Rozgrywki: Puchar Polski - Puchar Polski 2014/15 - Baraż o turniej finałowy
Lodowisko: Kraków (Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego)
Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Robert Długi

Strzały na bramkę przeciwnika: 49 - 17 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 100
Bramki w przewadze: 2 - 1
Łączna długość kar w meczu: 18 - 4 min.

1 : 0 Sebastian Witowski ( Sebastian Kowalówka - Damian Słaboń ) 5 na 4 +/- 03:17
2 : 0 Dennis McCauley ( Patryk Wajda ) 5 na 5 +/- 03:41
2 : 1 Michał Michałkiewicz 5 na 5 +/- 10:24
3 : 1 Sebastian Kowalówka ( Damian Słaboń - Jarosław Kłys ) 5 na 5 +/- 16:22
4 : 1 Maciej Kruczek ( Sebastian Kowalówka - Damian Słaboń ) 5 na 5 +/- 31:28
5 : 1 Patryk Noworyta ( Damian Słaboń - Jarosław Kłys ) 5 na 5 +/- 35:12
6 : 1 Sebastian Witowski ( Sebastian Kowalówka - Patryk Noworyta ) 5 na 4 +/- 38:21

36:07 Dennis McCauley (#88) Comarch Cracovia 10 min. Niesportowe zachowanie
37:43 Dariusz Błażejczyk (#15) Stoczniowiec 2014 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
39:25 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 2 min. Podcięcie
51:01 Filip Stoklasa (#10) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu
59 min. - GOOOL! 10:2! I mamy dwucyfrówkę, Stoklasa do Kalusa, ten drugi ulokował krążek w siatce.
57 min. - GOOOL! 9:2! Cudowne podanie Kłysa przez długość całej tafli do Stoklasy, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans Szymczewskiemu.
56 min. - Michałkiewicz wprost w Kuliga.
54 min. - Zjazd Błażejczyka z prawego skrzydła pod bramkę, nie dość, że krążek nie przekroczył linii bramkowej to jeszcze Kulig został staranowany, a mimo to, sędzia zarządza analizę wideo, jednak słusznie gola nie ma.
53 min. - Wyraźne rozluźnienie w szeregach Pasów, McCauley długo czekał na to, co zrobić z krążkiem, chciał koronkowo minąć Szymczewskiego, ale w ostatniej chwili bramkarz gości zatrzymuje krążek.
50 min. - GOOOL! 8:2! Cracovia przechwytuje krążek, Fojtik wystawia gumę do McCauleya, a Amerykanin zdobywa ósmego gola dla gospodarzy.
48 min. - GOOOL! 7:2! Kozłowski wygrywa wznowienie, wystawia krążek Liottemu a ten huknął nie do obrony.
43 min. - Szymczewski odbija strzał Stoklasy, poprawka Kozłowskiego także nieskuteczna.
41 min. - GOOOL! 6:2! Wróblewski strzela na bramkę, tor lotu krążka zmienia M. Wróbla i w końcu ten najaktywniejszy zawodnik w barwach gości zdobywa swoją bramkę.
41 min. - Wznowienie wygrane przez Stoczniowiec.

Koniec II tercji
40 min. - Kontra gdańszczan, ale kolejna szansa M. Wróbla jest niewykorzystana, pędził lewym skrzydłem i trafił wprost w Kuliga.
39 min. - GOOOL! 6:1! Pięknie S. Kowalówka zagrał pod bramkę do Witowskiego,a doświadczony gracz Cracovii strzałem z pierwszego krążka pokonał Szymczewskiego.
38 min. - Cracovia w przewadze, Błażejczyk na ławce kar.
37 min. - McCauley strzelił po gwizdku i otrzymał 10 karnych minut, za niesportowe zachowanie.
36 min. - GOOOL! 5:1! Gospodarze zamknęli Stoczniowiec w zamku mimo, iż obie drużyny grały w pełnych zestawieniach, długo rozgrywany krążek, który dotarł do Noworyta, a ten ładnie przymierzył i podwyższył prowadzenie Pasów.
35 min. - Kontra Cracovii, ale Kalus zachował się zbyt nonszalancko i stracił krążek.
33 min. - Kozłowski z nadgarstka wprost w Szymczewskiego.
32 min. - GOOOL! 4:1! Kruczek z okolic linii niebieskiej, Szymczewski bez szans.
32 min. - Zmiana bramkarza w Cracovii, Mateusz Kulig za Roberta Kowalówkę.
31 min. - S. Kowalówka do Słabonia, strzał zablokowany.
30 min. - Aktywny jest dziś M. Wróbel, probówał zza zakrystii zaskoczyć R. Kowalówkę, ale nie udało mu się to.
27 min. - Zaskakujący strzał M. Wróbla zza zasłony, bramki jednak nie ma.
25 min. - Fojtik trafia w poprzeczkę, poprawkę A. Kowalówki broni Szymczewski.
24 min. - Witowski zagrywa do Słabonia, ten oddaje mu krążek ale niedokładnie, była świetna szansa na bramkę.
23 min. - Zrobił wszystko co mógł Szymczewski, by zapobiec utracie gola, położył się efektownie na lodzie i powstrzymał Kozłowskiego przed strzeleniem czwartego gola dla Cracovii.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec I tercji
20 min. - Zakończyła się kara Kalusa.
19 min. - Mocny strzał Ruszkowskiego, jednakże niecelny, jeszcze tam próbował tor lotu zmienić M. Wróbel.
18 min. - Kalus na ławce kar.
17 min. - GOOOL! 3:1! Rajd Słabonia, wyłożył jak na tacy krążek S. Kowalówce, a wychowanek Unii Oświęcim pewnym strzałem pokonał bramkarza Stoczniowca.
16 min. - Kalus do Stoklasy, ten jednak nie opanował krążka, ale udało mu się jeszcze zagrać do partnera, który oddał strzał wprost w Szymczewskiego.
13 min. - Zjechał Słaboń do środka, oddał strzał, lecz nie zdołał strzelić trzeciej bramki dla gospodarzy.
11 min. - GOOOL! 2:1! Fatalnie zachował się Liotti, dograł krążek pod własną bramkę wprost na łopatkę kija Michałkiewicza, a ten pewnie wymanewrował R. Kowalówkę i goście zdobywają pierwszą bramkę.
9 min. - Cracovia nie forsuje tempa, ale i nie ma takiej potrzeby.
8 min. - Michałkiewicz z prawego skrzydła, mocny strzał, lecz wprost w R.Kowalówkę.
5 min. - M. Wróbel zagrywa pod bramkę, ale nikt nie dopada do tego krążka.
4 min. - GOOOL! 2:0! Wrzutka Wajdy pod bramkę, tor lotu zmienia McCauley i mamy już dwubramkowe prowadzenie Pasów.
4 min. - GOOOL! 1:0! S. Kowalówka wzdłuż bramki do Witowskiego, a ten pewnym strzałem otwiera wynik spotkania.
3 min. - Błąd obrońców Cracovii, Stasiewicz w sytuacji sam na sam, jednak R. Kowalówka wyczekał napastnika gości.
2 min. - Fojtik wjechał między dwóch obrońców, urwał im się i stanął przed szansą na premierowego gola, Szymczewski jednak broni.
1 min. - Krążek dla Stoczniowca.

33 R. Kowalówka (BR1) 31:6 10 9 1 0.9
72 M. Kulig (BR2) 28:54 7 6 1 0.86