Hokej.Net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Krzysztof Bryk (JKH GKS II) 24 50 19 31 32 4 1 12 3 0
2 Piotr Bajon (KH Polonia) 24 49 14 35 8 3 0 12 2 0
3 Łukasz Dybaś (KH Polonia) 18 48 28 20 33 4 1 5 0 0
4 Wasilij Jerasow (UKS Zagłębie) 23 48 26 22 20 1 2 4 0 0
5 Mateusz Ubowski (MOSM Tychy) 24 48 12 36 20 2 0 12 2 0
6 Andrej Dubinin (UKS Zagłębie) 20 44 15 29 12 1 0 3 3 0
7 Konrad Filipek (UKS Niedźwiadki) 13 40 22 18 40 4 0 6 0 0
8 Jakub Wenker (MKS Sokoły/SMS Toruń) 27 39 22 17 26 9 1 6 0 0
9 Mariusz Piotrowski (UKS Zagłębie) 20 38 19 19 8 5 0 5 1 0
10 Kacper Gruźla (MOSM Tychy) 20 37 21 16 8 7 3 5 0 0
11 Bartosz Wołoszyk (GKS Stoczniowiec) 24 37 19 18 16 1 4 4 0 0
12 Arciom Siańkiewicz (JKH GKS II) 23 36 19 17 22 2 2 2 1 0
13 Sebastian Wicher (KH Polonia) 20 34 25 9 14 5 2 2 0 0
14 Igor Augustyniak (MKS Cracovia) 21 34 21 13 10 3 1 2 1 0
15 Artur Siańkiewicz (JKH GKS II) 24 32 18 14 18 2 0 1 1 0
16 Patryk Jarosz (UKS Zagłębie) 21 32 13 19 12 6 1 3 0 0
17 Jakub Blanik (UKS Zagłębie) 15 31 10 21 18 0 0 4 0 0
18 Kamil Kącki (JKH GKS II) 21 30 12 18 14 2 0 6 1 0
19 Błażej Salamon (KH Polonia/UKS Zagłębie) 8 29 11 18 6 1 1 3 0 0
20 Tymoteusz Lewy (ŁKH Łódź) 24 27 18 9 24 4 1 1 0 0
21 Mateusz Strużyk (GKS Stoczniowiec) 19 27 12 15 10 5 0 4 2 0
22 Aleksander Gniewek (UKS Zagłębie) 23 25 9 16 14 1 1 1 1 0
23 Jan Krzyżek (MOSM Tychy) 13 24 14 10 14 2 0 2 0 0
24 Szymon Fus (UKS Niedźwiadki) 16 24 12 12 20 1 1 3 2 0
25 Maciej Witan (UKS Niedźwiadki) 11 24 11 13 18 2 0 2 0 0
26 Jakub Malasiński (MMKS Podhale) 24 22 16 6 28 7 2 3 0 0
27 Filip Mazurkiewicz (MKS Sokoły) 12 22 13 9 10 3 1 0 0 0
28 Daniel Hołdowicz (MOSM Tychy) 20 20 12 8 29 3 1 2 0 0
29 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 24 20 11 9 12 3 0 3 0 0
30 Kazuyuki Minemoto (UKS Niedźwiadki) 6 20 9 11 4 1 1 2 0 0
31 Michaił Sabirau (MKS Sokoły) 19 20 6 14 37 0 0 3 1 0
32 Mateusz Sak (UKS Zagłębie) 23 20 6 14 12 1 1 1 0 0
33 Damian Ginda (UKS Niedźwiadki) 13 20 6 14 30 0 0 2 0 0
34 Łukasz Rutkowski (UKS Zagłębie) 12 20 5 15 2 0 0 2 1 0
35 Dzmitryj Bandarenka (GKS Stoczniowiec) 23 19 13 6 12 1 0 2 0 0
36 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 9 19 10 9 2 1 3 3 0 0
37 Kamil Misterkiewicz (JKH GKS II) 16 19 8 11 45 2 2 4 1 0
38 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 12 19 8 11 12 1 0 1 2 0
39 Krystian Sosnowski (UKH Unia) 23 18 10 8 12 5 2 3 0 0
40 Konrad Piskalski (MKS Sokoły/SMS Toruń) 27 18 10 8 18 1 1 2 0 0
41 Krzysztof Dudkiewicz (UKH Unia) 11 18 9 9 10 1 0 4 0 0
