej
6 2020-11-22 00:00:00 SMS Toruń UKH Unia więcej

15. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-12-05 00:00:00 MOSM Tychy KH Polonia więcej
2 2020-12-05 00:00:00 KS Katowice Naprzód Opole HK więcej
3 2020-12-05 00:00:00 MKS Cracovia UKS Niedźwiadki więcej
4 2020-12-05 00:00:00 UKH Unia MMKS Podhale więcej
5 2020-12-05 00:00:00 UKH Zagłębie SMS Toruń więcej
6 2020-12-05 00:00:00 ŁKH Łódź MKS Sokoły więcej

16. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-12-06 00:00:00 KS Katowice Naprzód KH Polonia więcej
2 2020-12-06 00:00:00 MOSM Tychy Opole HK więcej
3 2020-12-06 00:00:00 MKS Cracovia MMKS Podhale więcej
4 2020-12-06 00:00:00 UKH Unia UKS Niedźwiadki więcej
5 2020-12-06 00:00:00 ŁKH Łódź SMS Toruń więcej
6 2020-12-06 00:00:00 UKH Zagłębie MKS Sokoły więcej

17. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-12-12 00:00:00 MOSM Tychy MKS Cracovia więcej
2 2020-12-12 00:00:00 KS Katowice Naprzód UKH Unia więcej
3 2020-12-12 00:00:00 UKH Zagłębie KH Polonia więcej
4 2020-12-12 00:00:00 Opole HK ŁKH Łódź więcej
5 2020-12-12 00:00:00 UKS Niedźwiadki UKH Zagłębie więcej
6 2020-12-12 00:00:00 MMKS Podhale ŁKH Łódź więcej

18. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-12-13 00:00:00 MOSM Tychy UKH Unia więcej
2 2020-12-13 00:00:00 KS Katowice Naprzód MKS Cracovia więcej
3 2020-12-13 00:00:00 Opole HK SMS Toruń więcej
4 2020-12-13 00:00:00 MKS Sokoły KH Polonia więcej
5 2020-12-13 00:00:00 MMKS Podhale UKH Zagłębie więcej
6 2020-12-13 00:00:00 UKS Niedźwiadki ŁKH Łódź więcej

19. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2021-01-09 00:00:00 UKH Zagłębie MOSM Tychy więcej
2 2021-01-09 00:00:00 ŁKH Łódź KS Katowice Naprzód więcej
3 2021-01-09 00:00:00 SMS Toruń UKS Niedźwiadki więcej
4 2021-01-09 00:00:00 MKS Sokoły MMKS Podhale więcej
5 2021-01-09 00:00:00 MKS Cracovia KH Polonia więcej
6 2021-01-09 00:00:00 UKH Unia Opole HK więcej

20. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2021-01-10 00:00:00 UKH Zagłębie KS Katowice Naprzód więcej
2 2021-01-10 00:00:00 ŁKH Łódź MOSM Tychy więcej
3 2021-01-10 00:00:00 MKS Sokoły UKS Niedźwiadki więcej
4 2021-01-10 00:00:00 SMS Toruń MMKS Podhale więcej
5 2021-01-10 00:00:00 UKH Unia KH Polonia więcej
6 2021-01-10 00:00:00 MKS Cracovia Opole HK więcej

21. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 0000-00-00 00:00:00 MOSM Tychy SMS Toruń więcej
2 2021-01-16 00:00:00 KS Katowice Naprzód MKS Sokoły więcej
3 2021-01-16 00:00:00 MKS Cracovia UKH Zagłębie więcej
4 2021-01-16 00:00:00 UKH Unia ŁKH Łódź więcej
5 2021-01-16 00:00:00 UKS Niedźwiadki KH Polonia więcej
6 2021-01-16 00:00:00 Opole HK MMKS Podhale więcej

22. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2021-01-17 00:00:00 MOSM Tychy MKS Sokoły więcej
2 2021-01-17 00:00:00 KS Katowice Naprzód SMS Toruń więcej
3 2021-01-17 00:00:00 UKH Unia UKH Zagłębie więcej
4 2021-01-17 00:00:00 MKS Cracovia ŁKH Łódź więcej
5 2021-01-17 00:00:00 Opole HK UKS Niedźwiadki więcej
6 2021-01-17 00:00:00 MMKS Podhale KH Polonia więcej
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V