Za granicą

MŚ elity 2010: Dania wygrywa z Finlandią, Helweci lepsi od Łotyszy

2010-05-08 23:32:30 8 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

Wiele emocji towarzyszyło wieczornej serii spotkań MŚ elity. Sensacyjnie zakończył się pojedynek grupy D, w którym Duńczycy ograli (4:1) Finów. Na dobrym poziomie stało spotkanie Szwajcaria-Łotwa, zakończone zwycięstwem tych pierwszych 3:1.

MŚ elity 2010: Kanada-Włochy 5:1

2010-05-08 19:38:56 7 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

W pierwszym spotkaniu grupy B tegorocznych mistrzostw świata elity, Kanadyjczycy pewnie pokonali Włochów 5:1.

1

MŚ elity 2010: USA-Niemcy 1:2 po dogr.

2010-05-07 23:52:42 29 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

W inauguracyjnym spotkaniu 74. Mistrzostw świata elity, reprezentacja Niemiec pokonała po dogrywce Stany Zjednoczone 2:1. Spotkanie z wysokości trybun oglądało blisko 78 tys. widzów! To absolutny rekord frekwencji na meczu hokejowym!

2

Startują 74. Mistrzostwa Świata elity

2010-05-07 11:29:45 16 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

Niezwykły pojedynek USA-Niemcy na Veltins Arena w Gelsenkirchen zainauguruje dziś 74. mistrzostwa świata elity w hokeju na lodzie. W dniach 7-23 maja 2010, szesnaście zespołów rozegra w sumie 56 spotkań. Mistrzowskiego tytułu bronić będzie Rosja.

3

Pięciu Polaków wybranych w drafcie GMHL

2010-05-05 23:33:24 23 Autor: skh Źródło Hokej.Net

W ostatni weekend odbył się draft ligi GMHL Junior A. Na listach draftowanych zawodników znalazło się pięciu zawodników z Polski.

4

Niespodzianki nic nie zmieniły

Ostatni dzień turnieju upłynął pod znakiem niespodzianek, której jednak nic nie zmieniły w klasyfikacji turnieju.

5

Liderzy wygrywają.

Drugi dzień turnieju LG Hockey Games potoczył się zgodnie z oczekiwaniami liderów cyklu, Finów i Rosjan. Obydwa zespoły zwyciężyły i prowadzą w tabeli.

6

Po karnych

Pierwszy dzień LG Hockey Games upłynął pod znakiem konkursów rzutów karnych. Finowie pokonali Rosjan a Czesi zwyciężyli Szwedów.

7

Poligon doświadczalny

2010-04-29 11:48:48 0

Ostatnią możliwością do testu zawodników na majowe Mistrzostwa Świata w Niemczech dla najlepszych

Per aspera ad astra

2010-04-28 18:30:40 1

Przez trudy do gwiazd - tak wyglądała tegoroczna droga na szczyt Białych Panter z Kazania. Puchar

Martin Dudaš wraca do HC Vítkovice

2010-04-27 16:05:04 12

23-letni Martin Dudaš po dwóch latach gry w ComArch Cracovii Kraków, wraca do macierzystego zespołu

Pardubice – Mistři !!!

2010-04-26 19:43:59 11

Co łączy Toruń z Pardubicami? Oba miasta leżą nad dużymi rzekami (Wisła i Łaba), słyną z pierników,

Austria awansowała do elity

2010-04-26 09:19:56 3

Reprezentacja Austrii wygrała rozgrywane w Tilburgu mistrzostwa świata 1. dywizji (grupa A). O tym,

Słoweńcy triumfują

2010-04-24 00:01:27 1

W piątek wieczorem, w Lublanie zakończyły się mistrzostwa świata 1. dywizji (grupa B). Zwyciężyła

Asysta Borzęckiego w meczu finałowym

2010-04-23 23:45:34 0

Adam Borzęcki zanotował asystę w pierwszym meczu finałowym 2. Bundesligi, ale podobnie jak jego koledzy

Filip Starzyński na USHL Combine

2010-04-23 20:49:06 1

Reprezentant Polski do lat 18, Filip Starzyński będzie w ten weekend miał okazję zaprezentować swoje

Adam Borzęcki zagra w finale

2010-04-18 20:55:48 3

W czarnym dniu dla wszystkich ludzi hokeja w Polsce był jeden gracz, który miał powody do radości.

