Sezon Liga Klub Pozycja M Pkt B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
2012/13 Ekstraliga Ciarko PBS Bank Napastnik 9 10 3 7 37 1 0 1 0 8

pokaż/ukryj legende

SHOUTNEWS

2015-09-03 20:19 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrali z mistrzem MOL Ligi DVTK Miskolci Jegesmedvék 3:1 (0:0, 1:0, 2:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Strzyżowski 2, Danton.

2015-09-03 19:28 Po drugiej tercji Ciarko PBS Bank STS Sanok wygrywa z DVTK Miskolci Jegesmedvék 1:0. Bramkę zdobył Marek Strzyżowski w 22 minucie.

2015-09-03 10:49 Metallurg Magnitogorsk z Wojtkiem Wolskim w składzie rozegra dzisiaj kolejne ligowe starcie z Barysem Astana. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL i Ligi Mistrzów.

2015-09-02 20:50 Unia Oświęcim pokonała HC Frýdek-Místek 5:4. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška, Damian Piotrowicz i Wojciech Wojtarowicz.

2015-09-02 19:24 Po czterdziestu minutach Unia Oświęcim prowadzi z HC Frýdek-Místek 4:3. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas, Artur Budzowski, Peter Bezuška i Damian Piotrowicz.

2015-09-02 18:32 Po pierwszej tercji Unia Oświęcim remisuje z HC Frýdek-Místek 2:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Radim Haas i Artur Budzowski.

2015-09-02 14:49 Miroslav Šatan jest kandydatem na generalnego menedżera drużyny złożonej z zawodników europejskich w Pucharze Świata 2016.

2015-09-01 21:35 Naprzód Janów przegrał z Orlikiem Opole 2:5. Bramki dla janowian zdobyli Podsiedlik i Michegonok. Dla opolan trafiali Cichy i Marzec (po dwa razy) oraz Szydło.

2015-09-01 20:53 W jednym z dzisiejszym meczów sparingowych Zagłębie Sosnowiec przegrało z JKH GKS Jastrzębie 2:3

2015-09-01 20:48 Po dwóch tercjach Naprzód Janów przegrywa z Orlikiem 1:3 Bramki: Podsiedlik - Szydło, Cichy, Marzec.

2015-09-01 20:13 Po dwóch tercjach Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 1:2. Bramki: A. Kowalówka - R. Nalewajka i Rostkowski.

. Z kolei w Janowie Orlik Opole po pierwszych dwudziestu minutach prowadzi z Naprzodem 2:0.Trafienia zaliczyli Szydło i Cichy.

2015-09-01 20:06 Hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok przegrali w wyjazdowym sparingu z HC Bemaco Bardejów aż 3:9. Bramki dla sanoczan zdobyli Travis Oullette, Mike Danton i Benjamin Breault.

2015-09-01 19:02 Po pierwszej tercji Zagłębie Sosnowiec przegrywa z JKH GKS Jastrzębie 0:1

2015-09-01 18:44 Pokaz skutecznej gry Bardejowa. Ekipa HC Bemaco po czterdzie4stu minutach prowadzi z sanoczanami 7:2. Gole dla drużyny prowadzonej przez Kariego Rauhanena zdobyli Travis Oullette i Mike Danton

2015-09-01 18:14 Po pierwszej tercji HC Bemaco Bardejów prowadzi z Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:0.

2015-09-01 12:23 Wojtek Wolski i jego Metallurg Magnitogorsk zmierzy się dzisiaj z Jugrą Chanty-Mansyjsk. Zapraszamy na multimedialną relację live z tego starcia - KLIKNIJ.

Na portalu lajfy.com także live z wszystkich spotkań ligi KHL.

2015-08-31 13:46 Klub TatrySki Podhale Nowy Targ ustalił ceny biletów i karnetów: Bilet Normalny - 13 zł, Bilet Ulgowy - 8 zł (kobiety, dzieci, wszyscy uprawnieni do zniżki), Bilet Rodzinny - 23 zł (2 +1, 2+2), KARNETY: 200 zł.

