Hokej.net Logo

2. liga słowacka: Terminarz/Wyniki


Grupa B: HK Brezno, HK Bardejov, HKM Rimavská Sobota, HK 2016 Trebišov, MHK Humenné, MHK 32 Liptovský Mikuláš "B", Ciarko KH 58 Sanok (Polska), HK Sabinov, HC Rebellion Gelnica.

Grupa A: HC 96 Dynamax Nitra, HK Iskra Partizánske, HK Levice, HC Bratislava "B", ŠHK Púchov, HK 91 Senica, MHK Ružomberok, MŠK Hviezda Dolný Kubín, KMH Budapešť (Węgry), HC Prievidza.

Grupa B: Wschód

1. kolejka


HK Brezno

HC Rebellion Gelnica

HK Bardejov

HK Sabinov

MHK-Martin

HKM Rimavská Sobota

HK 2016 Trebišov

Ciarko KH 58 Sanok

MHK Humenné

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

2. kolejka


MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HC Rebellion Gelnica

Ciarko KH 58 Sanok

MHK Humenné

MHK-Martin

HK 2016 Trebišov

HK Sabinov

HKM Rimavská Sobota

HK Brezno

HK Bardejov

3. kolejka


HK Bardejov

HC Rebellion Gelnica

HKM Rimavská Sobota

HK Brezno

HK 2016 Trebišov

HK Sabinov

MHK Humenné

MHK-Martin

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

Ciarko KH 58 Sanok

4. kolejka


Ciarko KH 58 Sanok

HC Rebellion Gelnica

MHK-Martin

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HK Sabinov

MHK Humenné

HK Brezno

HK 2016 Trebišov

HK Bardejov

HKM Rimavská Sobota

5. kolejka


HKM Rimavská Sobota

HC Rebellion Gelnica

HK 2016 Trebišov

HK Bardejov

MHK Humenné

HK Brezno

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HK Sabinov

Ciarko KH 58 Sanok

MHK-Martin

6. kolejka


MHK-Martin

HC Rebellion Gelnica

HK Sabinov

Ciarko KH 58 Sanok

HK Brezno

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HK Bardejov

MHK Humenné

HKM Rimavská Sobota

HK 2016 Trebišov

7. kolejka


HK 2016 Trebišov

HC Rebellion Gelnica

MHK Humenné

HKM Rimavská Sobota

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HK Bardejov

Ciarko KH 58 Sanok

HK Brezno

MHK-Martin

HK Sabinov

8. kolejka


HC Rebellion Gelnica

HK Sabinov

HK Brezno

MHK-Martin

HK Bardejov

Ciarko KH 58 Sanok

HKM Rimavská Sobota

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HK 2016 Trebišov

MHK Humenné

9. kolejka


MHK Humenné

HC Rebellion Gelnica

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HK 2016 Trebišov

Ciarko KH 58 Sanok

HKM Rimavská Sobota

MHK-Martin

HK Bardejov

HK Sabinov

HK Brezno

10. kolejka


HC Rebellion Gelnica

HK Brezno

HK Sabinov

HK Bardejov

HKM Rimavská Sobota

MHK-Martin

Ciarko KH 58 Sanok

HK 2016 Trebišov

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

MHK Humenné

11. kolejka


HC Rebellion Gelnica

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

MHK Humenné

Ciarko KH 58 Sanok

HK 2016 Trebišov

MHK-Martin

HKM Rimavská Sobota

HK Sabinov

HK Bardejov

HK Brezno

12. kolejka


HC Rebellion Gelnica

HK Bardejov

HK Brezno

HKM Rimavská Sobota

HK Sabinov

HK 2016 Trebišov

MHK-Martin

MHK Humenné

Ciarko KH 58 Sanok

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

13. kolejka


HC Rebellion Gelnica

Ciarko KH 58 Sanok

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

MHK-Martin

MHK Humenné

HK Sabinov

HK 2016 Trebišov

HK Brezno

HKM Rimavská Sobota

HK Bardejov

14. kolejka


HC Rebellion Gelnica

HKM Rimavská Sobota

HK Bardejov

HK 2016 Trebišov

HK Brezno

MHK Humenné

HK Sabinov

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

MHK-Martin

Ciarko KH 58 Sanok

15. kolejka


HC Rebellion Gelnica

MHK-Martin

Ciarko KH 58 Sanok

HK Sabinov

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HK Brezno

MHK Humenné

HK Bardejov

HK 2016 Trebišov

HKM Rimavská Sobota

16. kolejka


HC Rebellion Gelnica

HK 2016 Trebišov

HKM Rimavská Sobota

MHK Humenné

HK Bardejov

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HK Brezno

Ciarko KH 58 Sanok

HK Sabinov

MHK-Martin

17. kolejka


HK Sabinov

HC Rebellion Gelnica

MHK-Martin

HK Brezno

Ciarko KH 58 Sanok

HK Bardejov

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HKM Rimavská Sobota

MHK Humenné

HK 2016 Trebišov

18. kolejka


HC Rebellion Gelnica

MHK Humenné

HK 2016 Trebišov

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

HKM Rimavská Sobota

Ciarko KH 58 Sanok

HK Bardejov

MHK-Martin

HK Brezno

HK Sabinov

Grupa A: Zachód

1. kolejka


HC DYNAMAX 96 Nitra

HC Prievidza

HK Iskra Partizánske

KMH SPORT KFT Budapest

HK Levice

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HC OSMOS Bratislava "B"

