Za granicą

Chmielewski wrócił z golem i asystą

2014-11-22 19:34:35 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Aron Chmielewski wrócił do gry po kontuzji żeber, której nabawił się podczas meczu reprezentacji Polski z Koreą Południową. W swoim pierwszym występie po prawie dwutygodniowej przerwie pokazał, że po urazie nie ma już śladu.

DEL 2: Dwie asysty Adama Borzęckiego

2014-11-21 22:09:35 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Dwie asysty zaliczył w trzeciej tercji dzisiejszego meczu Bietigheim Steelers z Dresdner Eislöwen Adam Borzęcki. Zespół polskiego obrońcy wygrał decydującą część gry aż 4:0 i nadal prowadzi w tabeli niemieckiej drugiej ligi z aż 11 punktami przewagi nad wiceliderem.

1

"G*wno, g*wno, g*wno" - nietypowy wywiad wybitnego trenera (WIDEO)

2014-11-21 18:24:20 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

To był pewnie najdziwniejszy wywiad, jaki zdarzył się w ostatnich latach w świecie hokeja. Wybitny szwajcarski trener Arno Del Curto wtrącił się do rozmowy dziennikarza ze swoim podopiecznym Grégorym Hofmannem i używając wulgarnych słów zmusił młodego gracza do ujawnienia, że ten podpisał już kontrakt z klubem, któremu chwilę wcześniej strzelił decydującego o wyniku meczu gola.

2

SHL: lider wygrał po 16 karnych

2014-11-20 21:40:02 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

16 rzutów karnych potrzeba było do rozstrzygnięcia najciekawszego spotkania 22. kolejki SHL. Prowadząca w tabeli Frölunda Göteborg trzykrotnie oddawała w nim prowadzenie, ale ostatecznie odniosła zwycięstwo i uciekła próbującej ją gonić reszcie stawki.

3

Bochenski zagra w Polsce? "Wreszcie odwiedzę dziadków" (WIDEO)

2014-11-20 17:55:34 6 Autor: Jarosław Grabowski Źródło Hokej.Net/shaiba.kz

Mający na swoim koncie ponad 150 występów w NHL Brandon Bochenski może być gwiazdą reprezentacji Kazachstanu na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata dywizji I grupy A, które mają się odbyć w Polsce. Zawodnik cieszy się na myśl o możliwym występie w kraju, z którego pochodzą jego dziadkowie, a w Kazachstanie powoli ustawia się kolejka kandydatów do gry w kadrze pochodzących zza Oceanu.

4

SHL: najlepsza obrona wygrała z najlepszym atakiem

2014-11-18 22:25:32 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

W 21. kolejce szwedzkiej ekstraklasy hitowo zapowiadało się spotkanie najmocniejszej formacji ataku SHL z najlepszą obroną ligi. Frölunda Göteborg broniła tak dobrze, że ofensywne gwiazdy Linköpings HC nie miały dziś wiele do powiedzenia.

5

Znojmo wygrywa po raz piąty z rzędu

2014-11-17 18:46:26 0 Autor: Jacek Radzieńciak Źródło hcorli.cz

W niedzielę 17 listopada rozegrano 18 kolejkę EBEL. Największą niespodziankę zanotowano w Wiedniu, gdzie lider przegrał na własnym lodzie z outsiderem.

6

DEL2: Dronia rozstrzygnął szesnastym karnym

2014-11-16 21:05:17 5 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Bohaterem prawdziwego hokejowego horroru był dziś w meczu niemieckiej drugiej ligi Paweł Dronia. Jego zespół w ostatniej minucie trzeciej tercji stracił dwubramkowe prowadzenie, ale Polak uratował zwycięstwo rozstrzygając o wyniku w ósmej rundzie rzutów karnych. Asysty zanotowali Adam Borzęcki i Adam Domogała, których drużyny zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w tabeli.

7

SHL: Djurgården wraca do czołówki

2014-11-15 20:53:27 0

Najbardziej utytułowany szwedzki klub hokejowy powoli wraca do ścisłej czołówki swojej ligi. Zespół

DEL2: Zwycięski gol Droni, udany dzień Polaków

2014-11-14 21:46:14 0

Po przerwie reprezentacyjnej do gry wrócili hokeiści niemieckiej drugiej ligi, a wśród nich trzech

SHL: Mistrz strzelił jak zwykle, ale przegrał

2014-11-13 21:19:15 0

Niewiele brakowało, by mistrz Szwecji w 19. kolejce rozgrywek SHL przerwał swoją niezwykłą serię

Deutschland Cup: Szwajcaria druga, Niemcy jak Polacy

2014-11-09 18:54:08 0

Reprezentacja Szwajcarii zajęła drugie miejsce w rozgrywanym w Monachium turnieju towarzyskim Deutschland

Puchar Karjali: Szwecja wygrała po 17 latach

2014-11-09 17:18:51 0

17 lat czekali Szwedzi na wygranie organizowanego przez ich wielkich hokejowych rywali Finów turnieju

