Wyświetleń: 8421

Jest nowy termin

2016-09-29 22:06:03

15 listopada zostanie dokończony mecz o Superpuchar Polski między TatrySki Podhalem Nowy Targ a Comarch Cracovią. Sędziowie, w porozumieniu ze sztabami szkoleniowymi obu drużyn, przerwali to spotkanie z uwagi na unoszącą się w hali mgłę.

Stało się to, gdy zegar wskazywał 33. minutę i 4. sekundę. W tym momencie 1:0 prowadziły „Szarotki” po bramce zdobytej przez Jarosława Różańskiego.

Teraz z mgłą nie powinno być żadnych problemów, bo działacze Podhala mają sprowadzić specjalną dmuchawę.

hahaahaha nie wierzę :D
Przewieje ładnie zawodników, Rudi po porażce może się tłummaczyć, że było lekko pod wiatr
Z ta dmuchawa to bedzie dodatkowy problem.
Raz ze bedzie wialo na plac gry.
Dwa mgla ktora dmuchawa przepchnie tymczasowo skropli sie na suficie (pod dachem) oraz na pleksi wokol band.Nastepnie zacznie sie skraplac i beda krople padaly z gory na lod i trybuny.
Kabaretu ciąg dalszy. Szkoda, że ten mecz nie był przerwany np. w 57:40. Czy też by grali. Ponownie dwa dni zabawy dla działaczy.
Za taki stan lodowiska Podhale powinno byc ukarane. Generują tylko straty. Koszt przyjazdu drużyny przeciwnej. Dobrze, ze Kraków jest blisko. Za to szkoda, że nie zagrali w pucharach. Był by obciach na pół Europy. Nie dlugo beda grali tylko zimą jak będą mrozy, zeby lód sie utrzymal. Tanteta i dziadostwo.
Mecze można wygrywać ambicją. Bardzo szybki, pełen walki ciekawy mecz. Cracovia dużo atakowała, ale młodzież się nie dała. Bardzo lubię tą drużynę. Drugi raz w tym sezonie tracimy bramkę w ostatniej sekundzie tercji.