Za granicą

Hokejowa Liga Mistrzów: Szwedzi już pewni miejsca w finale

2019-12-10 22:40:17 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

3 zespoły ze Szwecji i czeski jedynak zagrają w półfinałach Hokejowej Ligi Mistrzów. Szwedzi są już pewni, że jak we wszystkich poprzednich edycjach będą mieli przedstawiciela w finale, za to dziś odpadli wszyscy ćwierćfinaliści ze Szwajcarii.

Rosja straci Mistrzostwa Świata? "Zostawcie niewinnych sportowców w spokoju"

2019-12-10 17:30:56 1 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Organizacja hokejowych Mistrzostw Świata w Rosji w 2023 roku stanęła pod znakiem zapytania. Ale prezydent Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie (IIHF) René Fasel krytykuje decyzję o wykluczeniu Rosji z najważniejszych imprez sportowych.

1

Mecz przerwany w 3. minucie. Przez zawał serca kibica

2019-12-09 17:17:46 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

12 tysięcy kibiców nagle przestało dopingować, a zawodnicy udali się do szatni. Z powodu zawału serca kibica na trybunach wczorajszy mecz przerwano już w 3. minucie i tego dnia już nie został dokończony.

2

USHL: 5. gol Jakuba Lewandowskiego (WIDEO)

2019-12-07 09:17:54 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Jakub Lewandowski przerwał serię 11 meczów bez gola i trafił do siatki w meczu najlepszej amerykańskiej ligi juniorskiej.

3

ECHL: Zwycięska asysta Alana Łyszczarczyka (WIDEO)

2019-12-07 08:35:21 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Alan Łyszczarczyk asystował przy jedynym golu swojej drużyny w wygranym meczu z filialnym klubem mistrzów NHL.

4

Wyrok więzienia za faul na lodzie jest ostateczny (WIDEO)

2019-12-04 16:53:48 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Wyrok skazujący hokeistę na karę więzienia za uderzenie rywala podczas meczu stał się ostateczny. Zawodnik postanowił nie odwoływać się od decyzji sądu.

5

Hokejowa Liga Mistrzów: Obrońcy tytułu przegrali z debiutantem

2019-12-03 22:48:52 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Broniąca tytułu w Hokejowej Lidze Mistrzów Frölunda Göteborg znów będzie musiała w rewanżu odrobić straty, jeśli chce dalej walczyć o czwarty triumf w rozgrywkach. Bardzo blisko półfinału po pierwszym meczu ćwierćfinałowym jest za to grupowy rywal GKS-u Tychy.

6

Brutal powalił sędziego na lód. Jest kara (WIDEO)

2019-12-03 16:52:45 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Gracz znany z rekordowych wyników w zbieraniu kar tym razem zaatakował sędziego, który znalazł się na jego drodze. Dziś poznał karę za swoje zachowanie.

7

ECHL: Gol Łyszczarczyka pomógł wydłużyć serię zwycięstw (WIDEO)

2019-12-01 23:36:49 0

Alan Łyszczarczyk strzelił 9. gola w lidze ECHL. Zespół Polaka odniósł 5. zwycięstwo z rzędu i został liderem swojej dywizji.

Tipsport extraliga: "Jak nóż w masło". Aron Chmielewski najlepszy na lodzie (WIDEO)

2019-12-01 17:17:34 0

Dwa efektowne gole strzelił Aron Chmielewski w dzisiejszym meczu czeskiej Tipsport extraligi. Polak został wybrany najlepszym graczem swojego zespołu, który rozgromił outsidera rozgrywek.

USHL: Punkt Jakuba Lewandowskiego po długiej przerwie

2019-12-01 10:48:21 0

Jakub Lewandowski po raz pierwszy od prawie półtora miesiąca punktował w meczu USHL. Nie wystarczyło to jednak jego drużynie do odniesienia zwycięstwa w dniu, w którym na lód w Sioux Falls poleciały maskotki.

II liga słowacka: Sanoczanie przegrywają z nowym liderem

2019-12-01 07:41:01 0

Hokeiści Ciarko Niedźwiadki Sanok przegrali w ramach II ligi słowackiej grupy B z HKM Rimavská Sobota 2:5. Przy porażce Hummenego goście objęli fotel lidera tabeli.

ECHL: Asysta Łyszczarczyka na koniec "trójmeczu" z jednym rywalem (WIDEO)

2019-11-29 07:40:07 0

Alan Łyszczarczyk znów asystował w meczu ligi ECHL, a jego zespół z kompletem zwycięstw zakończył serię 3 meczów z tym samym rywalem.