Niemcy wygrali Deutschland Cup

2014-11-08 21:56:06 0

Reprezentacja Niemiec po dwóch dniach rozgrywek zapewniła sobie zwycięstwo w turnieju Deutschland

EIHC: Zwycięstwo Słowenii w Lublanie

2014-11-08 21:03:54 0

Reprezentacja Słowenii wygrała rozgrywany w hali Tivoli w Lublanie turniej EIHC. W decydującym spotkaniu

KHL: Wolski powrócił do gry

2014-11-08 19:02:57 0

Wojtek Wolski wykurował już urazy swojej kontuzji i powrócił do gry w zespole Torpeda. Polak nie

EIHC: Norwegia najlepsza mimo porażki

2014-11-08 17:15:11 0

Reprezentacja Norwegii przegrała z Danią w ostatnim dniu rozgrywanego w Stavanger turnieju EIHC. Mimo

Finlandia ze Szwecją o Puchar Karjali

2014-11-08 17:14:23 0

Niedzielny mecz Finlandii ze Szwecją zadecyduje o tym, która z tych drużyn wygra rozgrywany w Helsinkach

Deutschland Cup: Porażka Kanady na początek

2014-11-07 22:32:07 0

Reprezentacja Kanady złożona z graczy klubów europejskich od porażki ze Słowacją rozpoczęła swój

EIHC w Lublanie: Kristan zatrzymał Białoruś

2014-11-07 22:07:45 0

Aż 46 strzałów oddała reprezentacja Białorusi w meczu ze Słowenią na rozgrywanym w Lublanie turnieju

EIHC: Norwegia blisko zwycięstwa w Stavanger

2014-11-07 21:35:19 0

Reprezentacja Norwegii po drugim kolejnym zwycięstwie jest blisko wygrania turnieju z cyklu EIHC odbywającego

Najskuteczniejsi na Słowacji

2014-11-05 20:55:30 0

Słowacki portal sport7.sk opublikował listę 10 najskuteczniejszych zawodników w historii miejscowej

Kadra Węgier na turniej w Budapeszcie

2014-11-05 18:29:53 1

Selekcjoner reprezentacji Węgier Rich Chernomaz podał kadrę na rozpoczynający się w piątek turniej

Przewrócił bramkę, by nie wpuścić gola (WIDEO)

2014-11-03 22:05:30 6

Nietypowy sposób na uniknięcie straty gola w niemal beznadziejnej sytuacji wybrał ostatniej nocy w

Polskie punkty w DEL2

2014-11-02 19:19:30 2

Paweł Dronia zaliczył asystę w niedzielnym meczu DEL2, a jego zespół Fischtown Pinguins Bremerhaven

DaCosta wrócił na Wyspy Brytyjskie

2014-11-02 17:14:33 0

Justin DaCosta, który do niedawna występował w drużynie Ciarko PBS Bank KH Sanok, znalazł nowy klub.

SHL: Nastolatek boheterem meczu na szczycie

2014-11-01 21:02:36 0

W ubiegłym sezonie Andreas Johnson był najlepiej punktującym juniorem szwedzkiej ekstraklasy. Gdy

Dwa gole Chmielewskiego

2014-11-01 20:06:11 10

Dwa gole w nieco ponad 3 minuty strzelił Aron Chmielewski w 20. kolejce czeskiej 1. Ligi. Polak pomógł

Dziesiąte trafienie "Malasia"

2014-10-30 22:49:23 2

Swindon Wildacts pokonali na własnym lodzie Milton Keynes Lightning 5:4. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędna

Bajanik znalazł nowy klub

2014-10-30 18:40:36 0

David Bajanik, który do niedawna występował w drużynie oświęcimskiej Unii, podpisał kontrakt ze

Aron Chmielewski z asystą

2014-10-29 20:16:42 3

Aron Chmielewski zaliczył piątą asystę w rozgrywkach czeskiej 1. Ligi. Drużyna AZ Hawierzów, w

SHL: najlepszy snajper nie przejął się kadrą

2014-10-28 21:28:35 1

Najlepszego strzelca szwedzkiej ekstraklasy zabrakło wśród graczy powołanych do reprezentacji "Trzech

Kolejne trafienie "Malasia"

2014-10-28 16:18:09 3

Drużyna Tomasza Malasińskiego, Swindon Wildcats, poniosła w miniony weekend dwie porażki. "Żbiki"

A. Borzęcki: moja drużyna klubowa jest lepsza od reprezentacji

2014-10-27 20:33:07 7

- Nasza drużyna klubowa jest silniejsza, niż reprezentacja Polski - mówi Adam Borzęcki w wywiadzie

Trzyniec poległ w meczu na szczycie

2014-10-27 14:03:01 5

W niedzielę 26 października rozegrano 16 kolejkę czeskiej ekstraligi. Z pewnością do udanych minionego

DEL2: Asysta Borzęckiego, 10 punktów przewagi Steelers

2014-10-26 21:17:40 0

Adam Borzęcki zanotował asystę w meczu 14. kolejki DEL pomiędzy Bietigheim Steelers, a Kassel Huskies.