06:52 Zoltan Kubat (#61) Ciarko PBS Bank 2 min. Uderzanie kijem
07:50 Tomasz Dzwonek Zagłębie 2 min. Podcięcie
17:24 Kamil Duszak Zagłębie 2 min. Zahaczenie
19:56 Krystian Dziubiński Ciarko PBS Bank 2 min. Zahaczenie
27:06 Michał Działo Zagłębie 2 min. Zahaczenie
36:02 Krystian Dziubiński Ciarko PBS Bank 2 min. Uderzanie kijem
36:02 Krystian Dziubiński Ciarko PBS Bank 10 min. Niesportowe zachowanie
41:00 Jakub Jaskólski Zagłębie 2 min. Zahaczenie
53:59 Jakub Jaskólski Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
57:16 Krzysztof Zapała Ciarko PBS Bank 2 min. Uderzanie kijem
59:50 Krystian Dziubiński Ciarko PBS Bank 2 min. Uderzanie kijem

----
58 min - GOOL! Kontra sanoczan daje gola. Kolusz zdobywa siódmego gola dla sanoczan

57 min - Czas dla Zagłębia, które będzie grało z przewagą jednego zawodnika. Sosnowiczanie bez bramkarza

56 min - Szewczyk mógł zdobyć kontaktowego gola, strzał z nadgarstka broni Odrobny

55 min - GOOL! Odpowiedź Bernata, który wykończył podanie Kosteckiego

54 min - GOOL! Ataki przyniosły kolejne trafienie, Zapała z bliska pakuje krążek pod poprzeczkę

51 min - Zmasowane ataki gości, dobrze w bramce Dzwonek

47 min - GOOL! Bernat wyjechał 1:1 i wsadził krążek pod poprzeczkę. Po wznowieniu drużyna Sanoka atakowała trzema zawodnikami, lecz bez efektu bramkowego, do pustej bramki krążka nie skierował Vitek

38 min - GOOL! kapitalna akcja Szewczyka, zawodnik przełożył sobie gumę z wystrzelił pod poprzeczkę

36 min - Dziubiński huknął drzwiami schodząc na karę i zobaczył krakowiaka(niesportowe)

33 min - GOOL! Strzał po lodzie i mamy piątą bramkę. Zdecydowana przewaga gości

32 min - Podsiadło marnuje stuprocentową sytuację na zdobycie drugiego gola

31 min - Cychowski po raz trzeci z niebieskiej i po raz trzeci w Odrobnego

30 min - Miejscowi starają się zdobyć kolejne bramki, goście kontrolują wynik

25 min - GOOL! Pierwszy gol dla miejscowych. Kostecki pakuje krążek do odsłoniętej bramki

24 min - GOOL! Vitek wyszedł sam na sam i pewnie pokonał Dzwonka. Piękny strzał z nadgarstka wylądował w okienku bramki Zagłębia

23 min - GOOL! Rozpracowana defensywa Zagłębia, Biały po lodzie

21 min - Dołęga najechał lewą stroną tafli i oddał strzał nad lodem, krążek odbił Odrobny. W odpowiedzi kontratak i najazd Kolusza broni Dzwonek

20 min - W ostatnich sekundach Golec najechał na bramkę rywala, został zatrzymany przez Dziubińskiego

19 min - GOOL! Piękne sito Rąpały. Krążek uderzony z wysokości bulika wstrzelony prosto w okienko

18 min - Po wygranym buliku Rąpała uderzył z niebieskiej linii, cudem broni Dzwonek. Napór sanoczan

17 min - Bernat sam na sam, ponownie górą Odrobny

16 min - Cychowski ponownie uderzył z wysokości bulika i ponownie trafił wprost w Odrobnego. Vozdecky niczym tyczki minął dwóch zawodników Zagłębia lecz nie zakończył akcji strzałem

15 min - Milan przeprowadził solową akcję i oddał strzał na bramkę, z trudem broni Dzwonek

12 min - Baca zakończył już spotkanie, kontuzja barku usłyszeliśmy od masażysty

10 min - Kostecki pociągnął z nadgarstka, jednak taki strzał nie zaskoczył Odrobnego, w odpowiedzi prawą stroną tafli pomknął Vitek i posłał gumę po lodzie - nie ma gola

9 min - GOOL! Pierwsze trafienie dla Sanoka. Kotaska wystawił Dziubińskiego, a ten nie zmarnował swojej okazji

7 min - Mamy pierwsze uderzenie sosnowiczan, z niebieskiej uderzał Cychowski, pewnie łapie Odrobny

6 min - Zagłębie przez pierwsze sześć minut nie zmusiło Odrobnego do interwencji

3 min - Mojžíš huknął z niebieskiej linii, krążek w łapaczce bramkarza Zagłębia

2 min - Pierwszy strzał na bramkę rywala oddał Malasiński, krążek minął słupek bramki Zagłębia

1 min - Gramy, krążek dla Zagłębia

0 min - Minutą ciszy uczczono pamięć ofiar drużyny Lokomotivu

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu, za chwilę rozpocznie się spotkanie. Zespoły już wychodza na lód

0 T. Dzwonek (BR1) 60:00 51 44 7 0.86