42 Tobiasz Kapica (MMKS Podhale) 23 18 2 16 4 1 0 6 2 0
43 Mateusz Bezwiński (MKS Cracovia) 13 17 10 7 12 0 1 0 2 0
44 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 22 17 9 8 52 2 2 1 0 0
45 Dominik Olszewski (MKS Sokoły) 7 17 9 8 4 0 2 2 0 0
46 Radosław Krztoń (MKS Cracovia) 24 17 9 8 28 3 1 1 0 0
47 Kamil Wątor (UKH Unia) 22 17 7 10 48 1 2 5 1 0
48 Michał Sadowski (SMS Toruń) 24 17 5 12 10 1 0 2 0 0
49 Daniel Drąg (SMS Toruń) 24 16 9 7 4 2 0 2 0 0
50 Dawid Krynicki (MKS Cracovia) 21 16 8 8 51 0 1 0 0 0
51 Wołodymyr Stanko (UKS Niedźwiadki) 20 16 8 8 26 2 1 1 0 0
52 Marcin Dulęba (UKS Niedźwiadki) 20 16 8 8 10 1 0 3 1 0
53 Adrian Prusak (UKH Unia) 11 16 7 9 24 3 0 4 0 0
54 Jeremi Lewy (SMS Toruń) 23 16 6 10 48 3 0 3 0 0
55 Marcin Wróbel (MUKS Naprzód) 15 15 8 7 22 3 0 2 1 0
56 Mateusz Filipowicz (UKH Unia) 23 15 8 7 59 1 1 1 0 0
57 Maksym Ustynow (KH Polonia) 24 15 4 11 24 0 0 2 0 0
58 Jakub Szałajko (SMS Toruń) 23 14 9 5 28 2 2 3 0 0
59 Władimir Pietrowski (UKS Zagłębie) 22 14 8 6 20 2 0 1 1 0
60 Jaromir Šusterovas (UKS Zagłębie) 17 14 7 7 18 0 1 1 0 0
61 Szymon Dobosz (UKS Niedźwiadki) 9 14 7 7 6 2 0 1 1 0
62 Jan Walczak (MKS Sokoły/SMS Toruń) 25 14 6 8 40 3 0 3 0 0
63 Maciej Rybak (MUKS Naprzód) 9 13 9 4 12 2 1 1 0 0
64 Kamil Świerski (JKH GKS II) 6 13 8 5 20 3 1 2 1 0
65 Jakub Mularczyk (MKS Sokoły/SMS Toruń) 29 13 7 6 16 0 0 1 0 0
66 Jauhienij Stryżanok (ŁKH Łódź) 19 13 5 8 2 2 0 2 0 0
67 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 21 13 2 11 20 0 0 5 1 0
68 Tomasz Wcisło (KH Polonia) 22 12 9 3 16 4 0 1 0 0
69 Szymon Petelicki (KH Polonia) 19 12 7 5 55 1 0 1 0 0
70 Antoni Dziurdzia (MKS Cracovia) 12 12 6 6 8 0 1 0 0 0
71 Oliwier Ksiondz (MUKS Naprzód) 17 12 5 7 12 1 0 3 0 0
72 Mateusz Kubiak (ŁKH Łódź) 18 12 4 8 53 0 0 2 1 0
73 Dmytro Szczerbakow (GKS Stoczniowiec) 6 12 2 10 4 0 0 4 0 0
74 Václav Říha (ŁKH Łódź) 17 11 6 5 59 3 0 0 2 0
75 Ołeh Pałamarczuk (UKS Zagłębie) 22 11 3 8 12 0 0 3 1 0
76 Michał Krokosz (MUKS Naprzód) 15 11 3 8 2 1 0 2 0 0
77 Jahor Pankrat (UKS Niedźwiadki) 17 11 3 8 34 0 0 3 0 0
78 Kamil Wróbel (JKH GKS II) 4 11 3 8 14 1 1 4 1 0
79 Szymon Wojtarowicz (UKH Unia) 19 10 8 2 24 1 1 2 0 0
80 Jakub Gawlik (MKS Cracovia) 23 10 6 4 36 1 0 2 0 0
81 Oskar Jeziorski (MKS Sokoły/SMS Toruń) 19 10 4 6 44 0 0 2 0 0
82 Timofiej Szyrkow (MKS Sokoły) 17 10 3 7 2 1 0 2 0 0
83 Tomasz Kulas (JKH GKS II) 4 10 2 8 2 1 1 5 0 0
84 Kirył Jastrabau (MKS Cracovia) 8 9 7 2 2 1 0 0 0 0
