Wyświetleń: 15820

Służby porządkowe pomogły Cracovii wyjechać z Nowego Targu

2016-09-19 08:30:17

Hokeiści i sztab szkoleniowy Comarch Cracovii mieli problem z opuszczeniem Nowego Targu, gdzie rozgrywany był mecz o Superpuchar Polski.

Agresywnie zachowujący się kibice Podhala odpalili przed obiektem kilka rac i mimo obecności policji atakowali słownie zarówno drużynę, jak i kibiców Mistrza Polski. Ostatecznie, dopiero po działaniach służb porządkowych "Pasom" udało się wyjechać ze stolicy Podhala – taką informację możemy przeczytać na oficjalnej stronie Cracovii.

Nieco inaczej sprawę przedstawiają nowotarscy kibice: – Protestowaliśmy przeciwko przełożeniu spotkania. Na gwizdy kibiców gości odpowiedzieliśmy przyśpiewką.

Przypomnijmy, że spotkanie o Superpuchar zostało przerwane w 34. minucie przy stanie 1:0 dla gospodarzy. Panujące w hali warunki i gęsta mgła zagrażały zdrowiu zawodników obu ekip.

Mecz o to trofeum zostanie dokończony w innym terminie.