0 : 6 Adam Bagiński ( Michał Woźnica - Łukasz Sokół ) 5 na 4 +/- 51:12
1 : 6 Jan Steber ( Mateusz Bryk ) 5 na 4 +/- 53:36

07:34 Pavel Mojžíš (#53) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
21:36 Nicolas Besch (#74) GKS Tychy 2 min. Trzymanie
24:11 Martin Przygodzki (#16) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
36:40 Martin Przygodzki (#16) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
41:38 Mateusz Danieluk (#29) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
44:49 Jurij Kuzin (#29) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
47:59 Jurij Kuzin (#29) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
50:12 Martin Przygodzki (#16) JKH GKS 2 min. Wysoki kij
51:50 Jarosław Rzeszutko (#13) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
59:58 Maksim Kartoszkin (#97) GKS Tychy 2 min. Atak łokciem

60 min. - Urbanowicz w słupek.
59 min. - Guzik w krótki róg, parkanem odbija Zabolotny.
58 min. - Szansa przed Galantem, broni jednak Zabolotny.
58 min. - Oba zespoły czekają już chyba na końcową syrenę.
54 min. - GOL! 1:6! Jest honorowe trafienie dla JKH autorstwa Stebera. Czech ładnie przymierzył w długi róg z okolic bulika.
52 min. - GOL! 0:6! Takiego pogromu chyba nikt się nie spodziewał... Nieobstawiony przed bramką Bagiński płaskim strzałem pokonuje Zabolotnego.
51 min. - Woźnica płasko, ale obok słupka.
49 min. - Strzał Nemeczka na czystej pozycji prosto w Żigardiego, który dobrze skrócił kąt.
47 min. - Górny ładnie przed bramkę do Stebera, który z bliska uderza obok słupka.
45 min. - Kuzin jechał sam na Zabolotnego, ale golkiper JKH lepszy, tyszanin zarobił jeszcze karę.
44 min. - Jastrzębianie jakby pogodzeni z porażką, natomiast tyszanie nie forsują tempa, dlatego póki co trzecia tercja absolutnie nie zachwyca.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

40 min. - GOL! 0:5! Guzik mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie Tychów.
38 min. - Uderzenie Bescha z dystansu łapie Zabolotny.
37 min. - Jastrzębie stara się atakować, ale niewiele z tego wynika.
34 min. - Kontra tyszan, kilka podań, ale strzał niecelny.
33 min. - Jastrzębianie jakby bez wiary w zwycięstwo, podobnie jak ich kibice. Fani Tychów zdecydowanie głośniejsi.
33 min. - Strzał Danieluka ponad bandę wybija Żigardy.
32 min. - Uderzenie Kolusza szczęśliwie odbija Zabolotny.
30 min. - Z bliska uderzał Urbanowicz, nad bramką.
30 min. - mocny strzał Ferenca odbija Zabolotny.
28 min. - GOL! 0:4! Kolejny raz fatalnie w obronie zachowali się jastrzębianie, nie popisał sie także Zabolotny i czwartego gola z bliska zdobywa Adam Bagiński!
28 min. - GOL! 0:3! Bardzo łatwy strzał po lodzie Kartoszkina po lodzie przepuszcza Odrobny i jest kolejna bramka dla tyszan! Zmiana w bramce JKH, Odrobnego zastępuje Zabolotny.
25 min. - Z półdystansu mocno Bryk, odbija parkanem Żigardy.
25 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego i gra przerwana.
24 min. - Z bliska Kartoszkin, łapie Odrobny.
24 min. - Jastrzębie zamyka w zamek tyszan, uderzenie Nemeczka odbija Żigardy.
22 min. - Akcja Stebera, strzał z bliska odbija Żigardy.
21 min. - Z bliska Laszkiewicz, ale zbyt słabo.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec I tercji. Na początku dwa ciosy tyszan, potem coraz więcej groźnych akcji przeprowadzali jastrzębianie, ale nie zdołali pokonać Żigardiego.
20 min. - Urbanowicz w poprzeczkę! Dużo szczęścia mieli teraz tyszanie.
20 min. - Z bliska uderzał Rzeszutko, zasłonięty Odrobny odbija krążek, po chwili z bliska szansę miał Plichta, ale lepszy Żigardy.
19 min. - Kolejna ładna akcja JKH, ale kaskiem ponad bandę odbija Żigardy.
18 min. - Ładnie wjechał w tercję Tychów Laszkiewicz i wystawił do Urbanowicza, ale ten źle przyjął krążek i nic z tego nie wyszło.
17 min. - Wstaje zawodnik Jastrzębia, będzie żył.
17 min. - Na lodzie leży Plichta, chyba dostał kijem w twarz, ale sędzia nie zauważył przewinienia.
15 min. - Ładnie to zrobił Drzewiecki przed bramką Żigardiego, ale zabrakło soczystego uderzenia.
14 min. - Mocne uderzenie Guzika łapie Odrobny.
14 min. - Strzał po lodzie Bryka parkanem odbija Odrobny.
13 min. - Uderzenie Bondariewa z półdystansu nad poprzeczką.
12 min. - Szansa przed Bagińskim, na posterunku Odrobny.
11 min. - Indywidualna akcja Plichty, krążek ląduje w raku Żigardiego.
9 min. - Kulas próbował uderzenia w krótki róg, ale dobrym refleksem popisuje się Żigardy.
9 min. - Zbyt słabe uderzenie Rompkowskiego by zaskoczyć bramkarza Tychów.
7 min. - Uderzenia Bondariewa i dwukrotnie Bryka padają łupem Żigardiego.
6 min. - Tym razem uderzenie Pociechy nie sprawiło problemu Odrobnemu.
6 min. - Guzik mija obrońców JKH jak na treningu, jego strzał odbija Odrobny.
5 min. - W końcu akcja JKH, z bliska próbował Danieluk, ale strzał zablokowany.
4 min. - Beznadziejnie grają zawodnicy JKH w obronie, przed chwilą kolejne dwa strzały tyszan, które odbija Odrobny.
3 min. - Strzał jednego z jastrzębian z niebieskiej łapie Żigardy.
2 min. - Przed kolejną szansą Kartoszkin, ale dwukrotnie broni Odrobny.
2 min. - GOL! 0:2! Żenujący początek jastrzębian! Mojżisz strzałem z niebieskiej pokonuje Odrobnego!
1 min. - GOL! 0:1! Pierwsza okazja tyszan i od razu bramka! Sokół strzałem w górny róg bramki pokonuje Odrobnego.
1 min. - Początek meczu. Pierwszy krążek dla Jastrzębia.

Przed spotkaniem Mazurek Dąbrowskiego.

Na trybunach kilkuset osobowe grupy kibiców z Jastrzębia i Tychów, jednak bardziej słyszalni póki co tyszanie.

Obie drużyny już na tafli, za moment początek spotkania.

Witamy z Areny Kraków! Za kilka minut początek pierwszego półfinału. Na trybunach póki co niezbyt wielu kibiców, ale z każdą minutą pojawiają się kolejni. Szykuje się prawdziwe hokejowe święto!

90 P. Odrobny (BR1) 27:15 16 13 3 0.81
72 D. Zabolotny (BR2) 32:45 24 21 3 0.88
97 Mat. Rompkowski (LO) 0 0 0 0 -3
6 W. Ałeksiuk (PO) 0 0 0 0 -2
81 L. Laszkiewicz (LS) 0 0 0 0 -3
95 A. Bondarew (ŚR) 0 0 0 0 -3
92 M. Urbanowicz (PS) 0 0 0 0 -2
69 M. Bryk (LO) 1 0 1 0 -2