Shoutnews - archiwum

2019-02-10 22:40 W ostatnim dniu turnieju Beijer Hockey Games w Sztokholmie Rosja wygrała z Czechami 3:1, a Finlandia ze Szwecją 5:4 po rzutach karnych. Zwycięstwo w imprezie już po dwóch dniach zapewnili sobie Czesi.

2019-02-10 19:58 Rumunia wygrała turniej w ukraińskich Browarach. Podopieczni Júliusa Pénzeša po wygranej z reprezentacją Polski 2:0, dziś pokonali Ukrainę 3:0.

2019-02-08 13:25 Działacze Unii Oświęcim podsumowali akcję Teddy Bear Toss. Podczas wygranego (5:4 k.) spotkania z Comarch Cracovią zebrano 622 maskotki, które zostały przekazane do wszystkich szkół i przedszkoli miejskich w Oświęcimiu. (rak)

2019-02-07 20:27 Reprezentacja Polski pokonała po rzutach karnych Ukrainę 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, d. 0:0, 2:0). Decydujący rzut karny wykonał Aron Chmielewski, który debiutował w roli kapitana.

2019-02-07 20:14 Po regulaminowym czasie gry Polska remisuje z Ukrainą 1:1. Sędziowie zarządzili pięciominutową dogrywkę, ale i ta nie przyniosła rozstrzygnięcia. Czekamy na serię rzutów karnych.

2019-02-07 19:20 Po czterdziestu minutach sparingowego meczu Polska - Ukraina jest remis 1:1. Bramkę dla biało-czerwonych w 24. minucie zdobył Bartłomiej Neupauer.

2019-02-07 18:34 Po pierwszej tercji sparingowego starcia reprezentacja Polski bezbramkowo remisuje z Ukrainą.

2019-02-06 18:58 W sparingu przed fazą play-off JKH GKS Jastrzębie przegrał na własnym lodzie z GKS-em Tychy 1:5.

2019-02-06 18:25 Po dwóch tercjach JKH GKS Jastrzębie przegrywa z GKS-em Tychy 0:4.

2019-02-06 17:37 Niektóre kluby Polskiej Hokej Ligi wykorzystują reprezentacyjną przerwę do tego, aby rozegrać sparingi. W jednym z nich JKH GKS Jastrzębie przegrywa po pierwszej tercji z GKS-em Tychy 0:1.

2019-02-03 16:57 Transmisje z dzisiejszego spotkania pre play-off pomiędzy Unią Oświęcim a Zagłębie Sosnowiec przeprowadzi Śląskie.tv ----- >>>> Transmisje z dzisiejszego spotkania pre play-off pomiędzy Unią Oświęcim a Zagłębie Sosnowiec przeprowadzi Śląskie.tv

2018-12-24 01:09 Kadra Rosji U16 wygrała w Vrchlabi i Jiczynie trzy mecze sparingowe z rówieśnikami z Czech. W pierwszym meczu zwyciężyli 6:0, następnie 8:5, a na koniec 2:0.

2018-12-19 23:31 Tomasz Malasiński wygrał plebiscyt GKS-u Katowice na najlepszego hokeistę roku. Wyboru dokonali kibice tego klubu. Wydarzeniem Roku wybrano udział hokejowej "GieKSy" w Pucharze Kontynentalnym.