Za granicą

Amerykanie mistrzami świata do lat 18

2017-04-23 22:00:53 1 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych zdobyła w Popradzie tytuł mistrzów świata do lat 18. Amerykanie zostali najlepszym zespołem tej kategorii wiekowej po raz 7. w ostatnich 9 latach.

MŚ U18: Finlandia - USA w finale

2017-04-22 22:36:01 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Niepokonane drużyny Finlandii i USA zmierzą się w niedzielę w finale rozgrywanych na Słowacji Mistrzostw Świata do lat 18.

1

Historyczny mistrz na Słowacji. Cracovia zna wszystkich możliwych rywali

2017-04-22 22:07:19 3 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Z roku na rok wydawało się, że ten moment jest coraz bliżej. Dziś wreszcie nadszedł. Zespół HC '05 Bańska Bystrzyca sięgnął po pierwsze w historii mistrzostwo Słowacji i dopełnił listę uczestników następnej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów.

2

MŚ U18: Trzeci mecz rozstrzygnie o utrzymaniu

2017-04-21 19:57:09 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Reprezentacja Łotwy przedłużyła dziś swoje szanse na pozostanie w elicie Mistrzostw Świata do lat 18. O tym, kto spadnie do I dywizji zadecyduje niedzielny mecz numer 3.

3

MŚ U18: Niesamowity powrót Czechów nic nie dał

2017-04-20 22:06:41 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Reprezentacja Czech przeprowadziła w ćwierćfinale rozgrywanych na Słowacji Mistrzostw Świata do lat 18 pościg, jakiego w historii tego turnieju jeszcze nie było, ale i tak przegrała z Finlandią walkę o półfinał. O medale zagrają także: Rosja, Szwecja i Stany Zjednoczone.

4

Finał DEL2: Borzęcki strzelił, ale Dronia o krok od mistrzostwa

2017-04-19 22:18:11 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Adam Borzęcki strzelił gola w trzecim meczu finału play-offów DEL2, ale to drużyna Pawła Droni ma tytuł mistrzowski na wyciągnięcie ręki.

5

Przed MŚ w Kijowie: Kazachstan w dobrej formie

2017-04-19 21:35:51 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Reprezentacja Kazachstanu w swoim ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata dywizji I grupy A pokonała beniaminka elity MŚ.

6

Błyskawiczny finał. Kometa Brno mistrzem po 51 latach

2017-04-19 20:19:44 1 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

51 lat czekali kibice Komety Brno na zdobycie przez ich ulubiony zespół mistrzostwa kraju. Drużyna z Brna po błyskawicznym finale play-offów czeskiej ekstraklasy zdetronizowała Bílí Tygři Liberec.

7

Przed MŚ w Kijowie: Trener Węgier ogłosił skład

2017-04-19 17:49:30 0

Selekcjoner reprezentacji Węgier Rich Chernomaz ogłosił ostateczny skład swojej drużyny na rozpoczynające

W wieku 88 lat zmarł Augustin Bubník, członek Galerii Sław czeskiego i fińskiego hokeja

2017-04-19 02:07:58 0

Mistrz świata z roku 1949, rok wcześniej zdobył srebrny medal olimpijski, a rok później skazany

MŚ U18: Finlandia i USA najlepsze w grupach

2017-04-18 21:36:02 0

Reprezentacje Finlandii i USA wygrały swoje grupy na Mistrzostwach Świata elity do lat 18 odbywających

Przed MŚ w Kijowie: Węgrzy przegrali wszystkie sparingi

2017-04-18 21:11:00 0

Reprezentacja Węgier przegrała swój ostatni sparing przed Mistrzostwami Świata dywizji I grupy A.

Odrobny z trzema nagrodami

2017-04-18 14:33:35 0

Przemysław Odrobny ma za sobą bardzo udany sezon w English Premier Ice Hockey League. Jego dobrą postawę

MŚ U18: Udany rewanż Amerykanów

2017-04-17 22:05:53 0

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych wygrała z Czechami na Mistrzostwach Świata do lat 18, rewanżując

Gol bramkarza w OHL (WIDEO)

2017-04-17 20:28:32 0

Perspektywiczny bramkarz draftowany przez Edmonton Oilers Dylan Wells zdobył gola w Ontario Hockey League.