85 Bruno Śmieszek (MKS Sokoły) 12 9 6 3 53 0 0 0 0 0
86 Piotr Naparło (MKS Sokoły) 7 9 4 5 8 1 0 0 1 0
87 Franciszek Polak (ŁKH Łódź) 24 9 3 6 10 0 0 1 0 0
88 Jakub Szubert (JKH GKS II) 16 9 2 7 12 1 0 3 0 0
89 Szymon Mularczyk (KH Polonia) 6 8 6 2 2 3 1 0 0 0
90 Dominik Nahunko (UKS Zagłębie) 3 8 5 3 2 0 0 0 0 0
91 Filip Sienkiewicz (UKS Niedźwiadki) 9 8 5 3 6 1 0 1 0 0
92 Michał Zając (KH Polonia) 10 8 3 5 14 2 0 1 0 0
93 Kacper Worwa (MMKS Podhale) 24 8 3 5 26 0 0 1 0 0
94 Uładzisłau Kandratsenka (UKH Unia) 18 8 2 6 6 0 0 1 0 0
95 Witalij Kwas (MUKS Naprzód) 23 8 1 7 4 0 0 4 0 0
96 Bartosz Miłek (MUKS Naprzód) 15 7 6 1 8 2 1 0 0 0
97 Arkadiusz Witczak (ŁKH Łódź) 23 7 6 1 10 1 1 0 0 0
98 Mateusz Gościński (MOSM Tychy) 3 7 5 2 0 0 0 0 0 0
99 Jakub Rafiński (MKS Sokoły) 11 7 3 4 58 2 0 0 0 0
100 Bartosz Schmidt (MUKS Naprzód) 12 7 3 4 12 1 0 2 1 0
101 Patryk Pachut (MOSM Tychy) 19 7 2 5 20 0 0 0 0 0
102 Maksim Puzakow (UKS Zagłębie) 19 6 5 1 12 0 0 0 0 0
103 Krzysztof Jarczyk (MMKS Podhale) 23 6 5 1 6 1 0 0 0 0
104 Patryk Janiszewski (ŁKH Łódź) 19 6 4 2 2 1 1 0 0 0
105 Arkadiusz Guzik (UKH Unia) 21 6 3 3 6 0 0 1 0 0
106 Kamil Daniliszyn (UKH Unia) 22 6 3 3 6 0 0 1 0 0
107 Sebastian Brynkus (MKS Cracovia) 3 6 3 3 0 0 0 0 0 0
108 Szymon Kucharski (MOSM Tychy) 24 6 2 4 0 0 0 0 0 0
109 Bartosz Suski (MKS Sokoły) 8 6 2 4 12 0 0 1 0 0
110 Piotr Ciechanowski (ŁKH Łódź) 5 6 2 4 2 1 0 2 0 0
111 Paweł Goździewicz (UKS Zagłębie) 12 6 2 4 6 0 1 3 0 0
112 Adrian Frankiewicz (UKS Niedźwiadki) 13 5 5 0 12 0 0 0 0 0
113 Mateusz Krok (MOSM Tychy) 18 5 4 1 2 0 0 1 0 0
114 Łukasz Niedźwiedź (MUKS Naprzód) 15 5 4 1 2 1 0 0 0 0
115 Patryk Pelaczyk (JKH GKS II) 5 5 3 2 0 1 0 2 0 0
116 Jakub Kurandy (UKH Unia) 20 5 3 2 32 0 0 1 0 0
117 Jakub Jaworski (MKS Sokoły) 2 5 3 2 0 0 1 0 1 0
118 Patryk Pohl (MUKS Naprzód) 18 5 2 3 8 1 0 1 1 0
119 Wiktor Stacherski (MUKS Naprzód) 19 5 2 3 16 0 0 1 1 0
120 Igor Bohuszko (MKS Sokoły) 22 5 2 3 2 0 0 0 0 0
121 Marlon Wróbel (MKS Cracovia) 21 5 2 3 6 0 0 0 0 0
122 Marcin Kułak (ŁKH Łódź) 24 5 1 4 18 0 0 0 0 0
123 Marek Strzyżowski (UKS Niedźwiadki) 2 5 0 5 2 0 0 0 0 0
124 Maciej Maciaszek (MMKS Podhale) 21 4 4 0 4 2 0 0 0 0
125 Dmytro Demjaniuk (UKS Zagłębie) 2 4 3 1 0 2 0 0 0 0
126 Artiom Sadrietdinow (MKS Sokoły) 1 4 3 1 0 1 0 0 0 0
127 Szymon Zabawski (UKH Unia) 20 4 3 1 4 1 0 0 0 0
128 Szymon Maćkowski (MKS Sokoły/SMS Toruń) 10 4 2 2 6 1 0 1 0 0
129 Błażej Plewa (MMKS Podhale) 17 4 2 2 14 0 0 0 0 0
130 Patryk Danel (MMKS Podhale) 24 4 2 2 24 0 0 0 0 0
