MŚ Dywizji IA: Ukraina spadła do polskiej dywizji
Zakończyły się Mistrzostwa Świata dywizji 1 grupy A rozgrywanych w Słowenii. Do Elity powróciły zespoły ze Słowenii i Austrii. Do dywizji 1B w której grając Polacy spadła reprezentacja Ukrainy.
Japonia - Ukraina 1:2 po karnych (0:1, 0:0, 1:0, 0:0-0:1)
0:1 - 08.48 Yuri Navarenko (Materukhin, Shafarenko)
1:1 - 47.16 Ryo Tanaka (Terao, Suzuki)
1:2 - 65.00 Artem Bondaryev
Kary: 6x2 - 4x2
Strzały: 21-24
Widzów: 640
Bramkarze: Yuta Narisawa 22/24 - Igor Karpenko 20/21
Sędziowali: Aleksi Rantala (FIN) Linesmen: Matjaz Hribar (SLO), Joep Leermakers (NED)
Japonia: Narisawa Yuta; Keller Aaron +A, Kawashima Makoto, Sato Sho, Kawai Takuma, Sato Hiroshi, Tonosaki Jun +C, Yanadori Shinya, Tanaka Go +A, Kuji Shuhei, Ueno Hiroki, Yamada Kotaro, Haga Yosuke, Takahashi Seiji, Tanaka Ryo, Terao Hiromichi, Sasaki Kazumasa, Suzuki Masahito, Ishizuka Takeshi, Mitamura Kohei, Yamashita Takuro
Ukraina: Karpenko Igor; Pobyedonostsev Olexander, Lyutkevych Vitali, Shafarenko Oleg, Tymchenko Oleg, Materukhin Olexander, Klymentyev Sergi +C, Petrukhno Denys, Yakovenko Olexander, Ramazanov Shamil, Kasyanchuk Kostyantyn +A, Navarenko Yuri +A, Isayenko Denys, Mikhnov Andri, Bondaryev Artem, Pastukh Yevgen, Yemelyanenko Yeven, Zabludovsky Denys, Toryanyk Olexander, Donika Vitali, Bobkin Olexander
Węgry - Wielka Brytania 4:5 (2:2, 2:2, 0:1)
0:1 - 01.53 Jonathan Phillips (Lachowicz, Richardson)
1:1 - 03.05 Marton Vas (Ladanyi, Sofron)
2:1 - 06.54 Csaba Kovacs (Sofron)
2:2 - 17.43 Robert Dowd (D.Phillips, Shields) PP1
3:2 - 21.40 Istvan Sofron PS
3:3 - 34.02 Owen Fussey (Shields, Meyers) PP1
4:3 - 36.25 Arpad Mihaly (Lada, Vas)
4:4 - 39.44 David Clarke (Richardson, Dowd)
4:5 - 48.29 Robert Dowd PS
Kary: 6x2 - 4x2+1x5x20
Strzały: 23-30
Widzów: 2460
Bramkarze: Krisztian Budai 25/30 - Stephen Murphy 19/23
Sędziowali: Eduards Odins (LAT) Linesmen: Damir Rakovic (SLO), Rudolf Tosenovjan (CZE)
Węgry: Budai Krisztian; Horvath Andras, Tokaji Viktor +A, Vas Marton, Ladanyi Balazs +A, Sofron Istvan, Szelig Viktor +C, Hegyi Adam, Vas Janos, Hari Janos, Mihaly Arpad, Pozsgai Tamas, Sille Tamas, Kovacs Csaba, Bartalis Istvan, Hetenyi Peter, Lada Balazs, Benk Andras, Galanisz Nikandrosz, Magosi Balint
Wielka Brytania: Murphy Stephen; Phillips David, Meyers Daniel, Myers Matthew, Dowd Robert, Fussey Owen, Lee Stephen, Neilson Corey, Clarke David, Peacock Craig, Shields Colin, Richardson Mark +A, Thomas Mark. Lachowicz Robert, Phillips Jonathan +C, Hill Philip, Hewitt Jason, Farmer Robert, Garside Mark, Longstaff David +A
Austria - Słowenia 2:3 (0:0, 2:3, 0:0)
0:1 - 24.07 Andrej Hebar (Pajic)
1:1 - 25.46 Gerhard Unterluggauer (Baumgartner, Schumnig)
1:2 - 26.08 Marcel Rodman (Music, D.Rodman)
2:2 - 28.09 Thomas Raffl (Hundertpfund) PP1
2:3 - 37.10 Ales Kranjc (D.Rodman) PP1
Kary: 3x2 - 6x2+1x10
Strzały: 25-28
Widzów: 10,500
Bramkarze: Fabian Weinhandl 25/28 - Robert Kristan 23/25
Sędziowali: Alexei Ravodin (RUS) Linesmen: Paul Carnathan (USA), Matt Traub (CAN)
Austria: Weinhandl Fabian; Trattnig Matthias +A, Schumnig Martin, Baumgartner Gregor, Welser Daniel +A, Hundertpfund Thomas, Kirisits Johannes, Reichel Johannes, Latusa Manuel, Grabner Michael, Koch Thomas +C, Altmann Mario, Unterluggauer Gerhard, Herburger Raphael, Geier Stefan, Geier Manuel, Heinrich Dominique, Raffl Thomas, Oberkofler Daniel, Harand Patrick
Słowenia: Kristan Robert; Robar Mitja, Gregorc Blaz, Jeglic Ziga, Ticar Rok, Sabolic Robert, Pavlin Ziga, Rodman David, Music Ales, Rodman Marcel +A, Kranjc Ales, Tavzelj Andrej +A, Kovacevic Sabahudin, Razingar Tomaz +C, Hebar Andrej, Pajic Rok, Dervaric Damjan, Golicic Bostjan, Hocevar Matej, Pance Eric, Pance Ziga
Tabela:
Rk | Państwo | M | Z | ZD | PD | P | BZ/BS | PKT |
1 | Słowenia | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 17:9 | 15 |
2 | Austria | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 24:16 | 10 |
3 | Hungary | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 15:18 | 6 |
4 | Japan | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 13:14 | 6 |
5 | Great Britain | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 14:22 | 5 |
6 | Ukraine | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 12:16 | 3 |
Statystyki i nagrody:
Zawodnik | M | B | A | PKT | ||
1 | Robert Dowd | 5 | 5 | 4 | 9 | |
T2 | Manuel Latusa | 5 | 5 | 2 | 7 | |
- | Colin Shields | 5 | 3 | 4 | 7 | |
T4 | Gregor Baumgartner | 5 | 3 | 3 | 6 | |
- | Rok Ticar | 5 | 3 | 3 | 6 | |
T6 | Olexander Pobyedonostsev | 5 | 4 | 1 | 5 | |
- | David Rodman | 5 | 3 | 2 | 5 | |
- | Oleg Tymchenko | 5 | 3 | 2 | 5 | |
- | Marton Vas | 5 | 3 | 2 | 5 | |
- | Raphael Herburger | 5 | 1 | 4 | 5 |
Zawodnik | M | GAA | SV% | SO | ||
1 | Robert Kristan | 4 | 1,75 | 93,2 | 0 | |
2 | Masahito Haruna | 3 | 2,63 | 91,5 | 1 | |
3 | Yuta Narisawa | 3 | 2,40 | 90,9 | 0 | |
4 | Bence Balizs | 4 | 3,25 | 90,7 | 0 | |
5 | Mykhailo Balaban | 3 | 2,66 | 88,3 | 0 |
Najlepsi zawodnicy według dyrektoriatu:
B:
O:
N:
Media All-stars
B
O
O
N
N
N
MVP
Komentarze