Hokej.net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

Etap I (faza grupowa)

Grupa I

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-08-26 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec ComArch Cracovia Stadion Zimowy 2 : 8
(0:1, 2:3, 0:4)
2 2011-09-02 18:00:00 Ciarko PBS Bank Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 5 : 1
(2:1, 1:0, 2:0)
3 2011-09-04 17:00:00 ComArch Cracovia Ciarko PBS Bank Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 6
(4:0, 0:5, 0:1)
4 2011-09-06 17:00:00 ComArch Cracovia Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 2
(2:0, 2:1, 0:1)
5 2011-09-11 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko PBS Bank Stadion Zimowy 5 : 0
walkower
6 2011-10-18 18:00:00 Ciarko PBS Bank ComArch Cracovia Arena Sanok 5 : 1
(1:0, 2:1, 2:0)

Grupa II

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-08-28 17:00:00 MMKS Podhale Nesta Toruń Miejska Hala Lodowa 3 : 5
(2:0, 0:2, 1:3)
2 2011-08-29 16:00:00 MMKS Podhale Nesta Toruń Miejska Hala Lodowa 4 : 2
(1:1, 2:0, 1:1)
3 2011-09-05 17:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
4 2011-09-06 18:00:00 GKS Tychy Nesta Toruń Stadion Zimowy 5 : 2
(2:0, 3:0, 0:2)
5 2011-09-09 18:00:00 Nesta Toruń GKS Tychy Tor-Tor 1 : 2
(0:1, 1:1, 0:0)
6 2011-10-17 17:00:00 MMKS Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 4 : 1
(2:1, 1:0, 1:0)

Grupa III

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-08-26 18:00:00 Aksam Unia Mazowsze Legia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 8 : 0
(2:0, 5:0, 1:0)
2 2011-08-28 17:00:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 2
(0:0, 3:2, 3:0)
3 2011-09-04 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Mazowsze Legia Jastor 11 : 1
(2:1, 6:0, 3:0)
4 2011-09-08 18:00:00 Mazowsze Legia Aksam Unia Torwar II 3 : 8
(2:1, 0:2, 1:5)
5 2011-09-11 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Jastor 4 : 1
(4:1, 0:0, 0:0)
6 2011-10-18 19:30:00 Mazowsze Legia JKH GKS Jastrzębie Torwar II 0 : 8
(0:2, 0:3, 0:3)

Etap II

Przedćwierćfinały

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-11-08 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 3 : 2
(0:1, 3:1, 0:0)
2 2011-11-08 19:30:00 Mazowsze Legia MMKS Podhale Torwar II 5 : 8
(2:1, 2:3, 1:4)
3 2011-11-15 18:00:00 MMKS Podhale Mazowsze Legia Miejska Hala Lodowa 17 : 4
(5:3, 8:0, 4:1)
4 2011-11-15 18:30:00 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor 5 : 0
walkower

Ćwierćfinały

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-11-29 18:00:00 MMKS Podhale Ciarko PBS Bank Miejska Hala Lodowa 3 : 12
(1:5, 2:5, 0:2)
2 2011-11-29 18:30:00 Nesta Toruń Aksam Unia Tor-Tor 1 : 7
(0:1, 1:3, 0:3)
3 2011-11-30 17:00:00 ComArch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(2:0, 0:3, 3:0)
4 2011-12-04 17:00:00 GKS Tychy ComArch Cracovia Stadion Zimowy 4 : 3
(1:0, 1:2, 2:1)
5 2011-12-04 18:00:00 Ciarko PBS Bank MMKS Podhale Arena Sanok 5 : 0
walkower
6 2011-12-04 18:00:00 Aksam Unia Nesta Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 7 : 3
(2:0, 3:3, 2:0)

Etap III (Turniej Finałowy)

Półfinały

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-12-28 16:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Arena Sanok 1 : 4
(0:3, 1:0, 0:1)
2 2011-12-28 20:00:00 Ciarko PBS Bank ComArch Cracovia Arena Sanok 3 : 1
(1:1, 2:0, 0:0)

Finał

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-12-29 18:00:00 Ciarko PBS Bank Aksam Unia Arena Sanok 3 : 2 k.
(0:0, 2:2, 0:0, k. 1:0)
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X