131 Przemysław Ludwiczak (JKH GKS II) 3 4 2 2 0 0 1 1 0 0
132 Arsienij Żurauski (GKS Stoczniowiec) 23 4 2 2 18 1 0 0 0 0
133 Jan Biernat (UKH Unia) 19 4 2 2 8 0 0 1 0 0
134 Maciej Fabiańczyk (MUKS Naprzód) 23 4 2 2 12 0 0 0 0 0
135 Szymon Siuty (MMKS Podhale) 19 4 2 2 2 1 0 0 0 0
136 Szymon Kiełbicki (MKS Cracovia) 22 4 2 2 2 0 0 0 0 0
137 Jahor Kazakiewicz (JKH GKS II) 24 4 2 2 12 0 0 0 0 0
138 Jarosław Dołęga (MKS Sokoły) 2 4 2 2 0 0 0 1 0 0
139 Kamil Sikora (UKS Zagłębie) 4 4 1 3 2 0 0 0 0 0
140 Jakub Krzak (UKH Unia) 11 4 1 3 10 0 0 1 0 0
141 Marcin Biały (UKS Niedźwiadki) 3 4 1 3 0 0 0 0 1 0
142 Filip Ananiew (GKS Stoczniowiec) 14 4 1 3 4 0 0 0 0 0
143 Marcin Płachetka (JKH GKS II) 7 3 2 1 6 2 0 0 0 0
144 Karol Baran (UKS Zagłębie) 11 3 2 1 4 1 0 0 0 0
145 Radosław Krzymowski (MKS Sokoły) 18 3 2 1 2 0 0 0 0 0
146 Nikita Ustynow (KH Polonia) 22 3 1 2 22 0 0 0 0 0
147 Szymon Wólczyński (MKS Sokoły/SMS Toruń) 19 3 1 2 0 0 0 0 0 0
148 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 23 3 1 2 6 0 0 0 0 0
149 Kamil Kalinowski (MKS Cracovia) 2 3 1 2 2 0 0 0 0 0
150 Kacper Zachradnik (MKS Cracovia) 11 3 1 2 18 0 0 0 0 0
151 Damian Tyczyński (UKS Zagłębie) 2 3 0 3 0 0 0 1 0 0
152 Daniel Nykaza (MMKS Podhale) 23 3 0 3 14 0 0 1 0 0
153 Mateusz Wilusz (UKS Niedźwiadki) 3 3 0 3 10 0 0 2 0 0
154 Maksim Citok (MUKS Naprzód) 1 2 2 0 0 0 1 0 0 0
155 Sebastian Makaj (MOSM Tychy) 22 2 2 0 4 0 0 0 0 0
156 Adam Jaskólski (UKS Zagłębie) 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
157 Wiktor Skrzek (MKS Cracovia) 16 2 2 0 14 0 1 0 0 0
158 Nikita Szatiłow (MKS Cracovia) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0
159 Uładzisłau Jankouski (MOSM Tychy) 2 2 1 1 6 1 0 0 0 0
160 Łukasz Łyko (UKS Niedźwiadki) 7 2 1 1 2 0 0 1 0 0
161 Marcin Kuzak (MKS Cracovia) 8 2 1 1 0 0 0 0 0 0
162 Dominik Kasprzyk (UKS Zagłębie) 5 2 1 1 0 0 0 0 0 0
163 Alaksiej Maskaliou (ŁKH Łódź) 12 2 1 1 31 0 0 0 0 0
164 Łukasz Kamiński (MKS Cracovia) 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0
165 Wiktor Brzozowski (MKS Cracovia) 3 2 1 1 4 1 0 0 0 0
166 Dawid Wróblewski (JKH GKS II) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
167 Daniel Minge (MKS Sokoły) 1 2 1 1 0 0 0 0 0 0
168 Łukasz Kapusta (JKH GKS II) 10 2 1 1 4 0 0 0 0 0
169 Jakub Małecki (MKS Sokoły/SMS Toruń) 8 2 1 1 4 1 0 0 0 0
170 Szymon Skrodziuk (MUKS Naprzód) 1 2 1 1 0 0 1 0 1 0
171 Bartosz Kowalski (ŁKH Łódź) 21 2 1 1 10 0 0 0 0 0
172 Radosław Sawicki (JKH GKS II) 1 2 0 2 0 0 0 1 0 0
