Hokej.net Logo

Szóstka Hokej.Net: 2017/2018


31. kolejka 

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Jakub Šaur (Unia Oświęcim), Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice), Kamil Kalinowski (GKS Tychy), Marcin Słodczyk (Anteo Naprzód Janów).

30. kolejka

Michal Fikrt (KS Unia Oświęcim), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Tobiasz Bigos (JKH GKS Jastrzębie), Milan Baranyk (PGE Orlik Opole), Radim Haas (KS Unia Oświęcim), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice).

29. kolejka

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Jonas Höög (PGE Orlik Opole), Elvijs Biezais (TatrySki Podhale Nowy Targ). 

28. kolejka

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Adam Bagiński (GKS Tychy).

27. kolejka

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Kamil Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Marcin Horzelski (Anteo Naprzód Janów), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Adam Rufer (Unia Oświęcim), Karol Kisielewski (PGE Orlik Opole).

26. kolejka

Kamil Kosowski (Tauron KH GKS Katowice), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Krys Kolanos (GKS Tychy), Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice), Josef Vítek (MH Automatyka Gdańsk).

25. kolejka
Tomasz Zdanowicz (Polonia Bytom), David Turoň (Polonia Bytom), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice), Radim Haas (Unia Oświęcim), Filip Wielkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ)

24. kolejka

John Murray (GKS Tychy), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Michel Kolarz (GKS Tychy), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim)

23. kolejka

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), David Turoň (Polonia Bytom), Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Adam Domogała (Comarch Cracovia), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim).

22. kolejka

Aleksadr Trianiczew (PGE Orlik Opole), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Arkadiusz Kostek (PGE Orlik Opole), Tomasz Kozłowski (Polonia Bytom), Marcin Kolusz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Witecki (GKS Tychy) 

21. kolejka

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Milan Baranyk (PGE Orlik Opole), Adam Bagiński (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice)

20. kolejka

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim), Maciej Rompkowski (MH Automatyka Gdańsk), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice).

19. kolejka

Kamil Kosowski (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Gębczyk (Unia Oświęcim), Łukasz Sznotala (PGE Orlik Opole), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice).

18. kolejka

John Murray (GKS Tychy), Dawid Maciejewski (MH Automatyka Gdańsk), David Turoň (Polonia Bytom), Jakub Witecki (GKS Tychy), Petr Kalus (Comarch Cracovia), Filip Stoklasa (Polonia Bytom) .

17. kolejka

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Filip Stoklasa (Polonia Bytom), Kamil Kalinowski (GKS Tychy), Elvijs Biezais (TarySki Podhale Nowy Targ).

16. kolejka

John Murray (GKS Tychy), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Witecki (GKS Tychy), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice).

15. kolejka

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Michał Działo (Polonia Bytom), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk), Michael Cichy (GKS Tychy), Martin Vozdecký (JKH GKS Jastrzębie).

14. kolejka

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia), Miroslav Zaťko (PGE Orlik Opole), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Katowice), Jesse Rohtla (Tauron KH GKS Katowice), Jonas Höög (PGE Orlik Opole).

13. kolejka

Maksim Haradziecki (MH Automatyka Gdańsk), Jakub Gimiński (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Dolny (MH Automatyka Gdańsk), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Witecki (GKS Tychy).

12. kolejka

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Tomasz Pastryk (Polonia Bytom), Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice), Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie)

11. kolejka 

Aleksadr Trianiczew (PGE Orlik Opole), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice) Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice), Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk), Radek Meidl (PGE Orlik Opole).

10. kolejka 

Maksim Haradziecki (MH Automatyka Gdańsk), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Karol Kisielewski (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

9. kolejka

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Ilja Kaznadziej (GKS Tychy), Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Adam Bagiński (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

8. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Damian Tomasik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Teddy Da Costa (Comarch Cracovia), Damian Kapica (Comarch Cracovia)

7. kolejka PHL

John Murray (GKS Tychy), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Kamil Górny (GKS Tychy), Jakub Stasiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Václav Meidl (PGE Orlik Opole).

