Za granicą

DEL2: Paweł Dronia w półfinale. Polacy zagrają przeciwko sobie?

2018-03-25 19:41:00 0 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Paweł Dronia wywalczył ze swoją drużyną awans do półfinału play-offów DEL2. O finał może zagrać przeciwko Adamowi Borzęckiemu, co przynajmniej jednemu z nich umożliwiłoby wzmocnienie reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata dywizji IA.

SHL: Växjö i Djurgården o krok od półfinału (WIDEO)

2018-03-25 12:20:58 0 Autor: Dawid Antczak Źródło hokej.net

Zarówno Växjö Lakers, jak i Djurgården Sztokholm wygrali swoje wyjazdowe spotkania ćwierćfinałowe i prowadzą w swoich seriach 3-1, co oznacza, że każdej z tych ekip brakuje już tylko jednego zwycięstwa do awansu do półfinału.

1

Play-offy OHL: Ważny gol, asysta i niesportowe zachowanie Łyszczarczyka (WIDEO)

2018-03-25 09:38:27 1 Autor: jrk Źródło Hokej.Net

Alan Łyszczarczyk uratował swoją drużynę przed porażką w drugim meczu pierwszej rundy play-offów OHL. Polak miał obfitujący w wydarzenia wieczór.

2

HLM: Znani już są pierwsi uczestnicy przyszłej edycji rozgrywek

2018-03-25 03:01:33 0 Autor: Dawid Antczak Źródło hokej.net

Znanych jest już 15 uczestników kolejnej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Na poznanie kolejnych będzie trzeba poczekać do zakończenia fazy play-off w poszczególnych ligach krajowych.

3

Dziewiąta bramka Wojtka Stachowiaka

2018-03-25 00:23:54 0 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

Występujący w amerykańskiej lidze juniorów USHL napastnik Wojciech Stachowiak po sześciu meczach bez punktu zdobył swojego dziewiątego gola w barwach Central Illinois Flying Aces.

4

DEL: Pozostała tylko jedna niewiadoma (WIDEO)

2018-03-24 21:09:03 0 Autor: Dawid Antczak Źródło hokej.net

Red Bull Monachium, Eisbären Berlin i Adler Mannheim to drużyny, które w piątek wywalczyły sobie awans do półfinałów. Dołączy do nich albo zespół z Norymbergi, albo z Kolonii. Ice Tigers prowadzą z „Rekinami” 3-2.

5

SHL: Skellefteå AIK o krok od awansu (WIDEO)

2018-03-24 15:54:26 0 Autor: Dawid Antczak Źródło hokej.net

Już 3-0 prowadzi Skellefteå AIK w swojej serii ćwierćfinałowej z Färjestad Karlstad, po piątkowej wygranej na wyjeździe 4:1.

6

Liiga: KalPa odrobiła wszystkie straty w 9 minut (WIDEO)

2018-03-24 15:19:37 0 Autor: Dawid Antczak Źródło hokej.net

KalPa Kuopio przegrywała z Tapparą po 50 minutach gry 1:3, a wygrała 4:3, strzelając rywalom trzy bramki w 9 minut. Dzięki tej wygranej stan rywalizacji w tej parze został wyrównany.

7

Tipsport Liga: Hattrick Kytnára przybliżył Zwoleń do półfinałów

2018-03-24 12:42:45 0

Milan Kytnár strzelił trzy gole z czterech, które zdobyła wczoraj drużyna HKM Zwoleń w ćwierćfinałowym

NLA: EHC Biel-Bienne uzupełnił skład półfinalistów (WIDEO)

2018-03-24 10:14:12 0

Ostatnią drużyną, która wywalczyła awans do półfinałów jest ekipa EHC Biel-Bienne, która w

KHL: Bramka Wojtka Wolskiego na pożegnanie z rozgrywkami play-off (WIDEO)

2018-03-24 00:48:33 0

Mietałłurg Magnitogorsk znajduje się już poza fazą play-off. Wojtek Wolski na pożegnanie z rozgrywkami

Borzęcki asystował i jest w półfinale. Dronia coraz bliżej

2018-03-23 22:00:31 0

Adam Borzęcki asystował dziś w meczu play-offów niemieckiej DEL2 i może już przygotowywać się

Pasiut wrócił i awansował do finału. Będzie wielki rewanż

2018-03-23 19:06:24 0

Grzegorz Pasiut wrócił do składu Niomana Grodno po kontuzji. Jego drużyna po raz drugi z rzędu awansowała

DEL: „Byki” i „Polarne Niedźwiedzie” już pukają do półfinałowych bram (WIDEO)

2018-03-23 14:51:20 0

Już tylko jedno zwycięstwo dzieli ekipy Red Bulla Monachium i Eisbären Berlin od awansu do najlepszej

SHL: Faworyci odzyskali należne im pozycje (WIDEO)

2018-03-23 12:50:46 0

Po ostatnich wyjazdowych porażkach Djurgårdens i Växjö, rywalizacja powróciła do hal, w których

KHL: Najdłuższy mecz w historii KHL (WIDEO)

