Rozgrywki: Puchar Polski - Puchar Polski 2014/15 - Baraż o turniej finałowy
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 22 - 53 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1500
Bramki w przewadze: 0 - 3
Łączna długość kar w meczu: 14 - 16 min.

0 : 1 Adrian Kowalówka ( Damian Słaboń - Sebastian Kowalówka ) 5 na 4 +/- 16:29
1 : 1 Michał Sochacki ( Martin Kulczyk - Mikołaj Krasakiewicz ) 5 na 5 +/- 17:03

39:26 Marcin Wiśniewski (#13) Comarch Cracovia 2 min. Wysoki kij
46:09 MH Automatyka PKH Stoczniowiec 2014 Gdańsk 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:43 Marek Wróbel (#17) Stoczniowiec 2014 2 min. Nadmierna ostrość w grze
46:43 Karol Kisielewski (#77) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
57:24 Dennis McCauley (#88) Comarch Cracovia 4 min. Nadmierna ostrość w grze
57:24 Marek Wróbel (#17) Stoczniowiec 2014 4 min. Nadmierna ostrość w grze

6min - kara 2 minut dla Cracovii
8min - koniec kary dla Jarosława Kłysa, Cracovia w pełnym zestawieniu
10min - krążek mrozi Kowalówka, wznowienie przy bramce Cracovii i szybka kontra gości
11min - dzielnie bronią się Gdańszczanie, z kontrą wychodził Urbaniak ale zgubił krążek
12min - dwukrotnie groźnie uderzał Kozłowski, ale górą bramkarz Stoczniowca
13min - kara 2 minut dla Cracovii, ukarany Kalus
15min - świetna akcja Cracovii, wycofanie przed bramkę, ale kolejny raz świetnie broni Szymczewski
16min - dobrze uderzał Kłys, a zaraz z drugiej strony próbował Urbaniak
16min - 2 minuty kary za przeszkadzanie dla Leśniaka
17min - GOL! Bramkę w przewadze zdobywa Cracovia
18min - GOL! Gospodarze szybko doprowadzają do wyrównania!
19min - z groźną kontrą wyszedł Wrycza, uderzał Wróbel ale bjego strzał broni Kowalówka
20min - wznowienie przed bramką Stoczniowca, Cracovia w nararciu, ale dobrze broni się Stoczniowiec

KONIEC I TERCJI

21min - rozpoczyna się druga tercja, w ataku goście, ale znów w bramce świetnie spisuje się Szymczewski
23min - Stoczniowiec póki co zamknięty we własnej tercji obronnej, uderzali McCauley, Stoklasa i Pasiut, ale ciągle na posterunku Szymczewski
24min - GOL! Cracovia wychodzi na prowadzenie
26min - Stoczniowiec ciągle zamknięty we własnej tercji, w ataku I formacja Cracovii, krążek mrozi Szymczewski
27min - strzał z najbliższej odległości McCauleya broni Szymczewski, Cracovia ciągle w ataku, Stoczniowiec ogranicza się do wybijania krążka z własnej tercji
28min - wreszcie kontra Stoczniowca, próba rozegrania ataku w tercji przeciwnika, z backhandu uderza Urbaniak, ale zbyt lekko by zaskoczyć Kowalówkę
30min - świetna akcja Cracovii, dobrze spisuje się defensywa gospodarzy
31min - w ataku Stoczniowiec, brakuje jednak strzału
32min - z kontrą wychodzi Cracovia, fauluje Lehmann i otrzymuje karę 2 minut
33min - minuta gry w przewadze za nami, zawodnicy Stoczniowca skutecznie się bronią
33min - kontrowersyjna decyzja sędziego, za wybicie krążka, a tym samym opóźnianie gry karą 2 minut ukarany Sochacki
33min GOL! W podwójnej przewadze podwyższa Noworyta
33min - na lodowisku robi się gorąca atmosfera, na uspokojenie ukarany McCauley karą 4 minut
34min GOL! Kolejną bramkę dla Cracovii strzela Kalus
37min - okres gry w przewadze Stoczniowca, Gdańszczanie nie potrafią jednak zamknąć gości w ich tercji
38min - znów gorąco na lodzie, walka przy bandach, sędzia jednak nie reaguje
39min - strzał Wróbla, krążek mrozi Kowalówka
40min - kara dla Wiśniewskiego, który przy zjeździe do boksu zalicza kolejne spięcie z Wachowskim

KONIEC II TERCJI w przerwie nastąpiła aktualizacja strzelców bramek

40min - zmiana w bramce Stoczniowca, Szymczewskiego zastępuje Kopyciński
41min - Cracovia znów w pełnym zestawieniu, w ataku jednak Stoczniowiec, strzał Stasiewicza broni Kowalówka
43min GOL! Kopycińskiego precyzyjnym strzałem obok słupka pokonuje Kozłowski
45min - zamieszanie pod bramką Kopycińskiego, bez strzału
47min - kara dla Kulczyka, Cracovia w przewadze
47min - starcie Wachowskiego z Kisielewskim, do których zaraz podjeżdza Wróbel, obustronna kara dla dwóch ostatnich
48min - GOL! Bramkę w przewadze zdobywa Słaboń
49min - na trybunach równie gorąco, na co z lodowiska gestami odpowiada Fojtik, do ławki kar podjeżdza McCauley i prowokuje Wróbla, brzydkie zachowanie zawodników Cracovii
49min GOL! Kolejna bramka dla Cracovii, siódmą bramkę, a swoją drugą dzisiaj zdobywa Liotti
51min W ataku ciągle drużyna Cracovii, Stoczniowiec ogranicza się jedynie do kontr
53min Atak gospodarzy zakończony strzałem Urbaniaka, wznowienie pod bramką Cracovii
54min Sytuacji 1 na 1 nie wykorzystał Kalus, po chwili z kontrą 2 na 1 wyjeżdzają Gdańszczanie, ale Ziółkowski traci krążek
56min mimo niekorzystnego wyniku nie milknie doping dla Stoczniowca
57min w ataku Cracovia, seria wznowień w strefie obronnej gospodarzy
57min GOL! Podanie Sebastiana Kowalówki i ósmą bramkę zdobywa Pasiut
58min - spodziewane spięcie McCauleya i Wróbla, obaj zawodnicy lądują na ławce kar
59min - RZUT KARNY! Swoją okazję wykorzystuje Stoklasa!