6. kolejka PHL

Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice), Jan Homer (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice).

5. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Ilja Kaznadziej (GKS Tychy), Teddy Da Costa (Comarch Cracovia), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice).

4. kolejka PHL

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Michaił Potiechin (Naprzód Janów), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Radim Haas (Unia Oświęcim), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy).

3. kolejka PHL

Ondřej Raszka (Polonia Bytom), Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Charousek (Naprzód Janów), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

2. kolejka PHL

Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Jan Homer (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Charousek (Naprzód Janów), Filip Komorski (GKS Tychy), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk).

1. kolejka PHL

Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Sordon (PGE Orlik Opole), Tobiasz Bigos (JKH GKS Jastrzębie), Richard Bordowski (Polonia Bytom), Siergiej Ogorodnikow (TatrySki Podhale Nowy Targ), Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice).


Podsumowanie nominacji:


Bramkarze:

Michal Fikrt (Unia Oświęcim) - 7.

John Murray (GKS Tychy), Ondřej Raszka (Polonia Bytom / JKH GKS Jastrzębie) - 4.

Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - 3.

Maksim Haradziecki (MH Automatyka Gdańsk), Aleksadr Trianiczew (PGE Orlik Opole), Kamil Kosowski (Tauron KH GKS Katowice), Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ) - 2. 

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów)Tomasz Zdanowicz (Polonia Bytom) - 1.


Obrońcy:


Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) - 5.

Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Jakub Grof (Tauron KH GKS Katowice) - 4.

Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ) - 3.

Kamil Charousek (Naprzód Janów), Jan Homer (JKH GKS Jastrzębie)Ilja Kaznadziej (GKS Tychy), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice)David Turoň (Polonia Bytom), Tobiasz Bigos (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia) - 2. 

Mateusz Sordon (PGE Orlik Opole), Michaił Potiechin (Naprzód Janów), Kamil Górny (GKS Tychy), Damian Tomasik (TatrySki Podhale Nowy Targ)Tomasz Pastryk (Polonia Bytom), Jakub Gimiński (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Dolny (MH Automatyka Gdańsk), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia), Miroslav Zaťko (PGE Orlik Opole),  Michał Działo (Polonia Bytom), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia)Dawid Maciejewski (MH Automatyka Gdańsk), Mateusz Gębczyk (Unia Oświęcim), Łukasz Sznotala (PGE Orlik Opole), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Arkadiusz Kostek (PGE Orlik Opole), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Michel Kolarz (GKS Tychy), Kamil Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Marcin Horzelski (Anteo Naprzód Janów), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Jakub Šaur (Unia Oświęcim) - 1.


Napastnicy:

Andrej Themár (Tauron KH GKS Katowice) - 7.

Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie) - 6.

Damian Kapica (Comarch Cracovia), Jakub Witecki (GKS Tychy) - 4.

Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk)Michael Cichy (GKS Tychy), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Adam Bagiński (GKS Tychy) - 3.

Teddy Da Costa (Comarch Cracovia)Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice), Filip Stoklasa (Polonia Bytom), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice)Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk), Karol Kisielewski (PGE Orlik Opole), Jonas Höög (PGE Orlik Opole), Elvijs Biezais (TarySki Podhale Nowy Targ), Milan Baranyk (PGE Orlik Opole), Radim Haas (Unia Oświęcim), Kamil Kalinowski (GKS Tychy) - 2.

Richard Bordowski (Polonia Bytom), Siergiej Ogorodnikow (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Stasiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Václav Meidl (PGE Orlik Opole), Filip Komorski (GKS Tychy), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radek Meidl (PGE Orlik Opole),  Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Jesse Rohtla (Tauron KH GKS Katowice), Martin Vozdecký (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Rompkowski (MH Automatyka Gdańsk)Tomasz Kozłowski (Polonia Bytom), Marcin Kolusz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Adam Domogała (Comarch Cracovia)Krys Kolanos (GKS Tychy), Adam Rufer (Unia Oświęcim), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice), Marcin Słodczyk (Anteo Naprzód Janów) - 1.

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X