2018-03-23 11:52:41 0

142 minuty i 4 sekundy tyle wynosi czas najdłuższego meczu w historii KHL. Jokerit Helsinki potrzebował

Tipsport Liga: Dukla Trenczyn kolejnym półfinalistą

2018-03-23 10:06:53 0

Czterech spotkań potrzebowała trenczyńska Dukla do tego, żeby wyeliminować HK Poprad i zameldować

Liiga: Grad bramek, a wśród nich hattrick Perrina (WIDEO)

2018-03-23 08:58:28 0

W Lappeenrancie padło aż 11 bramek, z czego sześć strzelili goście z Turku, a połowa ich dorobku

Play-offy OHL: Świetny mecz Łyszczarczyka. Polak najlepszy na lodzie (WIDEO)

2018-03-23 07:18:25 0

Znakomity początek play-offów OHL zaliczył ostatniej nocy Alan Łyszczarczyk. Polak został wybrany

SHL: Udana pogoń Frölundy (WIDEO)

2018-03-22 14:33:12 0

W „indiańskich” derbach Frölunda, przegrywając z Malmö po 11 minutach trzeciej tercji zdołała

KHL: Dwie kolejne asysty Wojtka Wolskiego (WIDEO)

2018-03-22 12:49:40 0

Wojtek Wolski zaliczył dwie asysty w meczu Mietałłurga z Ak Barsem Kazań, ale dla jego drużyny mecz

Tipsport Liga: Dukla Trenczyn wciąż niepokonana

2018-03-22 11:02:55 0

Po dwóch zwycięstwach u siebie, Dukla Trenczyn również na wyjeździe potwierdziła swoją wyższość

DEL: Matthias Plachta znów strzela (WIDEO)

2018-03-22 08:16:13 0

Syn naszego byłego zawodnika i selekcjonera, Jacka Płachty zdobył gola w meczu Adlera Mannheim z ERC

Liiga: Pierwsze mecze dla faworytów (WIDEO)

2018-03-22 00:38:08 0

Zarówno mistrz sezonu zasadniczego, jak i wicemistrz wygrali swoje pierwsze pojedynki ćwierćfinałowe

SHL: Odrabianie strat (WIDEO)

2018-03-21 23:04:36 0

Zarówno Brynäs Gävle, jak i Linköping HC odrobiły straty z pierwszych pojedynków i w swoich seriach

NLA: Bliżej awansu dzięki hattrickowi Toniego Rajali (WIDEO)

2018-03-21 19:37:51 0

EHC Biel-Bienne brakuje już tylko jednej wygranej by świętować awans do półfinału, po tym jak

Tipsport Extraliga: Pilzno krok od półfinału, a Liberec dalej nie składa broni.

2018-03-21 15:10:22 0

Za nami kolejne starcia w PlayOff. Znamy już też pełną obsadę PlayOut. Czy aby na pewno wszystko

EBEL: Komplet półfinalistów w jednym dniu (WIDEO)

2018-03-21 13:08:26 0

Faza ćwierćfinałowa zakończyła się jednego dnia we wszystkich czterech parach jednocześnie. Właśnie

Tipsport Liga: Nitra pierwszym półfinalistą ligi

2018-03-21 10:51:25 0

Czwarte zwycięstwo odnieśli hokeiści HK Nitra i bez straty meczu zameldowali się w fazie półfinałowej,

KHL: Kolejne „oczko” Wojtka Wolskiego (WIDEO)

2018-03-21 08:26:24 0

Co prawda Mietałłurg Magnitogorsk przegrał swój mecz z Ak Barsem Kazań, ale Wojtek Wolski kolejny

Play-offy DEL2: Asysty i zwycięstwa Polaków

2018-03-20 22:14:25 0

Paweł Dronia zaliczył dwie asysty w meczu numer 4 ćwierćfinału play-offów DEL2, a jego drużyna

EBEL: Pogoń Chorwatów bez szczęśliwego zakończenia (WIDEO)

2018-03-20 21:26:32 0

Medvescak Zagrzeb odrobił trzy bramki straty, po czym uległ zespołowi z Linzu w dogrywce i przegrywa

SHL: Poniedziałek zdecydowanie dniem gości (WIDEO)

2018-03-20 20:14:52 0

W obydwu poniedziałkowych meczach, otwierających rywalizację w parach, górą były ekipy przyjezdne.

KHL: Kowalczuk i Palola bohaterami dnia (WIDEO)

2018-03-20 19:16:10 0

Wczorajsze mecze KHL miały dwie gwiazdy, które przyćmiły całą resztę. Olli Palola i Ilja Kowalczuk

Tipsport Liga: Niesamowita pogoń Nitry

2018-03-20 17:42:21 0

HK Nitra niczym Boston Bruins w słynnym niedawnym meczu z Carolina Hurricanes, urządziła skuteczną

DEL: Kolońskie „Rekiny” sprawcami największej niespodzianki (WIDEO)

2018-03-20 12:31:20 0

Faworyzowana Norymberga nie znajduje sposobu na zespół Kölner Haie. Co prawda wygrała jedno spotkanie