ECHL: Alan Łyszczarczyk z asystą i pochwałami od trenera (WIDEO)

2019-11-28 07:35:02 0

Alan Łyszczarczyk zaliczył tej nocy polskiego czasu asystę w meczu ligi ECHL, a jego zespół zaczął "długi weekend" związany z amerykańskim Świętem Dziękczynienia kolejnym udanym pościgiem.

Pierwsze zwycięstwo Valtonena po wstydliwym rekordzie w I tercji

2019-11-24 23:18:07 0

Selekcjoner reprezentacji Polski Tomek Valtonen po dramatycznym meczu odniósł pierwsze zwycięstwo w roli trenera w drugiej lidze szwedzkiej. Jego podopieczni wyszarpali rywalom wygraną, mimo że w pierwszej tercji ustanowili niechlubny rekord XXI wieku w szwedzkim hokeju.

II liga słowacka: Sanok wskakuje na podium

2019-11-24 22:32:04 2

Hokeiści Ciarko Niedźwiadki Sanok odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu w II lidze słowackiej grupy wschodniej. Sanoccy hokeiści w sobotni wieczór w meczu wyjazdowym pokonali HK Bardejów 3:1. Ekipa z Podkarpacia obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli.

EIHL: Zwycięski gol Patryka Wronki w meczu mistrza z wicemistrzem (WIDEO)

2019-11-24 19:27:48 1

Patryk Wronka strzelił zwycięskiego gola w meczu mistrza z wicemistrzem Wielkiej Brytanii. Zespół Polaka dwa razy w ciągu dwóch dni pokonał swojego wielkiego rywala i przerwał serię porażek.

ECHL: Alan Łyszczarczyk bohaterem wielkiego pościgu (WIDEO)

2019-11-24 10:33:41 2

Alan Łyszczarczyk był pierwszą gwiazdą rozegranego tej nocy meczu ECHL i najlepszym graczem dnia w całej lidze. Polak swoimi golami najpierw zaczął, a później w dogrywce zakończył wielki pościg swojej drużyny, która odrobiła trzybramkową stratę do rywali.

ECHL: Gol Alana Łyszczarczyka po "polskiej" akcji (WIDEO)

2019-11-23 08:48:56 0

Alan Łyszczarczyk strzelił 6. gola w tym sezonie. Polak w trzeciej tercji dał drużynie nadzieję na odrobienie strat, ale Fort Wayne Komets ponownie przegrali z Toledo Walleye.

Valtonen zaczął od porażki mimo prezentu od bramkarza rywali (WIDEO)

2019-11-20 23:37:11 1

Tomek Valtonen zadebiutował w roli trenera nowego klubu. Selekcjoner reprezentacji Polski w debiucie poniósł porażkę w meczu "na dnie" tabeli szwedzkiej drugiej ligi. I to, mimo że bramkarz rywali sprezentował jego drużynie gola.

Hokejowa Liga Mistrzów: Red Bull w ćwierćfinale (WIDEO)

2019-11-20 22:31:16 0

Red Bull Monachium uzupełnił listę ćwierćfinalistów rozgrywek Hokejowej Ligi Mistrzów. Niemiecki zespół rozstrzelał się w trzeciej tercji i rozbił w rewanżowym meczu 1/8 finału mistrzów Białorusi.

Hokejowa Liga Mistrzów: Szwedzi i Szwajcarzy zdominowali 1/8 finału

2019-11-19 22:53:39 0

Po 3 drużyny ze Szwecji i Szwajcarii oraz 1 z Czech awansowały dziś do ćwierćfinałów Hokejowej Ligi Mistrzów. Odpadł za to ostatni przedstawiciel Finlandii.

Tipsport extraliga: Aron Chmielewski strzelił w zaległym meczu (WIDEO)

2019-11-19 20:05:21 0

Aron Chmielewski strzelił gola w zaległym meczu dwóch ostatnich mistrzów Czech w Tipsport extralidze. Zespół Oceláři Trzyniec skutecznie wykorzystał kryzys rywala.

Nowe wyzwanie Valtonena

2019-11-19 13:40:25 1

Tomek Valtonen szybko znalazł nową pracę. Selekcjoner reprezentacji Polski przyjął ofertę szwedzkiego klubu Mora IK, który występuje na co dzień w Allsvenskan, czyli na drugim poziomie rozgrywkowym.

