4 : 2 Piotr Winiarski ( Jacek Dzięgiel ) 5 na 5 29:17
5 : 2 Lukaš Říha ( Grzegorz Piekarski ) 5 na 5 35:41
5 : 3 Jacek Dzięgiel ( Tomasz Ziółkowski ) 4 na 5 37:15
6 : 3 Wojciech Wojtarowicz ( Miroslav Zaťko ) 5 na 5 41:20

03:00 Aivars Gaisins (#25) Nesta Toruń 2 min. Zahaczenie
09:06 Daniel Minge (#15) Nesta Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
10:15 Patryk Noworyta (#57) Aksam Unia 2 min. Zahaczenie
12:34 Damian Piotrowicz (#81) Aksam Unia 2 min. Zahaczenie
19:40 Toms Bluks (#69) Nesta Toruń 2 min.
36:01 Piotr Koseda (#13) Nesta Toruń 2 min. Atak łokciem
45:12 Toms Bluks (#69) Nesta Toruń 2 min. Zahaczenie
48:51 Wojciech Wojtarowicz (#85) Aksam Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
50:09 Grzegorz Piekarski (#16) Aksam Unia 2 min. Opóźnianie gry
53:00 Mariusz Jakubik (#10) Aksam Unia 2 min. Trzymanie
53:13 Jacek Dzięgiel (#68) Nesta Toruń 2 min. Zahaczenie
56:15 Aivars Gaisins (#25) Nesta Toruń 2 min. Atak łokciem
56:15 Aivars Gaisins (#25) Nesta Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
56:15 Wojciech Stachura (#19) Aksam Unia 2 min. Nadmierna ostrość w grze

- 1min. - Zaczynamy rewanżowe spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Aksam Unią Oświęcim a Nestą Karawelą Toruń. W Toruniu wygrała Unia 1:7.
- 1min. - Pierwszy krążek dla gospodarzy.
- 3min. - 2min dla Gaisnisa za zahaczanie.
- 6min. - GOOL ! 1:0 . Piotrowicz wycofał krążek na środek tercji do Zatki, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Witkowskiego.
- 9min. - 2min dla Daniela Minge za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 10min. - 2min dla Noworyty za zahaczanie.
- 12min. - Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
- 12min. - 2min dla Piotrowicza za zahaczanie.
- 14min. - Goście w pełnym zestawieniu.
- 15min. - Jaros podaje do Wojtarowicza, oddaje strzał, ale pięknie broni Witkowski.
- 18min. - Dzięgiel próbował posłać krążek w krótki róg Witka, ten jednak czujnie na posterunku.
- 19min. - GOOL ! 2:0. Toruńska obrona rozklepana. Jakubik do Jarosa a ten dopełnia formalności. Witkowski był bez szans.
- 19min. - 2min dla Bluksa

Koniec 1 tercji...

Trwa 2 tercja...

- 24min. - GOL ! 2:1. Goście zdobywają kontaktową bramke. Autorem bramki jest Bartosz Pieniak !. Ze słownika NHL można powiedzieć że to był tip-in, czyli zawodnik upadając umieścił krążek w siatce.
- 28min. - GOOL ! 3:1. Stachura wystawił krążek jak na tacy Jurczakowi, a ten musiał trafić !.
- 28min. - GOOL ! 4:1. Prochazka wzdłuż bramki do Radwana, napastnik zbił krążęk i "guma" w siatce.
- 29min. - GOL ! 4:2. Co za mecz ! Co akcja to gol ! Tym razem torunianie odrabiają straty. Winiarski strzela między parkanami Witka.
- 30min. - Dwie groźne akcje Wojtarowicza !. Pierwszy strzał ląduje na słupku toruńskiej bramki, a drugi lecący krążek wprost do okienka bramki, Witkowski w ostatnim momencie odbija strzał.
- 33min. - Zatko potężnie z 8. metrów, ale guma zatrzymuje się na słupku. Trzeba zaznaczyć także, że świetnym przeglądem pola popisał się Krajczi, który ściągnął obrońce i sprytnie zostawił krążek pozostawionemu bez opieki Mirowi
- 35min. - GOOL ! 5:2. Riha precyzyjnym strzałem tuż obok lewego słupka Witkowskiego umieszcza krążek w toruńskiej bramce.
- 36min. - 2min dla Kosedy dla atak łokciem.
- 37min. - GOL! 5:3. Oświęcimianie zlekceważyli Dzięgiela, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Witka. Bramka zdobywa w liczebnym osłabieniu !.

Koniec 2 tercji...

- 41min. - GOOL ! 6:3. Zatko strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.
- 45min. - 2min dla Bluksa za zahaczanie.
- 46min. - GOOL ! 7:3. Strzał Jakubika w stronę bramki. Krążek ląduje na piersi Połącarza od którego "guma" się odbija i wpada do bramki.
- 48min. - 2min dla Wojtarowicza za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 50min. - 2min dla Piekarskiego za celowe opóźnianie gry.
- 53min. - 2min dla Jakubika za trzymanie
- 53min. - 2min dla Dzięgiela za zahaczanie
- 56min. - 2min dla Gaisnisa za atak łokciem + 2min za nadmierną ostrośc w grze. 2min również dla Stachury za nadmierną ostrość w grze.

Koniec meczu ! . Unia Oświcim, Ciarko PBS Sanok, Cracovia Kraków, oraz JKH GKS Jastrzębie to 4 drużyny które zagrają w półfinale Pucharu Polski.

33 P. Witek (BR1) - 0 - 0 -
29 K. Zborowski (BR2) - 0 - 0 -