Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Aleksandr Alimow (Academy 1928 KTH) 23 77 44 33 18 6 7 6 0 0
2 Daniił Oriechin (Nesta Toruń) 21 72 35 37 4 4 3 9 4 0
3 Łukasz Rutkowski (Zagłębie) 24 70 24 46 20 4 2 9 1 0
4 Siemion Garszyn (Nesta Toruń) 21 66 28 38 6 5 0 6 2 0
5 Jarosław Dołęga (Nesta Toruń) 21 63 30 33 16 1 3 10 0 0
6 Aleksandr Szałamow (Academy 1928 KTH) 23 63 25 38 18 6 0 5 6 0
7 Walerij Polinin (Academy 1928 KTH) 23 56 24 32 26 5 1 6 1 0
8 Robert Karczocha (Nesta Toruń) 21 56 23 33 6 5 3 6 2 0
9 Dawid Olchawski (MMKS Podhale) 21 34 11 23 28 3 0 6 1 0
10 Maksim Citok (Hokej Poznań) 22 33 12 21 16 3 1 6 2 0
11 Łukasz Podsiadło (Nesta Toruń) 21 33 10 23 12 3 0 4 1 0
12 Dawid Kruczek (Academy 1928 KTH) 23 33 10 23 57 3 1 8 3 0
13 Andrzej Stojek (Zagłębie) 24 32 13 19 36 0 1 2 0 0
14 Daniel Minge (Nesta Toruń) 18 31 13 18 6 3 1 0 1 0
15 Alaksandr Dziehciarou (Zagłębie) 24 31 10 21 6 2 1 5 1 0
16 Piotr Winiarski (Nesta Toruń) 21 30 9 21 6 1 0 4 0 0
17 Krzysztof Dudkiewicz (Academy 1928 KTH) 21 29 12 17 10 2 1 4 0 0
18 Marcin Wiśniewski (Nesta Toruń) 21 28 11 17 69 4 0 2 0 0
19 Uładzisław Czarnieuski (Hokej Poznań/Zagłębie) 21 28 9 19 26 0 0 0 0 0
20 Adam Jaskólski (Zagłębie) 18 25 11 14 12 1 0 5 0 0
21 Piotr Naparło (Nesta Toruń) 19 23 15 8 66 3 2 0 0 0
22 Adrian Jaworski (Nesta Toruń) 18 23 7 16 12 1 0 5 1 0
23 Maksim Kondraszow (MMKS Podhale) 14 22 11 11 8 3 1 3 0 0
24 Tomasz Cieślicki (Academy 1928 KTH) 21 22 9 13 12 1 0 2 0 0
25 Paweł Goździewicz (Zagłębie) 24 21 10 11 16 3 0 4 0 0
26 Sylwester Plewa (MMKS Podhale) 17 21 9 12 48 4 1 4 1 0
27 Miłosz Lidtke (Nesta Toruń) 21 21 6 15 18 2 0 4 1 0
28 Tobiasz Bernat (Zagłębie) 11 20 9 11 12 1 0 1 0 0
29 Łukasz Kisiel (Zagłębie) 21 19 9 10 4 3 0 1 0 0
30 Sebastian Brynkus (SMS PZHL U18) 12 19 8 11 0 2 0 4 0 0
31 Jakub Jaskólski (Zagłębie) 22 19 6 13 22 2 0 2 0 0
32 Bartosz Skólmowski (Nesta Toruń) 21 19 4 15 16 3 1 5 0 0
33 Piotr Pach (Academy 1928 KTH) 23 19 3 16 10 2 0 5 1 0
34 Tadeusz Huzior (MMKS Podhale) 19 19 2 17 68 0 0 8 0 0
35 Kamil Wałęga (SMS PZHL U18) 9 18 11 7 4 3 0 3 0 0
36 Marek Iwański (Hokej Poznań) 20 18 9 9 26 1 1 0 1 0
37 Bartosz Olchawski (MMKS Podhale) 21 18 7 11 50 0 2 2 0 0
38 Mateusz Wiśniewski (Hokej Poznań) 20 18 6 12 8 1 1 2 0 0
39 Mateusz Kafel (Zagłębie) 23 18 6 12 2 1 0 3 2 0
40 Grzegorz Myjak (Academy 1928 KTH) 22 17 6 11 50 1 0 4 1 0
41 Uładzisław Haurus (Hokej Poznań) 8 15 7 8 6 0 0 2 0 0
42 Mateusz Kubiak (Hokej Poznań) 20 15 7 8 18 2 1 1 0 0
43 Dmytro Demjaniuk (Zagłębie) 4 15 4 11 2 1 0 2 0 0
44 Michał Bernacki (Zagłębie) 9 14 7 7 12 2 1 1 0 0
45 Arkadiusz Burnat (UKH Dębica) 20 14 4 10 8 1 0 3 0 0
46 Krystian Mocarski (GKS Stoczniowiec) 23 13 13 0 8 4 0 0 0 0
47 Artiom Szejnichowicz (Hokej Poznań) 18 13 7 6 2 2 0 1 1 0
48 Michał Zając (SMS PZHL U18) 22 13 7 6 12 1 1 2 0 0
49 Patryk Gogoc (Academy 1928 KTH) 21 13 4 9 22 1 0 0 0 0