Znów to zrobił! Fantastyczny gol bez oddania strzału (WIDEO)

2019-11-18 22:40:48 0

Za mistrza sztuczki z imitowaniem strzału przed bramkarzem uchodzi Nikita Kuczerow. Ale gwiazdor Tampa Bay Lightning nie był w tej konkurencji pierwszy. Dziś fantastycznego gola trickiem bez strzału zdobył gracz, u którego MVP ostatniego sezonu NHL prawdopodobnie to zagranie podpatrzył.

Piękne zachowanie kibiców. Hymn a cappella w święto państwowe (WIDEO)

2019-11-18 17:09:49 0

W piękny sposób uczcili święto państwowe przed meczem ligowym kibice w czeskim Ołomuńcu. Wobec awarii mikrofonu postanowili sami, a cappella odśpiewać hymn.

ECHL: Gol i asysta Alana Łyszczarczyka. Batman wygrał z Jokerem (WIDEO)

2019-11-18 08:08:51 0

Alan Łyszczarczyk strzelił gola i zaliczył asystę w nocnym meczu ligi ECHL. Jego zespół, który wystąpił w roli Jokera nie mógł się jednak ostatecznie cieszyć, bo oddał rywalom trzybramkowe prowadzenie i przegrał z Batmanem.

EIHL: Patryk Wronka strzelił z zerowego kąta (WIDEO)

2019-11-17 21:40:24 0

Patryk Wronka z zerowego kąta strzelił dziś 2. gola w rozgrywkach brytyjskiej EIHL. Dla drużyny Polaka były to jednak tylko miłe złego początki, bo poniosła kolejną porażkę.

Puchar Kontynentalny: Cracovia poznała rywali

2019-11-17 20:49:51 0

Drużyny SønderjyskE Vojens i Nottingham Panthers będą rywalami Cracovii w turnieju finałowym Pucharu Kontynentalnego. Obie ekipy dziś wywalczyły awans z grupy E III rundy.

Tipsport extraliga: Asysta Arona Chmielewskiego w 150. meczu (WIDEO)

2019-11-17 16:47:55 0

Aron Chmielewski zaliczył asystę w swoim 150. meczu w sezonach zasadniczych czeskiej extraligi. Po podaniu Polaka drużyna Oceláři Trzyniec przypieczętowała wyjazdowe zwycięstwo w 19. kolejce.

II liga słowacka: Sanok wygrywa w Sabinovie

2019-11-17 15:57:15 0

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli hokeiści Ciarko Niedźwiadki Sanok w ramach II ligi słowackiej gruby wschodniej. W wyjazdowym spotkaniu sanoczanie pewnie pokonali HK Savinov 7:2 i tracą już tylko trzy punkty do trzeciego miejsca w tabeli.

Puchar Kontynentalny: Gospodarze o krok od awansu z grupy E

2019-11-16 21:47:12 0

Nioman Grodno jest na razie jedynym zespołem pewnym udziału w turnieju finałowym Pucharu Kontynentalnego. W grupie E, która rywalizuje w duńskim Vojens po dwóch dniach jeszcze nikt nie awansował, ale najbliżej sukcesu są gospodarze.

Historyczny wyrok. Kara więzienia za faul podczas meczu (WIDEO)

2019-11-16 13:31:41 0

Po dwóch miesiącach od brzydkiego faulu na lodzie zapadł historyczny wyrok. Sąd orzekł wobec hokeisty karę więzienia za brutalny atak na rywala.

ECHL: Alan Łyszczarczyk punktował po raz piąty z rzędu (WIDEO)

2019-11-16 08:32:08 0

W piątym kolejnym meczu ECHL punktował Alan Łyszczarczyk. Jego drużyna odniosła bardzo efektowne zwycięstwo w obecności ponad 8 tysięcy widzów.

Puchar Kontynentalny: Zwycięstwa "Panter" i gospodarzy w Danii

2019-11-15 21:39:53 0

Nie tylko w Krakowie w ten weekend rozgrywany jest turniej III rundy Pucharu Kontynentalnego. Dziś odbyły się także pierwsze mecze grupy, która rywalizuje w Danii.

Tipsport extraliga: Aron Chmielewski strzelił, bramkarz Trzyńca przerwał karierę (WIDEO)

2019-11-15 19:48:58 0

Z golem wrócił do gry w klubie Aron Chmielewski po przerwie na występy w reprezentacji. Polak dziś zdobył zwycięską bramkę dla Oceláři Trzyniec. Mistrzowie Czech zagrali już bez bramkarza Patrika Bartošáka, który z powodu problemów psychicznych przerwał karierę.