Harrington wybrał bramkarzy

2010-04-17 11:13:52 0

Selekcjoner reprezentacji Słowenii, John Harrington wybrał dwóch bramkarzy z których będzie mógł

Lee nie jedzie do Słowenii

2010-04-16 16:36:26 0

19-letni Stevie Lee nie jedzie z reprezentacją Wielkiej Brytanii na Mistrzostwa Świata Dywizji I w

Robar wypadł z kadry Słowenii

2010-04-16 14:51:02 0

Selekcjoner reprezentacji Słowenii, John Harrington skreślił z kadry na Mistrzostwa Świata Dywizji

Zmiana terminarza Mistrzostw Świata

2010-04-16 11:52:07 1

Komitet organizacyjny Mistrzostw Świata Dywizji I w Lublanie zdecydował o zmianach w planie gier pierwszego

Czeska O2 extraliga zmierza do finału.

2010-04-16 11:33:31 1

W sobotę 18.04. rozpoczną się finałowe spotkania czeskiej extraligi. Zarówno w tym jak i następnym

Chovanec zagra w obronie

2010-04-15 21:33:51 2

Trener reprezentacji Chorwacji, Pavle Kavčič ogłosił skład na Mistrzostwa Świata Dywizji I grupy

Problemy z podróżą Brytyjczyków

2010-04-15 15:11:02 3

Unosząca się nad północną Europą chmura popiołu z islandzkiego wulkanu Eyjafjoell, która sparaliżowała

Ostatnie decyzje Harringtona

2010-04-15 11:49:58 0

Selekcjoner reprezentacji Słowenii, John Harrington zrezygnował z trzech kolejnych zawodników znajdujących

Kontuzje przełożyły decyzję trenera Chorwatów

2010-04-14 19:52:36 0

Selekcjoner reprezentacji Chorwacji, Pavle Kavčič nie podał dziś ostatecznej kadry na Mistrzostwa

Ostateczna kadra Węgier

2010-04-14 19:52:35 0

Selekcjoner reprezentacji Węgier, Ted Sator wbrew wcześniejszym zapowiedziom już dziś ogłosił swoją

Szuper nie jedzie do Lublany

2010-04-14 15:18:32 0

Reprezentacja Węgier mimo wysiłków krajowego związku hokejowego będzie musiała podczas Mistrzostw

Węgrzy negocjują zwolnienie Szupera?

2010-04-14 11:16:32 0

Mimo że zespół Hannover Scorpions, w którym występuje Levente Szuper awansował wczoraj do finału

Obawy Słoweńców przed mistrzostwami

2010-04-13 16:36:52 0

Selekcjoner reprezentacji Słowenii, John Harrington skreślił dziś dwóch kolejnych graczy z kadry

Ostateczna kadra Wielkiej Brytanii

2010-04-13 13:27:26 0

Selekcjoner reprezentacji Wielkiej Brytanii, Paul Thompson ogłosił ostateczną kadrę na Mistrzostwa

Hiszpania prawie w I Dywizji

2010-04-13 08:54:46 0

Reprezentacja Hiszpanii pokonała wczoraj drugiego najgroźniejszego rywala w Mistrzostwach Świata Dywizji

Zaskakujący skład finału.

2010-04-12 22:49:52 0

Zakończyły się finały Konferencji. Na Zachodzie zwycięzcą zostali hokeiści podmoskiewskiego HC

Nicklas Jensen wygrał z Francją

2010-04-12 22:25:20 0

W duńskim Herning rozpoczął się dziś turniej grupy A I Dywizji Mistrzostw Świata do lat 18. Bohaterem

Słowenia wygrała po karnych

2010-04-12 21:30:29 0

Reprezentacja Słowenii dopiero po rzutach karnych pokonała Japonię w meczu towarzyskim rozegranym

Słowenia bez trzech obrońców

2010-04-12 15:13:49 0

Trener reprezentacji Słowenii, John Harrington po tygodniu zgrupowania przed Mistrzostwami Świata Dywizji