DEL: Red Bull Monachium obronił tytuł

2017-04-17 19:09:58 0

Red Bull Monachium po raz drugi z rzędu został mistrzem Niemiec. Swój siódmy już tytuł do kolekcji

Finał DEL2: Dronia z asystą i bliżej zwycięstwa

2017-04-17 18:42:16 0

Paweł Dronia zaliczył asystę w drugim meczu finału DEL2. Jego zespół jest znacznie bliżej końcowego

Przed MŚ w Kijowie: Austriacy wygrali próbę generalną

2017-04-17 18:26:28 0

Reprezentacja Austrii odniosła zwycięstwo w swoim ostatnim sparingu przed startującymi w sobotę Mistrzostwami

MŚ U18: Obrońcy tytułu z kompletem punktów

2017-04-16 21:58:42 0

Broniąca mistrzowskiego tytułu reprezentacja Finlandii odniosła kolejne zwycięstwo na rozgrywanych

Esbjerg Energy mistrzem Danii

2017-04-16 21:00:48 0

Klub Esbjerg Energy wygrywając dramatyczny piąty mecz finału Metal Ligaen zapewnił sobie drugi z

Przed MŚ w Kijowie: Austriacy lepsi od rywala z elity

2017-04-16 20:33:31 0

Reprezentacja Austrii pokonała beniaminka elity Mistrzostw Świata w swoim przedostatnim sparingu przed

Puchar Gagarina dla SKA (WIDEO)

2017-04-16 20:00:26 0

SKA Petersburg wraca na szczyt rosyjskiego hokeja. Po pięciomeczowym finale KHL drużyna Oļegsa Znaroksa

MŚ U18: Tłumy na trybunach. Amerykanie lepsi w klasyku

2017-04-15 22:21:58 0

Hokejowy klasyk USA - Rosja był największym wydarzeniem soboty na rozgrywanych na Słowacji Mistrzostwach

Przed MŚ w Kijowie: Zwycięstwo Kazachstanu w przedostatnim sparingu

2017-04-15 21:19:45 0

Reprezentacja Kazachstanu odniosła zwycięstwo w meczu towarzyskim w ramach przygotowań do Mistrzostw

Austriacy bez zawodników NHL. Vanek się przestraszył

2017-04-15 13:41:42 0

To już pewna wiadomość. Reprezentacja Austrii podczas rozpoczynających się za tydzień Mistrzostw

Trzecie zwycięstwo SKA. Puchar tuż, tuż (WIDEO)

2017-04-15 10:44:15 0

Hokeiści SKA Sankt Petersburg pokonali wczoraj Mietałłurga Magnitogorsk 3:2 i są o krok od zdobycia

MŚ U18: Zwycięstwa Czechów i Szwajcarów

2017-04-14 22:22:16 0

Reprezentacje Czech i Szwajcarii odniosły zwycięstwa w drugim dniu rozgrywanych na Słowacji Mistrzostw

Przed MŚ w Kijowie: Koreańczycy zaczęli treningi

2017-04-14 18:28:04 0

Reprezentacja Korei Południowej rozpoczęła wczoraj przygotowania do Mistrzostw Świata dywizji I grupy

Ukraińcy mają problemy przed mistrzostwami. "Nadzieja umiera ostatnia"

2017-04-14 16:10:09 1

Z dużymi problemami zmaga się przed "domowymi" Mistrzostwami Świata I dywizji grupy A reprezentacja

Mistrzostwa Świata U18: Gospodarze przegrali po pięknym pościgu

2017-04-13 22:36:18 0

Na Słowacji rozpoczęły się Mistrzostwa Świata elity do lat 18. W pierwszym dniu turnieju gospodarze

Przed MŚ w Kijowie: 8 odpadło z kadry Węgier. Jest nowy naturalizowany

2017-04-13 22:00:27 0

8 zawodników skreślili trenerzy reprezentacji Węgier z kadry przygotowującej się do Mistrzostw Świata

Wielka Brytania gotowa na mecze z Polską

2017-04-13 16:14:58 0

Już jutro reprezentacja Polski w Nottingham (20:30) rozegra pierwsze spotkanie z Wielką Brytanią w

93 minuty ostrej walki. Drugie zwycięstwo SKA

2017-04-13 11:57:13 0

Hokeiści SKA Sankt Petersburg po niezwykle dramatycznym meczu pokonali Mietałłurga Magnitogorsk 2:1.

Przed MŚ w Kijowie: Skład Kazachstanu prawie gotowy

2017-04-12 21:09:20 0

Choć do rozpoczęcia Mistrzostw Świata dywizji I grupy A w Kijowie pozostało jeszcze 10 dni, to znamy

Przed MŚ w Kijowie: 6 Austriaków odesłanych do domu

2017-04-12 19:02:58 0

6 zawodników odesłał do domów ze zgrupowania reprezentacji Austrii przed Mistrzostwami Świata dywizji