11:43 Mateusz Bryk (#69) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
15:41 Mateusz Danieluk (#29) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
23:47 Miroslav Zaťko (#6) JKH GKS 2 min. Wysoki kij
30:28 Mateusz Bryk (#69) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
30:28 Maciej Szewczyk (#4) Zagłębie 2 min. Nadmierna ostrość w grze
31:37 Vladimir Luka (#11) Zagłębie 2 min. Zahaczenie
34:15 Michał Działo (#12) Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
37:19 Tomasz Pastryk (#68) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
37:19 Jarosław Dołęga (#29) Zagłębie 2 min. Nadmierna ostrość w grze
41:14 Maciej Urbanowicz (#92) JKH GKS 2 min. Trzymanie
43:03 Piotr Sarnik (#10) Zagłębie 2 min. Zahaczenie

---

56 min - GOOL! Sulka ze ściąganej podwyższa prowadzenie gości

54 min - GOOL! Zagłębie rozpracowane. Bordowski nagrał krążek na kij Urbanowicza, a ten przekierował go do siatki

52 min - Sytuacji sam na sam nie wykorzystał M.Kozłowski

49 min - Kogut próbował wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, lecz jego próbę skutecznie powstrzymał Kuc

44 min - GOOL! Bryk z niebieskiej i mamy remis. Piękny strzał zawodnika JKH

41 min - GOOL! Mocne otwarcie w wykonaniu obu drużyn. Zaraz po wznowieniu krążek do siatki skierował Danieluk, lecz chwilę później Kosowskiego w przewadze pokonał Dołęga

38 min - Cychowski wjechał w tercję rywala i strzelił na bramkę, gumę odbił Kosowski. Blisko bramki najechał Luka, lecz nie zdołał przejąć gumy

33 min - JKH zamyka rywala w tercji. Guma po strzale Bordowskiego minimalnie minęła słupek

28 min - Słupek po strzale Urbanowicza

23 min - Maciej Rompkowski wyjechał sam na sam, lecz przegrał pojedynek z Dzwonkiem

21 min - GOOL! Idąc za ciosem gospodarze wychodzą na prowadzenie po raz kolejny. Dołęga minął obrońców JKH przełożył sobie gumę i wpakował ją przy słupku

19 min - GOOL! Działo wstrzelił krążek z niebieskiej, a ten wpadł do bramki i mamy remis

18 min - Zagłębie w natarciu. Kosowski pewnie wyłapał krążek po strzale Szewczyka

17 min - Sarnik nie zdołał skierować krążka do bramki po strzale Luki. JKH już w pełnym zestawieniu

16 min - Kuc z metra wprost w Kosowskiego. Kapitalna szansa na wyrównanie zmarnowana

13 min - GOOL! Pastryk w osłabieniu wyprowadza JKH na prowadzenie. Strzałem z backhandu defensor gości zaskoczył Dzwonka

12 min - Marcin Kozłowski silnie strzelił z nadgarstka. Krążek spadł po interwencji Kosowskiego spadł przed linią bramkową i został wybity przez Bryka.

10 min - Szczęśliwa obrona Dzwonka, który instynktownie łyżwą odbił strzał Danieluka i uratował swój zespół przed stratą kolejnej bramki

8 min - GOOL! Szybka odpowiedź gości. Lipina zagrał zza bramki do Danieluka, a ten z metra wpakował krążek w okienko

6 min - GOOL! - Zachariasz dopadł do krążka po rykoszecie i posłał go do odsłoniętej bramki

0-5 min - Dąbkowski z niebieskiej wprost w Dzwonka, wcześniej wysokości bulika Kosowskiego próbował zaskoczyć młodszy z braci Kozłowskich, lecz nie zdołał skierować krążka w światło bramki

33 T. Dzwonek (BR1) 60:00 52 45 7 0.87