2015-08-30 03:20 Hokeiści Nesty Toruń pokonali Stoczniowca 2014 Gdańsk 12:2. Bramki: Żyliński, Kukuszkin 2 Dołęga 2, M. Kalinowski, Dzięgiel 2, Winiarski, Strużyk, Fraszko, Huzarski - Gołaszewski, Stasiewicz.

2015-08-29 21:50 Po 60.minucie Polska remisuje z Lausitzer Füchse 1:1. Trenerzy obu ekip ustalają, że nie będzie rozgrywana dogrywka ani rzuty karne. Tym samym wynik remisowy jest ostatecznym rozstrzygnięciem.

2015-08-29 21:25 Rzutu karnego nie wykorzystał Damian Kapica i w dalszym ciągu remisujemy z "Łużyckimi Lisami" z Weißwasser.

deho: no i mam uwierz mam
    Kapsel: Jesli tak ma wyglądać SB na hokej net to chyba lepiej będzie jak go Seba zupełnie zlikwiduje
    deho: ale ok myśl co chcesz
    deho: niech mnie usunie konto tyle go proszę on je zakładał i niech le zlikwiduje ok?
    jarek82: już to wczoraj zrobiłem przy następnęj okazji będziesz miał nagane od ochroniarza
    obiektywnie_niepoprawna: myślę, że to ściema
    deho: jemu pasuje źe tu jest takie coś widocznie
    deho: co zrobiłeś?
    deho: ktoś cię ruszał jarek i wezwałeś ochronę?
    deho: jarek robisz sobie wrogów tu
    deho: ja teź ale ja sobie poradzę z nimi a ty?
    jarek82: to ty jesteś wrogiem wszystkich forowiczów nad każdym sie znecasz kto ci popadnie
    Kapsel: Deho jestes dorosły, czy naprawde potrzebujesz zbanowania by tu nie pisać? Dlaczego ciągle mowisz o tej kasacji konta?
    rav.: jakie plotki deho znów rozsiewa
    Kapsel: Niby z szatni ;) ze Danton 2 miesiace temu kontaktował sie z Cichym i oznajmil mu, ze zostaje w Sanoku. haha i dlatego Cichy poszedł do Opola ;D haha
    Kapsel: to SB nigdy nie przestanie mnie zadzwiać ;)
    rav.: i o takie coś wojna.
    Kapsel: nie no wiecej sie tu działo ale ja nie brałem udziału w tym wiec nie wiem co bylo wczesniej
    Kapsel: później o juz tylko same wyzwiska leciały
    rav.: Nadaje się to do programu Trudne sprawy :)
    Kapsel: Dokładnie ;D
    jarek82: ja tam w plptki nie wierze
    Kapsel: w tym przypadku bardziej pasuje "Dlaczego Ja" :)
    jarek82: a to co Danton pokazał zwłaszcza przy trzeciej bramce palce lizać
    deho: jarek to poli mu palce
    deho: rav będziesz w niedzielę na meczu?pokaże ci jarka i sam oceniszgo
    rav.: w szatni mówili że Danton przy 3 bramce chciał podać przed bramkę ale tak źle trafił w krążek i walnal w bramkarza i się udało :)
    obiektywnie_niepoprawna: Deho co, jak co ale w hokeja to on grać potrafi :)
    deho: czy ja be czy on be
    Kapsel: Widać, że chce grać i się stara. Wczoraj najjaśniejsza postac naszej drużyny. Strzyżowskiemu też niczego odmowić nie mozna. Pokazał się ze świetnej strony.
    deho: tak ale inne źeczy na wieki minus
    obiektywnie_niepoprawna: kapsel masz rację
    Kapsel: Dawid daj spokój, po co znowu zaczynasz... ehh... a juz o hokeju na spokojnie sobie gadaliśmy..
    jarek82: marek też
    deho: marek wczoraj był najlepszy
    obiektywnie_niepoprawna: Deho jakie inne rzeczy?