50 Jakub Szuba (Hokej Poznań) 22 13 4 9 42 2 1 2 1 0
51 Igor Smal (GKS Stoczniowiec) 15 13 4 9 22 0 0 2 0 0
52 Kamil Pędraś (Zagłębie) 23 12 8 4 20 0 1 0 0 0
53 Marek Bryła (Academy 1928 KTH) 22 12 7 5 18 2 0 1 0 0
54 Kamil Sikora (Zagłębie) 12 12 6 6 10 0 1 0 1 0
55 Dawid Zawiła (Hokej Poznań) 22 12 3 9 30 1 2 2 1 0
56 Dominik Olszewski (Nesta Toruń) 18 12 3 9 2 1 0 1 1 0
57 Aleksander Gniewek (Zagłębie) 23 12 2 10 6 0 0 0 0 0
58 Krzysztof Kozak (Academy 1928 KTH) 17 11 9 2 18 2 0 0 0 0
59 Konrad Stypuła (MMKS Podhale) 14 11 7 4 10 0 0 0 0 0
60 August Kieta (MMKS Podhale) 21 11 6 5 6 0 0 0 1 0
61 Dmitrij Czikida (Academy 1928 KTH) 21 11 6 5 6 0 0 1 0 0
62 Mikołaj Kopyściański (UKH Dębica) 16 11 5 6 10 1 0 1 0 0
63 Mateusz Fal (UKH Dębica) 19 11 4 7 6 1 0 2 1 0
64 Tomasz Ziółkowski (GKS Stoczniowiec) 15 10 8 2 6 2 0 1 0 0
65 Maciej Gągol (UKH Dębica) 14 10 7 3 12 3 0 0 0 0
66 Krzysztof Bryk (UKH Dębica) 10 10 6 4 0 3 1 2 0 0
67 Marcin Płachetka (SMS PZHL U18) 20 10 5 5 8 0 0 0 1 0
68 Igor Augustyniak (SMS PZHL U18) 22 10 5 5 12 3 0 1 0 0
69 Jan Panczakiewicz (MMKS Podhale) 18 10 4 6 12 2 0 0 0 0
70 Piotr Husak (Nesta Toruń) 21 10 3 7 26 0 0 1 0 0
71 Konrad Grebla (Academy 1928 KTH) 20 10 3 7 10 1 0 0 0 0
72 Kordian Chorążyczewski (UKH Dębica) 15 9 6 3 6 3 0 0 0 0
73 Filip Mazurkiewicz (SMS PZHL U18) 9 9 5 4 18 0 0 2 0 0
74 Patryk Jarosz (Zagłębie) 12 9 5 4 6 0 0 1 0 0
75 Kamil Gościmiński (Hokej Poznań) 13 9 5 4 60 1 1 0 1 0
76 Jakub Worwa (SMS PZHL U18) 10 9 4 5 20 0 1 1 0 0
77 Mateusz Kurpiewski (Hokej Poznań) 20 9 4 5 55 1 0 0 2 0
78 Łukasz Dudzik (Academy 1928 KTH) 23 9 3 6 6 1 0 3 1 0
79 Bartosz Barszcz (UKH Dębica) 17 8 3 5 14 1 0 3 0 0
80 Rafał Podlipni (MMKS Podhale) 8 8 3 5 10 0 0 1 1 0
81 Jan Sołtys (SMS PZHL U18) 6 8 1 7 2 1 0 1 0 0
82 Jan Wolski (MMKS Podhale) 8 7 7 0 10 1 1 0 0 0
83 Kamil Misterkiewicz (SMS PZHL U18) 18 7 6 1 16 1 0 0 0 0
84 Jan Krzyżek (SMS PZHL U18) 19 7 6 1 6 1 0 0 0 0
85 Gleb Wolf (GKS Stoczniowiec) 21 7 4 3 6 2 0 0 0 0
86 Patryk Jóźwik (SMS PZHL U18) 10 7 4 3 10 0 0 1 0 0
87 Patrik Vrána (Zagłębie) 16 7 3 4 8 1 0 0 0 0
88 Szymon Luszniak (SMS PZHL U18) 11 7 3 4 20 0 1 0 0 0
89 Szymon Łabinowicz (GKS Stoczniowiec) 14 6 3 3 8 2 0 1 0 0
90 Mateusz Zawiła (Hokej Poznań) 22 6 3 3 34 0 0 1 0 0
91 Mateusz Krupiński (Hokej Poznań) 14 6 2 4 6 1 0 2 0 0
92 Dawid Wróblewski (SMS PZHL U18) 16 6 2 4 6 0 0 0 0 0
93 Filip Uherek (Zagłębie) 24 6 2 4 14 0 0 0 0 0
94 Łukasz Kamiński (SMS PZHL U18) 10 6 1 5 45 1 0 0 0 0
95 Nikita Szabanow (Academy 1928 KTH) 10 6 1 5 0 0 0 2 0 0
96 Oskar Zamarlik (MMKS Podhale) 21 6 0 6 20 0 0 2 1 0
97 Jan Kasicki (GKS Stoczniowiec) 8 5 4 1 2 1 0 0 0 0
98 Władisław Troszyn (Nesta Toruń) 2 5 3 2 2 0 0 2 0 0
99 Marcin Jóźwiak (Nesta Toruń) 18 5 3 2 4 0 1 0 0 0
100 Artur Grzegorczyk (UKH Dębica) 12 5 3 2 8 0 0 0 0 0
101 Łukasz Kulik (Zagłębie) 12 5 3 2 10 0 0 0 0 0
102 Samuel Jachimczyk (MMKS Podhale) 10 5 3 2 18 1 0 0 0 0
