Zwycięstwo Niemiec w Skoda Cup
Zwycięstwem reprezentacji Niemiec zakończył się wczoraj w Bratysławie dwudniowy turniej Skoda Cup. Dla drużyn biorących udział w turnieju był to ostatni sprawdzian formy przed rozpoczynającymi się w najbliższy piątek w Helsinkach oraz Sztokholmie Mistrzostwami Świata Elity.
Białoruś - Niemcy 2-5 (0-1, 1-3, 1-1)
0:1 - 02.13 Felix Schütz (Greilinger)
1:1 - 26.21 Mikhail Grabovski (Drozd, Meleshko) PP1
1:2 - 27.09 Thomas Greilinger (Gogulla, Schütz)
1:3 - 37.26 André Rankel (Tripp) PP2
1:4 - 39.11 Evan Kaufmann (Barta, Schüle)
1:5 - 42.29 Thomas Greilinger (Schütz, Schüle)
2:5 - 55.39 Andrei Kolosov (Koltsov, Gotovets)
Białoruś: Mezin Andrei (Koval Vitali); Graborenko Roman, Denisov Vladimir, Ugarov Aleksei, Grabovski Mikhail, Stepanov Andrei, Korobov Dmitri, Gotovets Kirill, Drozd Sergei, Stas Andrei, Meleshko Dmitri, Chernook Pavel, Stasenko Nikolai, Kulakov Aleksandr, Kitarov Aleksandr, Mikhalyov Andrei, Kaznadei Ilya, Antonov Andrei, Kolosov Andrei, Kovyrshin Yevgeni, Koltsov Konstantin
Niemcy: Endras Dennis (Kotschnew Dimitrij); Ondruschka Florian, Fischer Christopher, Rankel Andre, Hospelt Kai, Tripp John, Schubert Christoph, Schule Tim, Furchner Sebastian, Barta Alexander, Kaufmann Evan, Muller Moritz, Krueger Justin, Buchwieser Martin, Pietta Daniel, Reimer Patrick, Akdag Sinan, Lavallee Kevin, Gogulla Philip, Schutz Felix, Greilinger Thomas
Słowacja - Norwegia 4-5 po karnych (0-1, 2-3, 2-0, d. 0-0, k. 0-2)
0:1 - 06.59 Mads Hansen (K. A. Olimb, Olsen)
0:2 - 29.50 Per-Age Skroder (Thoresen, Hansen)
0:3 - 31.07 Anders Bastiansen (Spets, Kristiansen)
0:4 - 32.11 Per-Age Skroder (Thoresen)
1:4 - 34.45 Tomas Starosta (Tatar, J. Mikus) PP1
2:4 - 36.08 Branko Radivojevic (Sekera) PP1
3:4 - 42.03 Juraj Mikus (Miklik, Tatar)
4:4 - 59.38 Branko Radivojevic (Miklik, Vydareny)
4:5 - 65.00 Per-Age Skroder
Słowacja: Hamerlik Peter (Hudacek Julius); Sekera Andrej, Mihalik Vladimir, Radivojevic Branko, Bliznak Mario, Hossa Marcel, Hruska Milan, Baranka Ivan, Satan Miroslav, Surovy Tomas, Bartovic Milan, Starosta Tomas, Vydareny Rene, Miklik Michel, Mikus Juraj, Tatar Tomas, Kudroc Kristian, Sersen Michal, Dravecky Vladimir, Cibak Martin, Hascak Marcel
Norwegia: Haugen Lars (Volden Lars); Holos Jonas, Solberg Henrik, Thoresen Patrick, Hansen Mads, Skroder Per-Age, Tollefsen Ole-Kristian, Bonsaksen Alexander, Kristiansen Tommy, Bastiansen Anders, Spets Lars Erik, Trygg Mats, Kaunismaki Juha, Martinsen Andreas, Forsberg Kristian, Roymark Martin, Lokken Ostli Lars, Laumann Ylven Martin, Olimb Ken Andre, Ask Morten, Rosseli Olsen Mats
Norwegia - Białoruś 0-4 (0-0, 0-1, 0-3)
0:1 - 39.57 Aleksei Ugarov (Grabovski)
0:2 - 43.11 Aleksandr Kulakov (Chernook, Kolosov)
0:3 - 51.17 Dmitri Meleshko
0:4 - 57.34 Andrei Stas
Norwegia: Haugen Lars (Volden Lars); Holos Jonas, Kaunismaki Juha, Thoresen Patrick, Hansen Mads, Skroder Per-Age, Lokken Ostli Lars, Tollefsen Ole-Kristian, Olimb Mathis, Bastiansen Anders, Spets Lars Erik, Trygg Mats, Bonsaksen Alexander, Roymark Martin, Forsberg Kristian, Laumann Ylven Martin, Martinsen Andreas, Kristiansen Tommy, Olimb Ken Andre, Ask Morten, Rosseli Olsen Mats
Białoruś: Koval Vitali (Mezin Andrei); Graborenko Roman, Denis Vladimir, Stepanov Andrei, Grabovski Mikhail, Ugarov Aleksei, Kostyuchonok Viktor, Goroshko Oleg, Meleshko Dmitri, Stas Andrei, Drozd Sergei, Kaznadei Ilya, Korobov Dmitri, Kulakov Aleksandr, Kitarov Aleksandr, Mikhalyov Andrei
Słowacja - Niemcy 5-4 po karnych (1-2, 2-1, 1-1, d. 0-0, k. 2-1)
1:0 - 01.39 Michel Miklík (Kudroč, Tatár)
1:1 - 07.35 Patrick Reimer (Gogulla, Schüle)
1:2 - 14.33 Patrick Reimer (Pietta, Gogulla)
2:2 - 22.28 Marek Hovorka (Špirko, Cibák)
3:2 - 27.03 Miroslav Šatan (Sersen, Surový)
3:3 - 35.51 Patrick Reimer (Krueger, Gogulla)
4:3 - 44.09 Tomáš Surový (L. Hudáček, P. Mikuš)
4:4 - 56.34 Sinan Akdag
5:4 - 65.00 Juraj Mikuš
Słowacja: Laco Jan (Hudacek Julius); Sekera Andrej, Baranka Ivan, Radivojevic Branko, Bliznak Mario, Hossa Marcel, Sersen Michal, Mikus Peter, Satan Miroslav, Surovy Tomas, Hudacek Libor, Starosta Tomas, Vydareny Rene, Miklik Michel, Mikus Juraj, Tatar Tomas, Kudroc Kristian, Mihalik Vladimir, Hovorka Marek, Cibak Martin, Spirko Rastislav
Niemcy: Endras Dennis (Patzold Dimitri); Fischer Christopher, Akdag Sinan, Tripp John, Hospelt Kai, Rankel Andre, Krueger Justin, Muller Moritz, Kaufmann Evan, Barta Alexander, Furchner Sebastian, Lavallee Kevin, Schule TIm, Reimer Patrick, Pietta Daniel, Gogulla Philip, Petermann Felix, Ondruschka Florian, Greilinger Thomas, Schutz Felix, Mauer Frank
Tabela
1.Niemcy 4 9-7
2.Białoruś 3 6-5
3.Słowacja 3 9-9
4.Norwegia 2 5-8
Komentarze