MHK Ružomberok

MŠK Púchov

HK 91 Senica

2. kolejka


HC Prievidza

HK 91 Senica

MHK Ružomberok

MŠK Púchov

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HC OSMOS Bratislava "B"

KMH SPORT KFT Budapest

HK Levice

HC DYNAMAX 96 Nitra

HK Iskra Partizánske

3. kolejka


HK Iskra Partizánske

HC Prievidza

HK Levice

HC DYNAMAX 96 Nitra

HC OSMOS Bratislava "B"

KMH SPORT KFT Budapest

MŠK Púchov

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HK 91 Senica

MHK Ružomberok

4. kolejka


HC Prievidza

MHK Ružomberok

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HK 91 Senica

KMH SPORT KFT Budapest

MŠK Púchov

HC DYNAMAX 96 Nitra

HC OSMOS Bratislava "B"

HK Iskra Partizánske

HK Levice

5. kolejka


HK Levice

HC Prievidza

HC OSMOS Bratislava "B"

HK Iskra Partizánske

MŠK Púchov

HC DYNAMAX 96 Nitra

HK 91 Senica

KMH SPORT KFT Budapest

MHK Ružomberok

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

6. kolejka


HC Prievidza

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

KMH SPORT KFT Budapest

MHK Ružomberok

HC DYNAMAX 96 Nitra

HK 91 Senica

HK Iskra Partizánske

MŠK Púchov

HK Levice

HC OSMOS Bratislava "B"

7. kolejka


HC OSMOS Bratislava "B"

HC Prievidza

MŠK Púchov

HK Levice

HK 91 Senica

HK Iskra Partizánske

MHK Ružomberok

HC DYNAMAX 96 Nitra

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

KMH SPORT KFT Budapest

8. kolejka


HC Prievidza

KMH SPORT KFT Budapest

HC DYNAMAX 96 Nitra

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HK Iskra Partizánske

MHK Ružomberok

HK Levice

HK 91 Senica

HC OSMOS Bratislava "B"

MŠK Púchov

9. kolejka


MŠK Púchov

HC Prievidza

HK 91 Senica

HC OSMOS Bratislava "B"

MHK Ružomberok

HK Levice

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HK Iskra Partizánske

KMH SPORT KFT Budapest

HC DYNAMAX 96 Nitra

10. kolejka


HC Prievidza

HC DYNAMAX 96 Nitra

KMH SPORT KFT Budapest

HK Iskra Partizánske

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HK Levice

MHK Ružomberok

HC OSMOS Bratislava "B"

HK 91 Senica

MŠK Púchov

11. kolejka


HK 91 Senica

HC Prievidza

MŠK Púchov

MHK Ružomberok

HC OSMOS Bratislava "B"

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HK Levice

KMH SPORT KFT Budapest

HK Iskra Partizánske

HC DYNAMAX 96 Nitra

12. kolejka


HC Prievidza

HK Iskra Partizánske

HC DYNAMAX 96 Nitra

HK Levice

KMH SPORT KFT Budapest

HC OSMOS Bratislava "B"

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

MŠK Púchov

MHK Ružomberok

HK 91 Senica

13. kolejka


MHK Ružomberok

HC Prievidza

HK 91 Senica

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

MŠK Púchov

KMH SPORT KFT Budapest

HC OSMOS Bratislava "B"

HC DYNAMAX 96 Nitra

HK Levice

HK Iskra Partizánske

14. kolejka


HC Prievidza

HK Levice

HK Iskra Partizánske

HC OSMOS Bratislava "B"

HC DYNAMAX 96 Nitra

MŠK Púchov

KMH SPORT KFT Budapest

HK 91 Senica

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

MHK Ružomberok

15. kolejka


Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HC Prievidza

MHK Ružomberok

KMH SPORT KFT Budapest

HK 91 Senica

HC DYNAMAX 96 Nitra

MŠK Púchov

HK Iskra Partizánske

HC OSMOS Bratislava "B"

HK Levice

16. kolejka


HC Prievidza

HC OSMOS Bratislava "B"

HK Levice

MŠK Púchov

HK Iskra Partizánske

HK 91 Senica

HC DYNAMAX 96 Nitra

MHK Ružomberok

KMH SPORT KFT Budapest

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

17. kolejka


KMH SPORT KFT Budapest

HC Prievidza

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HC DYNAMAX 96 Nitra

MHK Ružomberok

HK Iskra Partizánske

HK 91 Senica

HK Levice

MŠK Púchov

HC OSMOS Bratislava "B"

18. kolejka


HC Prievidza

MŠK Púchov

HC OSMOS Bratislava "B"

HK 91 Senica

HK Levice

MHK Ružomberok

HK Iskra Partizánske

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

HC DYNAMAX 96 Nitra

KMH SPORT KFT Budapest
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X