103 Grzegorz Leśniak (Academy 1928 KTH) 20 5 3 2 45 0 0 0 0 0
104 Armen Khoperia (SMS PZHL U18) 22 5 2 3 10 1 0 1 0 0
105 Adrian II Chabior (SMS PZHL U18) 15 5 2 3 6 1 0 0 0 0
106 Oskar Kuczek (UKH Dębica) 22 5 2 3 14 0 0 0 0 0
107 Kamil Klocek (SMS PZHL U18) 8 5 1 4 2 0 0 1 0 0
108 Maciej Balcerek (UKH Dębica) 17 5 1 4 22 0 0 2 0 0
109 Mikołaj Krasakiewicz (GKS Stoczniowiec) 16 4 2 2 18 0 1 1 0 0
110 Przemysław Ludwiczak (Hokej Poznań) 22 4 2 2 10 0 0 0 1 0
111 Łukasz Kapusta (SMS PZHL U18) 13 4 2 2 2 0 0 0 0 0
112 Adam Świadek (SMS PZHL U18) 16 4 2 2 14 0 0 0 0 0
113 Michał Sochacki (GKS Stoczniowiec) 15 4 1 3 16 0 0 1 0 0
114 Łukasz Korzestański (Nesta Toruń) 14 4 1 3 2 0 0 0 1 0
115 Adam Krok (Academy 1928 KTH) 18 4 1 3 4 0 0 0 0 0
116 Kacper Kamieniecki (SMS PZHL U18) 9 4 1 3 4 1 0 0 1 0
117 Marek Puławski (Hokej Poznań) 7 4 1 3 8 0 0 2 0 0
118 Bartosz Bichta (UKH Dębica) 6 4 1 3 4 0 0 3 0 0
119 Jakub Munch (GKS Stoczniowiec) 23 4 0 4 22 0 0 3 0 0
120 Olaf Bizacki (SMS PZHL U18) 6 4 0 4 8 0 0 1 0 0
121 Kamil Zalewski (GKS Stoczniowiec) 23 4 0 4 0 0 0 2 0 0
122 Szymon Niedlich (Nesta Toruń) 18 3 2 1 6 0 0 0 0 0
123 Damian Janus (Zagłębie) 17 3 2 1 0 0 0 0 0 0
124 Kacper Murawski (GKS Stoczniowiec) 23 3 2 1 10 0 0 0 0 0
125 Arkadiusz Kobyliński (Hokej Poznań) 14 3 1 2 6 1 0 0 1 0
126 Walancin Chuchman (Hokej Poznań) 8 3 1 2 2 0 0 2 0 0
127 Radosław Krztoń (SMS PZHL U18) 12 3 1 2 4 1 0 1 0 0
128 Gilbert Leśniak (GKS Stoczniowiec) 13 3 1 2 10 0 0 1 0 0
129 Miłosz Noworyta (SMS PZHL U18) 4 3 1 2 2 1 0 0 1 0
130 Oskar Hadowski (UKH Dębica) 11 3 1 2 4 0 0 0 0 0
131 Aleksei Morozov (Academy 1928 KTH) 6 3 1 2 6 0 0 1 0 0
132 Jakub Szukała (UKH Dębica) 19 3 0 3 6 0 0 1 0 0
133 Bartosz Liśkiewicz (GKS Stoczniowiec) 23 3 0 3 20 0 0 0 0 0
134 Bernard Smagacz (UKH Dębica) 18 3 0 3 42 0 0 0 0 0
135 Mateusz Zieliński (Nesta Toruń) 3 3 0 3 2 0 0 0 1 0
136 Robert Kostecki (UKH Dębica) 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
137 Kacper Faltyn (MMKS Podhale) 14 2 2 0 10 0 0 0 0 0
138 Mariusz Piotrowski (Zagłębie) 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0
139 Gerard Dobies (UKH Dębica) 13 2 2 0 2 1 0 0 0 0
140 Kyryło Herasymenko (GKS Stoczniowiec) 13 2 2 0 14 0 0 0 0 0
141 Marcin Obrał (Hokej Poznań) 8 2 1 1 4 1 0 1 0 0
142 Dawid Giełbaga (UKH Dębica) 14 2 1 1 6 0 0 1 0 0
143 Mykoła Onyszczenko (Zagłębie) 18 2 1 1 6 0 0 0 0 0
144 Daniel Malczewski (SMS PZHL U18) 5 2 1 1 10 0 0 1 0 0
145 Jakub Habura (MMKS Podhale) 11 2 1 1 8 1 0 0 0 0
146 Danyło Łatiuk (MMKS Podhale) 19 2 1 1 2 1 0 0 0 0
147 Dominik Giełbaga (UKH Dębica) 16 2 1 1 10 0 0 1 0 0
148 Tomasz Iwanow (GKS Stoczniowiec) 15 2 1 1 14 0 0 0 0 0
149 Przemysław Michalski (MMKS Podhale) 5 2 1 1 6 0 0 0 0 0
150 Jakub Malasiński (MMKS Podhale) 16 2 1 1 10 0 0 0 0 0
151 Konrad Gruszczyk (SMS PZHL U18) 23 2 0 2 24 0 0 1 0 0
152 Wojciech Czech (Hokej Poznań) 14 2 0 2 18 0 0 0 0 0