173 Dominik Jarosz (JKH GKS II) 1 2 0 2 0 0 0 0 0 0
174 Wojciech Kozioł (MKS Cracovia) 14 2 0 2 2 0 0 0 0 0
175 Krystian Kopiec (UKS Niedźwiadki) 10 2 0 2 2 0 0 1 0 0
176 Kacper Kulpecki (MOSM Tychy) 24 2 0 2 6 0 0 0 0 0
177 Mateusz Rogos (UKS Niedźwiadki) 14 2 0 2 2 0 0 0 0 0
178 Oskar Hadowski (GKS Stoczniowiec) 19 2 0 2 2 0 0 0 0 0
179 Patryk Olszewski (ŁKH Łódź) 17 1 1 0 6 0 0 0 0 0
180 Bartosz Kosmęda (MUKS Naprzód) 8 1 1 0 2 0 0 0 0 0
181 Marcel Oracz (ŁKH Łódź) 5 1 1 0 4 0 0 0 0 0
182 Mateusz Gołębiewski (MKS Sokoły) 11 1 1 0 2 0 0 0 0 0
183 Patryk Napiórkowski (SMS Toruń) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
184 Marek Syniawa (ŁKH Łódź) 7 1 1 0 4 0 0 0 0 0
185 Szymon Gurzyński (KH Polonia) 3 1 1 0 2 0 0 0 0 0
186 Adrian Chabior II (UKS Zagłębie) 5 1 1 0 2 0 0 0 0 0
187 Arkadiusz Karasiński (ŁKH Łódź) 5 1 1 0 2 0 0 0 0 0
188 Jakub Sojka (KH Polonia) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
189 Karol Zberek (SMS Toruń) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
190 Karol Moś (MUKS Naprzód) 4 1 1 0 4 1 0 0 0 0
191 Kacper Mużelak (MOSM Tychy) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
192 Radosław Orzechowski (UKS Niedźwiadki) 13 1 1 0 2 1 0 0 0 0
193 Sergiusz Wujek (ŁKH Łódź) 4 1 1 0 4 0 0 0 0 0
194 Michał Bernacki (UKS Zagłębie) 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
195 Paweł Wybiral (KH Polonia) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
196 Paweł Banachewicz (MOSM Tychy) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
197 Przemysław Bagiński (KH Polonia) 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
198 Mateusz Golik (MKS Sokoły) 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
199 Gabriel Ostafiński (UKS Niedźwiadki) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
200 Kamil Wiwatowski (MKS Sokoły) 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
201 Benedykt Bieniek (MKS Cracovia) 22 1 0 1 2 0 0 0 0 0
202 Maciej Fojcik (JKH GKS II) 18 1 0 1 0 0 0 0 0 0
203 Marcin Hornik (UKH Unia) 14 1 0 1 0 0 0 0 0 0
204 Fabian Kapica (MMKS Podhale) 2 1 0 1 2 0 0 0 0 0
205 Adam Laskowski (GKS Stoczniowiec) 12 1 0 1 4 0 0 0 0 0
206 Mateusz Błotnicki (MKS Sokoły) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
207 Michał Rybak (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
208 Karol Wąsiński (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
209 Robert Karczocha (UKS Zagłębie) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
