MŚ Dywizji IA: Austria i Słowenia wracają do Elity!
Znamy dwa zespoły które już dzisiaj zapewniły sobie awans do Elity bez rozgrywania sobotnich spotkań. Są to Austria i Słowenia, które po roku wracają do Elity. O uniknięcie spadku w sobotę będą jeszcze walczyć reprezentacje Ukrainy i Wielkiej Brytanii.
Wielka Brytania - Japonia 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
0:1 - 09.10 Hiroki Ueno (Kuji, Tanaka) PP1
0:2 - 13.02 Hiroki Ueno(2)
0:3 - 31.34 Makoto Kawashima (Ishizuka, Mitamura)
0:4 - 33.48 Shinya Yanadori (Yamashita, Tonosaki)
0:5 - 48.50 Takuro Yamashita
Kary: 8x2 - 7x2
Strzały: 30-25
Widzów: 680
Bramkarze: Stephen Murphy 20/25 - Masahito Haruna 30/30
Sędziowali: Alexei Ravodin (RUS) Linesmen: ROman Kaderli (SUI), Damir Rakovic (SLO)
Wielka Brytania: Murphy Stephen; Phillips David, Meyers Daniel, Clarke David, Myers Matthew, Lachowicz Robert, Lee Stephen, Neilson Corey, Peacock Craig, Dowd Robert, Shields Colin, Richardson Mark +A, Thomas Mark, Phillips Jonathan +C, Fussey Owen, Longstaff David +A, Hewitt Jason, Farmer Robert, Hutchins Jeff, Garside Mark, Hill Phillip
Japonia: Haruna Masahito; Keller Aaron +A, Kawashima Makoto, Sato Sho, Kawai Takuma, Sato Hiroshi, Tonosaki Jun +C, Yanadori Shinya, Tanaka Go +A, Kuji Shuhei, Ueno Hiroki, Yamada Kotaro, Haga Yosuke, Takahashi Seiji, Tanaka Ryo, Terao Hiromichi, Sasaki Kazumasa, Suzuki Masahito, Ishizuka Takeshi, Mitamura Kohei, Yamashita Takuro
Węgry - Austria 2:7 (2:1, 0:2, 0:4)
1:0 - 04.50 Nikandrosz Galanisz (Magosi, Bartalis)
1:1 - 06.27 Stefan Geier (Kirisits, Reichel)
2:1 - 10.47 Marton Vas (Ladanyi) PP1
2:2 - 22.58 Gerhard Unterluggauer PP2
2:3 - 38.49 Manuel Latusa (Grabner)
2:4 - 43.26 Patrick Harand (Oberkofler)
2:5 - 51.58 Gerhard Unterluggauer(2) (Grabner)
2:6 - 53.38 Manuel Latusa(2) (Baumgartner, Trattnig) PP1
2:7 - 55.36 Gregor Baumgartner (Trattnig, Hundertpfund)
Kary: 11x2 - 10x2
Strzały: 20-40
Widzów: 4250
Bramkarze: Bence Balizs 33/40 - Bernhard Starkbaum 18/20
Sędziowali: Eduards Odins (LAT) Linesmen: Matjaz Hribar (SLO), Matt Traub (CAN)
Węgry: Balizs Bence; Horvath Andras, Tokaji Viktor +A, Vas Marton, Ladanyi Balazs +A, Sofron Istvan, Szelig Viktor +C, Hegyi Adam, Vas Janos, Hari Janos, Mihaly Arpad, Pozsgai Tamas, Sille Tamas, Kovacs Csaba, Sikorcin Ladislav, Bartalis Istvan, Hetenyi Peter, Lada Balazs, Benk Andras, Glanisz Nikandrosz, Magosi Balint
Austria: Starkbaum Bernhard; Trattnig Matthias +A, Schumnig Martin, Baumgartner Gregor, Welser Daniel +A, Hundertpfund Thomas, Kirisits Johannes, Reichel Johannes, Latusa Manuel, Grabner Michael, Koch Thomas +C, Altmann Mario, Unterluggauer Gerhard, Herburger Raphael, Geier Stefan, Geier Manuel, Heinrich Dominique, Ulmer Stefan, Raffl Thomas, Oberkofler Daniel, Harand Patrick
Słowenia - Ukraina 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
0:1 - 12.45 Andri Mikhnov (Klymentyev, Ramazanov)
1:1 - 21.53 Robert Sabolic (Ticar, Jeglic)
1:2 - 24.25 Oleg Shafarenko (Lyutkevych, Tymchenko) PP2
2:2 - 29.13 Rok Ticar (Robar)
3:2 - 44.25 Rok Ticar(2) (Sabolic, Gregorc) PP1
Kary: 7x2 - 6x2
Strzały: 18-31
Widzów: 9450
Bramkarze: Robert Kristan 29/31 - Igor Karpenko 15/18
Sędziowali: Aleksi Rantala (FIN) Linesmen: Paul Carnathan (USA), Rudolf Tosenovjan (CZE)
Słowenia: Kristan Robert; Robar Mitja, Gregorc Blaz, Jeglic Ziga, Ticar Rok, Sabolic Robert, Pavlin Ziga, Rodman David, Music Ales, Rodman Marcel +A, Kranjc Ales, Tavzelj Andrej +A, Kovacevic Sabahudin, Razingar Tomaz +C, Hebar Andrej, Pajic Rok, Dervaric Damjan, Golicic Bostjan, Hocevar Matej, Pance Eric, Pance Ziga
Ukraina: Karpenko Igor; Pobyedonostsev Olexander, Lyutkevych Vitali, Shafarenko Oleg, Tymchenko Oleg, Materukhin Olexander, Klymentyev Sergi +C, Petrukhno Denys, Yakovenko Olexander, Ramazanov Shamil, Kasyanchuk Kostyantyn +A, Navarenko Yuri +A, Isayenko Denys, Mikhnov Andri, Bondaryev Artem, Pastukh Yevgen, Yemelyanenko Yevgen, Zabludovsky Denys, Toryanyk Olexander, Donika Vitali, Bobkin Olexander
Tabela
lp. | drużyna | m | z | zpd | ppd | p | bramki | pkt |
1. | Słowenia | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2. | Austria | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 22:13 | 10 |
3. | Węgry | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:13 | 6 |
4. | Japonia | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 12:12 | 5 |
5. | W. Brytania | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9:18 | 2 |
6. | Ukraina | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10:15 | 1 |
Komentarze