153 Mateusz Dworaźny (SMS PZHL U18) 21 2 0 2 4 0 0 2 0 0
154 Paweł Małopolski (UKH Dębica) 8 2 0 2 12 0 0 0 0 0
155 Jakub Gawlik (UKH Dębica) 6 2 0 2 4 0 0 0 0 0
156 Maksim Kartoszkin (Nesta Toruń) 2 2 0 2 2 0 0 1 0 0
157 Jakub Żurawski (MMKS Podhale) 7 2 0 2 4 0 0 1 0 0
158 Michał Micuła (UKH Dębica) 9 2 0 2 6 0 0 1 0 0
159 Damian Rabenda (Zagłębie) 15 2 0 2 8 0 0 0 0 0
160 Adam Mikołajczak (Hokej Poznań) 21 2 0 2 8 0 0 1 0 0
161 Wiktor Urbański (SMS PZHL U18) 12 2 0 2 8 0 0 0 0 0
162 Miłosz Idasiak (SMS PZHL U18) 8 1 1 0 2 0 0 0 0 0
163 Grzegorz Dybowski (UKH Dębica) 6 1 1 0 4 0 0 0 0 0
164 Michał Żak (Hokej Poznań/Zagłębie) 16 1 1 0 20 1 0 0 0 0
165 Bruno Śmieszek (Nesta Toruń) 21 1 1 0 14 1 0 0 0 0
166 Leonid Maszynsew (UKH Dębica) 4 1 1 0 2 1 0 0 0 0
167 Krzysztof Kloc (UKH Dębica) 15 1 1 0 0 0 0 0 0 0
168 Danyło Boboszko (GKS Stoczniowiec) 20 1 1 0 20 0 0 0 0 0
169 Łukasz Siuty (MMKS Podhale) 5 1 1 0 25 0 0 0 0 0
170 Bartosz Wołoszyk (SMS PZHL U18) 18 1 1 0 18 0 0 0 0 0
171 Kacper Opiłka (SMS PZHL U18) 18 1 0 1 2 0 0 0 0 0
172 Patryk Wsół (MMKS Podhale) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
173 Klaudiusz Cuber (SMS PZHL U18) 13 1 0 1 14 0 0 0 0 0
174 Kamil Cieśla (SMS PZHL U18) 13 1 0 1 24 0 0 1 0 0
175 Jakub Wala (GKS Stoczniowiec) 23 1 0 1 14 0 0 0 0 0
176 Paweł Pluciński (GKS Stoczniowiec) 20 1 0 1 6 0 0 1 0 0
177 Adrian Borowicz (Nesta Toruń) 21 1 0 1 27 0 0 0 0 0
178 Kacper Niedźwiecki (GKS Stoczniowiec) 19 1 0 1 28 0 0 0 0 0
179 Mateusz Truty (MMKS Podhale) 8 1 0 1 2 0 0 0 0 0
180 Iwo Schramm (Hokej Poznań) 12 1 0 1 2 0 0 1 0 0
181 Artur Kowalski (UKH Dębica) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Bartosz Schmidt (SMS PZHL U18) 11 1 0 1 6 0 0 1 0 0
183 Sławomir Krokosz (Academy 1928 KTH) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
184 Adam Kot (SMS PZHL U18) 13 1 0 1 43 0 0 0 0 0
185 Michał Wójcik (UKH Dębica) 18 1 0 1 0 0 0 0 0 0
186 Tomasz Bujok (UKH Dębica) 4 1 0 1 0 0 0 1 0 0
187 Maurycy Ebertowski (GKS Stoczniowiec) 16 1 0 1 0 0 0 0 0 0
188 Dominik Kraszewski (GKS Stoczniowiec) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
189 Patryk Chowaniec (MMKS Podhale) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
190 Dariusz Sieradzki (UKH Dębica) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
191 Jakub Puchalski (GKS Stoczniowiec) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
192 Jakub Musialik (Zagłębie) 19 0 0 0 8 0 0 0 0 0
193 Adrian Hanzel (Zagłębie) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
194 Piotr Huzarski (Hokej Poznań) 2 0 0 0 6 0 0 0 0 0
195 Bohdan Procenko (UKH Dębica) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196 Fabian Kapica (MMKS Podhale) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Marcin Wróbel (SMS PZHL U18) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Neil Walsky (Hokej Poznań) 3 0 0 0 27 0 0 0 0 0