210 Wojciech Zając (JKH GKS II) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
211 Kacper Malasiński (MMKS Podhale) 2 1 0 1 2 0 0 1 0 0
212 Dawid Kubiszewski (MUKS Naprzód) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 0
213 Nikita Łaptinow (ŁKH Łódź) 9 1 0 1 2 0 0 0 0 0
214 Jan Sokół (MMKS Podhale) 24 1 0 1 6 0 0 0 0 0
215 Mateusz Adamus (MUKS Naprzód) 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0
216 Bartłomiej Wsół (MMKS Podhale) 2 1 0 1 6 0 0 0 0 0
217 Gavin Brackman (UKS Niedźwiadki) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
218 Mateusz Malinowski II (MOSM Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Patryk Niemczyk (UKS Niedźwiadki) 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0
220 Mikołaj Kociszewski (KH Polonia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
221 Jan Kowalski (ŁKH Łódź) 15 0 0 0 16 0 0 0 0 0
222 Kacper Rabęda (UKH Unia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Maksim Buńko (JKH GKS II) 21 0 0 0 29 0 0 0 0 0
224 Jakub Trzebunia (MMKS Podhale) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Antoni Matuszewski (ŁKH Łódź) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
226 Rotislav Olkhovskii (MKS Sokoły) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
227 Damian Rabenda (UKS Zagłębie) 5 0 0 0 14 0 0 0 0 0
228 Maksymilian Sanocz (UKS Niedźwiadki) 7 0 0 0 6 0 0 0 0 0
229 Wiktor Trzebiatowski (GKS Stoczniowiec) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
230 Daniel Węgrzynowski (ŁKH Łódź) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
231 Mateusz Milewski (KH Polonia) 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0
232 Dawid Żółkiewicz (UKS Niedźwiadki) 9 0 0 0 16 0 0 0 0 0
233 Adrian Gajor (MKS Cracovia) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
234 Konrad Tomaszewski (UKS Zagłębie) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
235 Jakub Darol (ŁKH Łódź) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Jakub Ziółkowski (KH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Andrzej Stojek (UKS Zagłębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Oskar Kuczek (MKS Cracovia) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 0
239 Paweł Pełzowski (ŁKH Łódź) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Michał Wiwatowski (SMS Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
241 Adrian Orlik (KH Polonia) 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0
242 Iwan Cyran (ŁKH Łódź) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V