Wyświetleń: 11075

Kuriozalne zagranie Davida Zabolotnego (WIDEO)

2015-12-29 17:49:25

Do niecodziennej sytuacji doszło w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Polski. Bramkarz JKH GKS Jastrzębie David Zabolotny chciał szybko wznowić grę, ale uczynił to tak niefortunnie, że skierował gumę do własnej bramki.

Sytuacja miała miejsce w 34. minucie, gdy na ławce kar siedział Patryk Noworyta. Krakowianie wybili krążek z własnej tercji, a David Zabolotny od razu chciał zainicjować nową akację. Efekt? Samobójczy gol, którego sam bramkarz, jak i polscy kibice z pewnością zapamiętają na długo.

Bramkarz strzela do własnej bramki! Gol kuriozum Davida Zabolo...

Coś niesamowitego! Bramkarz JKH GKS Jastrzębie pakuje krążek do własnej bramki podczas meczu półfinałowego Pucharu Polski z Comarch Cracovią.

Posted by Hokej.Net on 29 grudnia 2015

Ale to nie pierwsza tego typu sytuacja. Rok temu w lidze EBEL (czas na filmiku: 0:36) podobnym wyczynem popisał się bramkarz Sapy Fehérvár AV 19 Christian Engstrand. Jego zespół przegrał z EHC Linz 1:3.