199 Marcin Dybowski (UKH Dębica) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Ołeksandr Nikolenko (GKS Stoczniowiec) 19 0 0 0 2 0 0 0 0 0
201 Jakub Gołaszewski (Nesta Toruń) 12 0 0 0 2 0 0 0 0 0
202 Jan Szewczyk (MMKS Podhale) 4 0 0 0 12 0 0 0 0 0
203 Antoni Kot (SMS PZHL U18) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
204 Adrian Duszak (Zagłębie) 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0
205 Michał Kwak (SMS PZHL U18) 10 0 0 0 4 0 0 0 0 0
206 Jauhienij Yankovsky (UKH Dębica) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207 Piotr Kozłowski (Zagłębie) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
208 Bartosz Burnat (UKH Dębica) 19 0 0 0 20 0 0 0 0 0
209 Daniel Pierzchała (MMKS Podhale) 12 0 0 0 6 0 0 0 0 0
210 Władysław Worozkin (GKS Stoczniowiec) 19 0 0 0 4 0 0 0 0 0
211 Mateusz Wojdyła (MMKS Podhale) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
212 Damian Dubel (Academy 1928 KTH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Mateusz Dubel (Academy 1928 KTH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Michał Wiktor (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
215 Martin Kulczyk (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
216 Arkadiusz Mielniczek (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Damian Woźniak (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
218 Tomasz Hulewicz (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Dariusz Darłak (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Krzysztof Krzysztofek (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
221 Maciej Anklewicz (SMS PZHL U18) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Michał Rybak (SMS PZHL U18) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Maciej Rybak (SMS PZHL U18) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Sylwester Franczyk (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Maksymilian Bednarz (SMS PZHL U18) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
226 Mirosław Ptak (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
227 Sebastian Fraszko (Nesta Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
228 Filip Gzik (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Jakub Ferenc (UKH Dębica) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
230 Adam Kołodziej (SMS PZHL U18) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
231 Siarhiej Mikulczyk (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
232 Maciej Konarski (Academy 1928 KTH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
233 Daniel Kaszowski (Academy 1928 KTH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
234 Tomasz Kamieński (GKS Stoczniowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Nikita Kluczankin (Academy 1928 KTH) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Jan Kos (MMKS Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X