07:40 Bogusław Rąpała (#23) Ciarko PBS Bank 2 min. Trzymanie
29:39 Bartłomiej Pociecha (#76) Ciarko PBS Bank 2 min. Atak kolanem
34:01 Tomasz Pastryk (#68) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
39:45 Tomasz Malasiński (#89) Ciarko PBS Bank 2 min. Zahaczenie
56:41 Pavel Mojžíš (#53) Ciarko PBS Bank 2 min. Wysoki kij

Najlepsi zawodnicy meczu:

Sanok - Malasiński
JKH - Prochazka

Koniec! JKH GKS Jastrzębie z Pucharem Polski!

59. min - Do końca spotkania nieco ponad minuta. Czas dla Sanoka.
58. min - Sanok bez bramkarza.
57. min - GOL! 2:4! - JKH podwyższa prowadzenie! Górny po kilku dobitkach pakuje gumę do siatki gospodarzy.
57. min - Czas ucieka nieubłaganie na niekorzyść gospodarzy. Jak na razie Jastrzębie w ataku i kara dla Sanoka.
56. min - Radwański blisko wyrównania, ale Kosowski po raz kolejny skutecznie w bramce.
54. min - Kolejna dobra akcja Sanoka! Jastrzębie ponownie czujnie w obronie.
53. min - Urbanowicz w słupek!
52. min - Gorąco pod bramką JKH! Gospodarze blisko zdobycia bramki!
51. min - Kolejna akcja Sanoka. Kotaska mocno spod niebieskiej, Kosowski odbija gumę parkanami.
50. min - Dronia obok bramki.
50. min - Strzał Gruszki odbija Kosowski.
49. min - Goście nadal w ataku.
48. min - GOL! 2:3! - JKH na prowadzeniu! Prochazka wjeżdża do tercji gości i oddaje piekielnie mocny strzał, Odrobny bez szans. 2:3!
48. min - Strzał Vozdeckiego, Radwański zmienia tor lotu krążka, ale mimo tego pewna interwencja Kosowskiego.
47. min - Salamon przed szansą! Odrobny zdołał złapać krążek.
46. min - Dosyć wyrównana gra ze strony obu zespołów.
44. min - Strzyżowski strzela z ostrego kąta, goalkiper JKH łapie gumę.
43. min - Zapała z bulika prosto w Kosowskiego.
42. min - GOL! 2:2! - Remis! JKH ostrzeliwało bramkę STS-u, w końcu strzał Labrygi wylądował w siatce.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję. Sanoczanie w osłabieniu jeszcze przez 1:44 min.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - Prochazka w słupek!
40. min - GOL! 2:1! - Bramka kontaktowa gości! Danieluk dosyć szczęśliwie pakuje gumę do bramki gospodarzy.
39. min - Druga bramka gospodarzy podcięła skrzydła JKH.
37. min - Ładna kontra Radwańskiego i Bartosa. Kosowski broni parkanami.
36. min - GOL! 2:0! - Gospodarze wykorzystują przewagę. Mojzis pokonuje Kosowskiego strzałem pod poprzeczkę.
36. min - Kontra Krala, ale Odrobny nie daje się zaskoczyć.
35. min - Szybko rozegrana akcja gospodarzy - wygrany bulik, Bartos strzela, Kosowski broni.
35. min - Pierwsze wykluczenie dla JKH. Pastryk na ławce kar za uderzenie.
34. min - Jastrzębie dominuje w drugiej tercji, ale goście wciąż bez bramki.
33. min - Górny z okolic niebieskiej, Odrobny mrozi gumę pod parkanem.
32. min - ... i po raz drugi nie wykorzystują okazji.
30. min - Goście po raz drugi w przewadze...
29. min - Bartos do Radwańskiego, ten strzela z pierwszej, ale Kosowski po raz kolejny pewnie broni.
28. min - Zatko spod niebieskiej, strzał wędruje nad bramkę.
27. min - Pierwsza akcja gospodarzy od dłuższej chwili. Biały wjeżdża do tercji Jastrzębia, strzela, krążek wyłapuje Kosowski.
24. min - Dobra akcja JKH. Teraz na lodzie lepiej prezentują się przyjezdni.
23. min - Konta gości zakończona ładnym strzałem Mateusza Rompkowskiego, ładna interwencja Odrobnego.
22. min - Gra toczy się w tercji gości. Ładny strzał Radwańskiego, goalkiper jastrzębian odbija strzał.
21. min - Druga tercja rozpoczęta. Krążek ponownie dla gospodarzy.

Koniec 1. tercji spotkania. Jak na razie zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze.
19. min - Ładny strzał Rompkowskiego, niestety trafia prosto w Odrobnego.
17. min - JKH próbuje stworzyć sobie okazję do zdobycia bramki, ale jak na razie bez żadnych rezultatów.
15. min - Malasiński marnuje świetną okazję! Jego strzał wędruje ponad poprzeczkę.
14. min - Dobra akcja gości, Danieluk strzela, ale obrońca Sanoka blokuje strzał.
13. min - Biały mija obrońców JKH, ale strzał niezbyt udany.
11. min - Dobra akcja gospodarzy. Wpierw strzelał Mojzis, Kosowski odbił gumę, strzał Bartosa, Kosowski po raz kolejny pewnie broni.
10. min - Sanoczanie już w pełnym zestawieniu. JKH podczas gry w przewadze nie zdołało w większym stopniu zagrozić bramce gospodarzy.
9. min - Urbanowicz prosto w rak Odrobnego.
8. min - Pierwsze wykluczenie dzisiejszego wieczora. Rąpała na ławce kar za trzymanie.
8. min - Urbanowicz mija obrońców Sanoka, strzela, ale bez większych konsekwencji.
6. min - Dobry strzał Mojzisa, goalkiper gości odbija gumę.
5. min - Małe zamieszanie pod bramką Odrobnego, ale gospodarze zdołali unicestwić akcję gości.
3. min - GOL! 1:0! - Wymarzony początek spotkania dla gospodarzy! Kolusz do Malasińskiego i 1:0.
2. min - Kolejna akcja JKH, Prochazka mocno, ale nad bramką.
1. min - Pierwszy strzał jastrzębian, Górny po lodzie, Odrobny broni.
1. min - Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

Zawodnicy już na lodzie. Już za chwile początek finałowej batalii.

Relacja: Dawid Szewczyk.

90 P. Odrobny (BR1) 59:16 35 31 4 0.89