Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Karolina Późniewska (TMH Polonia) 11 36 25 11 8 1 2 4 1 0
2 Marta Bigos (GKS Stoczniowiec) 13 28 12 16 10 0 2 3 1 0
3 Tetiana Onyszczenko (GKS Stoczniowiec) 13 25 16 9 4 0 1 0 1 0
4 Katarzyna Frąckowiak (Atomówki Tychy) 13 24 9 15 14 1 1 2 0 0
5 Klaudia Kaleja (TMH Polonia) 10 21 13 8 10 3 0 4 0 0
6 Magdalena Czaplik (TMH Polonia) 11 20 10 10 2 1 0 3 0 0
7 Dominika Korkuz (MUKS Naprzód/GKS Stoczniowiec) 14 17 6 11 20 0 1 0 2 0
8 Alicja Siejka (GKS Stoczniowiec) 13 16 10 6 4 1 1 0 0 0
9 Klaudia Chrapek (TMH Polonia) 11 16 6 10 6 4 0 1 1 0
10 Sylwia Łaskawska (Atomówki Tychy) 13 15 10 5 44 2 0 1 0 0
11 Agnieszka Dziedzioch (Atomówki Tychy) 13 15 9 6 20 1 0 1 0 0
12 Joanna Orawska (MUKS Naprzód) 10 15 6 9 18 0 2 2 2 0
13 Joanna Strzelecka (UKHK Unia) 12 14 7 7 16 1 0 2 1 0
14 Ada Wawrzyk (UKHK Unia) 12 13 8 5 14 2 1 1 0 0
15 Wiktoria Dziwok (TMH Polonia) 11 13 7 6 39 2 0 1 0 0
16 Renata Tokarska (GKS Stoczniowiec) 13 13 3 10 34 1 0 3 1 0
17 Katarzyna Kasprzycka (GKS Stoczniowiec) 8 11 5 6 4 0 0 1 1 0
18 Katarzyna Wybiral (TMH Polonia) 11 10 3 7 14 0 0 2 0 0
19 Alicja Wcisło (TMH Polonia) 11 9 5 4 4 2 0 0 0 0
20 Delaney Ross (MUKS Naprzód) 4 9 4 5 0 1 0 0 1 0
21 Ewelina Czarnecka (MUKS Naprzód) 10 9 2 7 12 0 1 0 2 0
22 Natalia Kamińska (GKS Stoczniowiec) 13 8 6 2 20 1 1 0 0 0
23 Martyna Solorz (MUKS Naprzód) 9 7 5 2 4 2 1 0 0 0
24 Julia Gawlik (MUKS Naprzód) 10 7 3 4 14 1 0 0 1 0
25 Patrycja Sfora (TMH Polonia) 11 6 3 3 20 2 1 2 0 0
26 Aneta Michałek (UKHK Unia/Atomówki Tychy) 7 6 1 5 2 0 0 2 0 0
27 Wiktoria Gogoc (MUKS Naprzód) 10 5 3 2 14 1 1 2 0 0
28 Magdalena Klatka (UKHK Unia) 12 5 3 2 8 1 0 0 0 0
29 Maja Banaś (GKS Stoczniowiec) 13 5 3 2 4 0 0 0 0 0
30 Aleksandra Pocheć (MUKS Naprzód) 10 5 1 4 4 0 0 1 0 0
31 Hailey Ross (MUKS Naprzód) 4 4 4 0 2 0 0 0 0 0
32 Natalia Suchanek (TMH Polonia) 7 4 3 1 2 0 0 0 0 0
33 Małgorzata Synowiec (TMH Polonia) 11 4 2 2 2 1 0 0 0 0
34 Aneta Błaszak (GKS Stoczniowiec) 16 4 2 2 4 0 1 0 0 0
35 Ewa Podracka (GKS Stoczniowiec) 10 4 2 2 10 0 0 1 0 0
36 Magdalena Jabłońska (MUKS Naprzód) 10 4 1 3 18 0 0 1 0 0
37 Joanna Rykaczewska (GKS Stoczniowiec) 10 4 1 3 2 1 0 0 0 0
38 Pamela Urbańska (Cieślewicz) (Atomówki Tychy) 11 3 3 0 35 0 1 0 0 0
39 Nicole Sosnowska (Atomówki Tychy) 13 3 3 0 10 0 0 0 0 0
40 Alicja Kopciara (Atomówki Tychy) 12 3 2 1 4 1 0 0 0 0
41 Aleksandra Górska (Atomówki Tychy) 11 3 2 1 0 0 0 0 0 0
42 Monika Suchanek (TMH Polonia) 7 3 0 3 0 0 0 0 0 0
43 Małgorzata Metyk (UKHK Unia) 12 3 0 3 22 0 0 1 0 0
44 Dominika Marczyk (Atomówki Tychy) 13 3 0 3 22 0 0 1 0 0
45 Patrycja Pirogowicz (MUKS Naprzód) 10 2 2 0 6 0 0 0 0 0
46 Anna Sopata (MUKS Naprzód) 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0
47 Patrycja Kułas (UKHK Unia) 8 2 2 0 0 0 0 0 0 0
48 Katarzyna Bodus (GKS Stoczniowiec) 3 2 1 1 0 0 0 0 0 0
49 Paulina Sztyper (Atomówki Tychy) 13 2 1 1 4 0 0 0 0 0
50 Julia Grzelak (GKS Stoczniowiec) 13 2 1 1 0 1 0 0 0 0
51 Karolina Trethan (UKHK Unia) 10 2 1 1 0 1 0 0 0 0
52 Oliwia Garbocz (Atomówki Tychy) 10 2 0 2 26 0 0 0 0 0
53 Małgorzata Gałuszka (UKHK Unia) 12 2 0 2 4 0 0 2 0 0
54 Klaudia Pelic (MUKS Naprzód) 10 2 0 2 6 0 0 0 1 0
55 Anna Kot (UKHK Unia) 5 1 1 0 6 0 0 0 0 0
56 Sandra Klimecka (TMH Polonia) 11 1 1 0 4 0 0 0 0 0
57 Klaudia Musioł (Atomówki Tychy) 13 1 1 0 16 0 1 0 0 0
58 Karolina Churas (Atomówki Tychy) 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
59 Małgorzata Zielińska (UKHK Unia) 12 1 0 1 14 0 0 0 0 0
60 Julia Zielińska (MUKS Naprzód) 8 1 0 1 6 0 0 0 0 0
61 Zofia Grzemska (MUKS Naprzód) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0
62 Aneta Cygan (TMH Polonia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Martyna Sawicka (MUKS Naprzód) 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Agata Ferszt (UKHK Unia) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
65 Katarzyna Kozłowska (UKHK Unia) 12 0 0 0 8 0 0 0 0 0
66 Katarzyna Zaborska (UKHK Unia) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
67 Agnieszka Nadzimek (Atomówki Tychy) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Adriana Solecka (MUKS Naprzód) 9 0 0 0 4 0 0 0 0 0
69 Justyna Żyła (UKHK Unia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Julia Łapińska (GKS Stoczniowiec) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Wiktoria Kędra (Atomówki Tychy) 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Laura Frankowska (Atomówki Tychy) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Anna Zaborska (UKHK Unia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Anna Dreinert (MUKS Naprzód) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Anna Klama (TMH Polonia) 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Julia Szmol (TMH Polonia) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Aleksandra Langner (UKHK Unia) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X